18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop islamizacji europy

Sayagin666 • 2013-10-16, 19:51
Bycmoze kamery tego nie pokazaly - na wczorajszym meczu - Anglia - Polska, doszlo do incydentu - islamski terrorysta/radykalny islamista, brutalnie zaatakowal jednego z naszych kibicow.
Rozwscieczony ciapaty agresor z piana na ustach ruszyl na naszego kibica. Powodem ataku byl widoczny :ukrzyzowany: na piersi naszego rodaka. Nasz dzielny wojownik skutecznie odpedzal sie od ciapatego niczym od natretnej muchy. W TV oczywiscie klamia wiec nie dajcie sie nabrac i nie pozwolcie by ktos uwierzyl ,ze chodzilo o wtargniecie na boisko :D




Material wlasny - jak sie nie podoba to :idzwch*j:

otlet

2013-10-16, 21:45
Co ciapate - to gorsze...

STOP ISLAMIZACJI itp.

Ś...........sz

2013-10-16, 22:02

Pan kibic potwierdza. Dyć to un :!:

XooX

2013-10-16, 22:07
Kibice uratowali honor drużyny ;]

SharpSe

2013-10-16, 23:13
coval napisał/a:

@Bongman a Ty znowu sobie żartujesz? ciapaci to ludzie? he he żartownisiu, powinni wyjebac wszystkich i koniec



Człowieczku. W tym wypadku pan Bongman ma całkowitą racje. Są ludzie i ludziska ale ty tego nigdy nie zrozumiesz siedząc w swojej pipidówie i szerząc stereotyp. Mówiac kolkwialnie w dupie byłes i gówno widzałeś. Niczym się dla mnie nie różnisz od brudasa. A trochę świata zwiedziłem.

coval

2013-10-16, 23:33
gwindak napisał/a:


Mówiac kolkwialnie w dupie byłes i gówno widzałeś. Niczym się dla mnie nie różnisz od brudasa. A trochę świata zwiedziłem.



Kolego, sosnowiec i warszawa sie nie liczy ;)

SharpSe

2013-10-16, 23:54
coval napisał/a:



Kolego, sosnowiec i warszawa sie nie liczy ;)



Jak ja bywałem w Wawie to ty z nocnikiem pod szafe wjeżdżałeś. Złap PKS i poznaj trochę swiata i pogadamy.

jogus48

2013-10-17, 08:11
ja bym odebral socjal ciapatemu ciekawe co by zrobil :D

Kozar

2013-10-17, 11:23
Za brak prawego alta na klawiaturze piwa nie ma, jak fantastyczny materiał by to nie był.

zejfi

2013-10-17, 11:44
Nie no, opis zdjęcia rodem z mediów (nie)zależnych.