18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop islamizacji europy

Sayagin666 • 2013-10-16, 19:51
Bycmoze kamery tego nie pokazaly - na wczorajszym meczu - Anglia - Polska, doszlo do incydentu - islamski terrorysta/radykalny islamista, brutalnie zaatakowal jednego z naszych kibicow.
Rozwscieczony ciapaty agresor z piana na ustach ruszyl na naszego kibica. Powodem ataku byl widoczny :ukrzyzowany: na piersi naszego rodaka. Nasz dzielny wojownik skutecznie odpedzal sie od ciapatego niczym od natretnej muchy. W TV oczywiscie klamia wiec nie dajcie sie nabrac i nie pozwolcie by ktos uwierzyl ,ze chodzilo o wtargniecie na boisko :D




Material wlasny - jak sie nie podoba to :idzwch*j:

andrewerty

2013-10-16, 20:04
mógł się obkleić wieprzowiną - pozostałby bezkarny

BrunerOvned

2013-10-16, 20:07
Toż to cygan - właśnie obrabia naszemu tylne kieszenie w portkach! :)

andyq

2013-10-16, 20:08
I po co taki jedzie na mecz? Strata czasu i kasy na bilet. Ciekawe ile mu dopieprzyli za przerwanie meczu? Choć trzeba mu przyznać że angoli rozbawił.
Pewnie jedyne co mu przyszło do głowy żeby znajomi uwierzyli że był na meczu :) .

Smutas

2013-10-16, 20:15
Pogubiłem się. Której drużynie ten ciapaty miałby kibicować? Przecież Emiraty Arabskie tam nie grały.

BongMan

2013-10-16, 20:33
Po kilku wojażach po Europie jedno mogę stwierdzić - wśród ciapatych SĄ normalni ludzie. Powinna powstać organizacja, która oddzieli tych normalnych o tych poj***nych, po czym tych drugich wypie**oli jak najdalej od Europy.

coval

2013-10-16, 20:38
@Bongman a Ty znowu sobie żartujesz? ciapaci to ludzie? he he żartownisiu, powinni wyjebac wszystkich i koniec

osa79

2013-10-16, 21:13
niech mu dojebią ze 25k ojro kary to mu się troszkę we łbie poukłada ^^

OstrySadol

2013-10-16, 21:29
Przecież to Robert Burneika

riczardson

2013-10-16, 21:29
Po kilku wojażach po Europie potwierdzam słowa BongMana, serio trafiają się spoko ciapatki.

Sayagin666

2013-10-16, 21:30
"niech mu dojebią ze 25k ojro kary to mu się troszkę we łbie poukłada ^^"


Ja bym ciapatemu doj***l z 50k ojro - napewno by juz reki nie podniosl na polaka :D

JADOWITY_SZCZYMSZYL

2013-10-16, 21:35
Poprawię Cię BongMan :
Po kilku wojażach po Europie jedno mogę stwierdzić - wśród ciapatych SĄ normalni ludzie. Powinna powstać organizacja, która oddzieli tych normalnych o tych poj***nych, po czym tych pierwszych i drugich wypie**oli jak najdalej od Europy.

Imm420

2013-10-16, 21:36
Nadeszła ta szansa, w końcu możemy użyć własnej broni tych brudasów. Okrzyknijmy w mediach "TO BYŁ AKT RASIZMU".


to tylko sugestia

mellvin

2013-10-16, 21:41
coval napisał/a:

@Bongman a Ty znowu sobie żartujesz? ciapaci to ludzie? he he żartownisiu, powinni wyjebac wszystkich i koniec



Przez takie wrzucanie wszysktich do jednego worka nie różnisz się zbytnio od ciapatych, którym wmówiono że trzeba rozj***ć wszystkich którzy nie wyznają allaha.

k***a, co mnie napadło żeby kogoś moralizować, jeszcze przez internet, jeszcze w sprawie ciapatych, jeszcze na sadolu...

sauerps

2013-10-16, 21:44
BongMan napisał/a:

Po kilku wojażach po Europie jedno mogę stwierdzić - wśród ciapatych SĄ normalni ludzie. Powinna powstać organizacja, która oddzieli tych normalnych o tych poj***nych, po czym tych drugich wypie**oli jak najdalej od Europy.

Bongman sa normalni, ale jak przyjdzie co do czego to będą mieli wyj***ne na to, że wczoraj r*chałeś z nimi ich kozy popijając piwko halal i najzwyczajniej poderżną Ci gardło