18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop actimelkom

Moby_Dick • 2013-03-21, 20:40


Jak za harde, to proszę przenieść... do polityka i religia :D

pszawa

2013-03-23, 01:24
polslav napisał/a:

rzygać już mi się chce tym podniesionym do megarangi problemem. Robienie z księży pedofili i pedałów przez spedalone lewackie środowiska to po prostu miazhga:D j***ć lewactwo i psycholi z Palikociarni!



a mi się rzygać chce, jak po raz kolejny widzę kogoś, kto za kryterium, lewica czy prawica, przyjmuje stosunek do kościoła katolickiego. Rzygać mi się również chce, gdy widzę bezsensowne próby obrony tworu do spodu zgniłego. Jestem wychowany w kulturze chrześcijańskiej. Cieszę się z tego i jest mi z tym dobrze, ale kościół jest tylko zwykłą instytucją, zarządzaną przez ZWYKŁYCH ludzi, którzy wykorzystują sensowne hasła w - nie zawsze - szczytnym celu.
Ci ludzie, doprowadzili do stanu w którym instytucja reprezentująca nauczanie Jezusa, kompletnie zaprzecza jego nauce. Na wszystkich portalach, wielkie halo bo nowy papież pojechał AUTOBUSEM, a nie LIMUZYNĄ. No ja cie pie**olę, a Jezus to czym niby jeździł jak nie pospolitymi środkami transportu? W lektyce ktoś go nosił? Sam wielki Big Boss mógł na osiołku, a tej dziesiątej hołocie po kisielu, zwykły automobil nie wystarcza. Potrzebne jest coś z klimatyzacją i pełnym barkiem. Człowieka bez "co łaska" nie pochowają. Ministrantów gwałcą. Rozbijają się drogimi samochodami. Świątynie złotem ozdabiają. A o wielbłądzie i uchu igielnym to nie słyszeli?
Jasne, że nie wszyscy księża są źli. Znam kilku takich co są w porządku, ale środowisko kościelne nie wykazuje chęci samooczyszczenia się z szumowin - jest przymykanie oczu i ciche przyzwolenie, a przecież to jest instytucja o strukturze hierarchicznej - bez demokracji i innych bzdur. Jeśli podwładny robi coś źle, to góra od razu powinna ukrócić takie działanie - won z kościoła. Krótka piłka. Cóż, tak się nie dzieje. Lepiej krzyczeć jacy to my biedni i atakowani jesteśmy, zamiast dbać o czystość swojej społeczności. Więc ataki na kościół i patrzenie na instytucję przez pryzmat tych kilku pedofilów są jak najbardziej uzasadnione! Gdyby, ktoś z mojej rodziny albo przyjaciół był pedofilem, to nie broniłbym go przed atakami. Nie mówiłbym, że nasz dom jest porządny i nie wolno złego słowa na nas powiedzieć, bo to jest bezzasadny atak. Poszedłbym i gołymi rękami wykastrował delikwenta, a potem do końca życia przepraszałbym, że komuś takiemu rękę podawałem.
Czy w kościele jest problem z pedofilią i innymi zaburzeniami seksualnymi? Jest i musi być. Spróbuj nie jeść to zdechniesz. Spróbuj nie dostarczać witamin to Ci zęby wypadną. Spróbuj leżeć cały czas, to Ci mięśnie zanikną. Spróbuj nie dupczyć przez całe życie i mieć wyrzuty sumienia, za każdym razem gdy Ci się zachce, to Ci się na mózg rzuci. Każde przeciwstawianie się naturze, pociąga za sobą takie czy inne konsekwencje. Ludzie w obozach koncentracyjnych, patrząc na kolegę, nie widzieli człowieka. Widzieli jedzenie. Taki ksiądz, zwykły facet. Z penisem i jajkami. Z testosteronem i spermą w jajkach. Jest tak samo na głodzie, tylko innym. Co ten biedny facet widzi jak patrzy na innych ludzi? Ksiądz z mocną wolą, pohamuje swoje żądze, ale nie każdy jest na tyle silny. Dlatego odsetek pedofili wśród księży MUSI być większy niż wśród reszty społeczeństwa.
Stanowisko kościoła w kwestii celibatu się nie zmieni, więc pedofile w tej grupie społecznej będą zawsze. Czy kościół coś z nimi zrobi? Pewnie nie. Dlatego ataki na te instytucje są jak najbardziej uzasadnione.

