18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop P...anom na motorach

kalafior • 2009-04-24, 22:16
Zapewne widzieliście akcję "Idzie wiosna, będą warzywa". Dorzucam coś od siebie do tej akcji. Krótko i konkretnie, a nie tam jakieś marcheweczki na motorku.


kubasias

2009-05-12, 21:38
o matko pomyłka

Większość wypadków motor- samochód jest z winy kierowcy dwuśladów

Centurion

2009-05-19, 22:23
Jakie z tego może powstać warzywko? :P


Warrior

2009-05-20, 01:52
Centurion napisał/a:

Jakie z tego może powstać warzywko? :P



No i jak widać akcja "Stop P...anom na motorach" nie zawsze tych pojebów dotyczy bo tu widzę że jakiś pie**olnięty matoł uczył się wyprzedzać i chyba motocyklistę zabił :evil: Takich to tylko k***a jak Hitler w piecu spalić :snajper2:

sir-greg

2009-05-25, 14:17
Linekk napisał/a:



To nie zmienia faktu że kierowcy dwuśladów nie zwracają zbytnio uwagi na jednoślady.



To nie tak. Prawdę mówiąc to nie da się non stop patrzeć w lusterko wsteczne, motocykle mają nieporónywalnie większe przyspieszenia, dojżeć ich na drodze jest naprawdę ciężko jak zapieprzają po 200 km/h a takich idiotów jest masa. Nie raz zdarzyło mi się że coś mignęło tylko koło mnie, gdzie czas na reakcje? Większość wypadków sami prowokują. To nie lotnisko...

OL3K

2009-05-25, 19:35

BueR_MadasS

2009-09-06, 00:11
sir-greg napisał/a:



To nie tak. Prawdę mówiąc to nie da się non stop patrzeć w lusterko wsteczne, motocykle mają nieporónywalnie większe przyspieszenia, dojżeć ich na drodze jest naprawdę ciężko jak zapieprzają po 200 km/h a takich idiotów jest masa. Nie raz zdarzyło mi się że coś mignęło tylko koło mnie, gdzie czas na reakcje? Większość wypadków sami prowokują. To nie lotnisko...





a prawda jak zwykle biedna jest rzucana od lewej do prawej a jej tak dobrze posrodku

Unfrey

2009-09-06, 13:07
"Stop P...anom na motorach"

Ale, że co... ,że na silnikach jeżdżą?

Desecrator

2009-09-07, 23:13
BueR_MadasS napisał/a:

a prawda jak zwykle biedna jest rzucana od lewej do prawej a jej tak dobrze posrodku


I tu doskonale widać winę motocyklisty.
Właśnie tak idioci blisko podjeżdżają, żeby potem się wyłonić.
W ogóle nie myślą tacy żeby zachować odległość to potem mają.

mlody89

2009-09-21, 14:20
Desecrator napisał/a:


I tu doskonale widać winę motocyklisty.
Właśnie tak idioci blisko podjeżdżają, żeby potem się wyłonić.
W ogóle nie myślą tacy żeby zachować odległość to potem mają.



Widać winę pojeba puszkarza... zapomniał po co ma lusterka. Do pieca takich!

Łukasz

2009-09-22, 00:11
mlody89 zauważ, że ten motocykl w lusterku mógł być niewidoczny - jedzie w "punkcie krytycznym" jeżeli można tak to określić. Gdyby jechał "po środku" za samochodem byłby widoczny w lusterku wstecznym. W tym miejscu w którym jedzie mógł być zupełnie niewidoczny.
Inna sprawa jest taka, że kierowca nie zasygnalizował manewru kierunkowskazem. Wina jest więc przede wszystkim po stronie puszkarza jednak motocyklista również nie był zbyt rozsądny.

mlody89

2009-09-23, 09:28
Łukasz masz rację, ale każdy kierowca wie o "martwym punkcie" i powinien zerknąć przez ramie. Na kursach nawet o tym wspominają. Ja zawsze gdy wyprzedzam daję po klaksonie, żeby potem kierowca się nie tłumaczył, że mnie nie widział.

Łukasz

2009-09-30, 10:16
mlody89 napisał/a:

Łukasz masz rację, ale każdy kierowca wie o "martwym punkcie" i powinien zerknąć przez ramie.


No chyba żartujesz...
Przez ramię tylko motocykliści powinni się oglądać, tu mówimy o tym czego mógł nie widzieć kierowca puszki. Nie wiem jak sobie wyobrażasz zerkanie przez ramie w samochodzie osobowym. Nie byłoby to ani rozsądne ani bezpieczne.

mi...........ek

2009-09-30, 15:36
Pojeby znajdą się wszędzie, niestety.A jak ktoś nie potrafi jeździć to niech się w piwnicy zamknie najlepiej. :roll:
Nie wiem dlaczego, ale tak się przyjęło, że jak wypadek z motocyklistą to tylko i wyłącznie jego wina...A bywa różnie... :-|

Daab89

2009-09-30, 15:53
Centurion napisał/a:

Jakie z tego może powstać warzywko? :P



JABŁUSZKOOOO :dead:

cronoseek

2009-09-30, 21:44
I tak można polemikę ciągnąć a IMO motocyklista jest takim samym użytkownikiem drogi jak kierowca osobówki. W momencie gdy dwie puszki pójdą na czoło nikt nie robi akcji Stop P...anom w BMW, więc nie rozumiem tej akcji. Po obydwu stronach barykady znajdzie się wariat który spowoduje wypadek, zginie albo kogoś zabije. Ktoś wpadł na durny pomysł z warzywami i pół Polski hurra za tym jak chorągiewka na wietrze...