18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop P...anom na motorach

kalafior • 2009-04-24, 22:16
Zapewne widzieliście akcję "Idzie wiosna, będą warzywa". Dorzucam coś od siebie do tej akcji. Krótko i konkretnie, a nie tam jakieś marcheweczki na motorku.


hydraulik

2009-10-13, 20:04
yyy... a ja mam i motor i BMW:)
to się wkopałem:]

Jan3k600

2009-10-21, 11:47
Kierowcy motocyklistą na wiosnę, to motocykliści kierowcą na zimę:



Kierowcą jak i motocyklistą, udanej zimy :piwo:

Arkhaanis

2009-10-21, 12:27
Jan3k600 napisał/a:

Kierowcy motocyklistą na wiosnę, to motocykliści kierowcą na zimę


A Ty jesteś "kierowcom" czy "motocyklistom"?
:samoboj: :homer:

Jan3k600

2009-10-21, 13:54
Arkhanis napisał/a:


A Ty jesteś "kierowcom" czy "motocyklistom"?
:samoboj: :homer:



ja jestem dwa w jednym. Gram po obu stronach frontu. :P


Ja tylko jestem przeciw bezmyślnym kierowcom i motocyklistom. :mikolaj:

repsol79

2009-10-21, 20:09
beznadzieja to zdjecie i podpis pana autora. widac ze na motocyklu kolega nawet nie siedzial skoro takie bzdurne tematy zaklada.

Desecrator

2009-10-21, 20:24
Jan3k600 napisał/a:



ja jestem dwa w jednym. Gram po obu stronach frontu. :P


Ja tylko jestem przeciw bezmyślnym kierowcom i motocyklistom. :mikolaj:


Pewnie i samochód i motor Honda ;-)

Co do filmiku o, którym się wcześniej wypowiadałem, fakt nie zwróciłem uwagi, że nie włączył kierunku, ale to nie zmienia faktu, że w ten sposób się nie wyprzedza, nie wyskakuje się z za dupy, tylko wjeżdża się na pas odpowiednio wcześniej.
A ten co uważa, że kierowca powinien patrzeć się przez ramie chyba jeszcze nie siedział za kierownicą...

Arkhaanis

2009-10-21, 23:38
Cytat:

ja jestem dwa w jednym. Gram po obu stronach frontu. :P

Ja tylko jestem przeciw bezmyślnym kierowcom i motocyklistom. :mikolaj:



A mi chodziło tylko o Twoją znajomość języka polskiego...

BueR_MadasS

2009-10-28, 01:53
rafalprelude napisał/a:

beznadzieja to zdjecie i podpis pana autora. widac ze na motocyklu kolega nawet nie siedzial skoro takie bzdurne tematy zaklada.


moze i siedzial ale nie wyczujesz na czym

Centurion

2009-11-01, 22:15
Moim zdaniem motor/ścigacz aż się prosi o to żeby nim zapie**alać.


.:...........:.

2009-11-04, 15:15
Cytat:

Moim zdaniem motor/ścigacz aż się prosi o to żeby nim zapie**alać.


No ba.


Ba...........us

2009-12-10, 22:29
Desecrator napisał/a:


I tu doskonale widać winę motocyklisty.
Właśnie tak idioci blisko podjeżdżają, żeby potem się wyłonić.
W ogóle nie myślą tacy żeby zachować odległość to potem mają.


A ja tu widzę, że kierowca samochodu specjalnie zajechał mu drogę. Ostatnio był taki wypadek co jakiś prezesik zabił motocyklistę bo chciał go tylko nastraszyć...

sereg

2009-12-11, 14:42
Kiedyś już widziałem podobnie zawrzałą dyskuję na temat tego filmiku gdzie osobówa "zajeżdża drogę" ścigaczowi. Chciałbym tylko zwrócić uwagę na pewne rzeczy...

Po pierwsze primo:
Łukasz napisał/a:

(...)
Inna sprawa jest taka, że kierowca nie zasygnalizował manewru kierunkowskazem(...)


Desecrator napisał/a:


(...)Co do filmiku o, którym się wcześniej wypowiadałem, fakt nie zwróciłem uwagi, że nie włączył kierunku(...)


Proponuje obu kolegom dokładniej przyjrzeć się filmowi w 22 sekundzie ;)

Druga sprawa:
Batmanikus napisał/a:


A ja tu widzę, że kierowca samochodu specjalnie zajechał mu drogę. (...)


A kolega widać, że fan ścigaczy;) . Drogi specjalnie raczej mu nie zajechał, wygląda mi to raczej na to, że kierowca osobówy zwyczajnie nie widział motocyklisty, ale ten też bez winy nie pozostaje. W momencie, gdzie na desce z 50 robi mu się w sekundę stówa przy której ni z tąd ni z owąd wyskakuje na lewy pas, niech nie spodziewa się, że inni zawsze i wszędzie są świadomi jego obecności. Odrobina zdrowego rozsądku jeszcze nikomu nie zaszkodziła. W tej sytuacji obaj poniekąd zawinili. Wniosek: troche więcej myśleć za sterami. Wyjdzie na dobre.

Calli

2010-01-02, 15:27
Linekk napisał/a:



dawne czasy i lewe przeglądy mijają.



Co do lewych przeglądów przypomniała mi się sytuacja gdzię jechałem ze znajomym Nysą (bez wspomagania i która ledwo wyciągała 80 km/h :samoboj: ) i zatrzymała nas milicja, patrzy na papiery, przegląd nie dawno robiony, ok, wracają do radiowozu a my wracamy do auta i wychodzimy z korbą :szczerbaty: . Min Szanownych Panów milicjantów nigdy nie zapomne :szczerbaty:

Ramsey007

2010-01-08, 14:14
sereg napisał/a:


A kolega widać, że fan ścigaczy;) . Drogi specjalnie raczej mu nie zajechał, wygląda mi to raczej na to, że kierowca osobówy zwyczajnie nie widział motocyklisty, ale ten też bez winy nie pozostaje. W momencie, gdzie na desce z 50 robi mu się w sekundę stówa przy której ni z tąd ni z owąd wyskakuje na lewy pas, niech nie spodziewa się, że inni zawsze i wszędzie są świadomi jego obecności. Odrobina zdrowego rozsądku jeszcze nikomu nie zaszkodziła. W tej sytuacji obaj poniekąd zawinili. Wniosek: troche więcej myśleć za sterami. Wyjdzie na dobre.



Co nie zmienia faktu, że KIEROWCY ZA MAŁO PATRZĄ W LUSTERKA. I (mimo, że jestem motocyklistą) nie mówię tego aby obronić motocyklistów, tylko po to, żeby zwrócić uwagę na sam fakt :)