Ty, kolego polslav, z tą swoją wczesno-przedszkolną retoryką nie jesteś lepszy od tych zarzyganych lewaków, których, wg ciebie, wyróżnia tylko orientacja seksualna a nie np. idiotyczne podejście do zarządzania państwem.

A grafika całkiem fajna.

Dymekx

2013-03-23, 08:49
Noriax napisał/a:

@dymekx: Ja właśnie mówię o odsetku wśród samych pedofilów. Jeżeli 1% pedofilów to księża, 99% to nie-księża to proporcjonalnie w społeczeństwie powinno być 1% księży i 99% świeckich, a zapewne jest ich jakiś niewielki ułamek procenta (a nie 1%). Wynika z tego, że jest większa szansa, że ksiądz stanie się pedofilem. A ponadto to i tak zdecydowanie za dużo, biorąc pod uwagę: a) co sami nauczają, b) trudność dostępu do dzieci (czas, dyskrecja) w porównaniu z rodzinami.


A z tego znowu wynika, że jednak jest 2%. Jeszcze lepiej.



1% teraz pytanie jak będziemy kategoryzować tych pedofilów po wierze, kolorze skóry itd. więcej pedofilów uświadczysz u nauczycieli (pomijając katechetów oni byli już wliczeni w ten 1%). Możemy się spierać czy 1% to dużo czy mało (jak po kategoryzujemy między profesje to, to mało w porównaniu do innych). Ale pocisk po księżach jest nie proporcjonalny wybrano księży bo oni zwykle są widziani jako ci dobrzy ludzie co nauczają, i pomagają. Bardziej uzasadniony pocisk na księży to ten gdy mówimy czym "elita" wśród księży się wozi.

pszawa napisał/a:



a mi się rzygać chce, jak po raz kolejny widzę kogoś, kto za kryterium, lewica czy prawica, przyjmuje stosunek do kościoła katolickiego. Rzygać mi się również chce, gdy widzę bezsensowne próby obrony tworu do spodu zgniłego. Jestem wychowany w kulturze chrześcijańskiej. Cieszę się z tego i jest mi z tym dobrze, ale kościół jest tylko zwykłą instytucją, zarządzaną przez ZWYKŁYCH ludzi, którzy wykorzystują sensowne hasła w - nie zawsze - szczytnym celu.
Ci ludzie, doprowadzili do stanu w którym instytucja reprezentująca nauczanie Jezusa, kompletnie zaprzecza jego nauce. Na wszystkich portalach, wielkie halo bo nowy papież pojechał AUTOBUSEM, a nie LIMUZYNĄ. No ja cie pie**olę, a Jezus to czym niby jeździł jak nie pospolitymi środkami transportu? W lektyce ktoś go nosił? Sam wielki Big Boss mógł na osiołku, a tej dziesiątej hołocie po kisielu, zwykły automobil nie wystarcza. Potrzebne jest coś z klimatyzacją i pełnym barkiem. Człowieka bez "co łaska" nie pochowają. Ministrantów gwałcą. Rozbijają się drogimi samochodami. Świątynie złotem ozdabiają. A o wielbłądzie i uchu igielnym to nie słyszeli?
Jasne, że nie wszyscy księża są źli. Znam kilku takich co są w porządku, ale środowisko kościelne nie wykazuje chęci samooczyszczenia się z szumowin - jest przymykanie oczu i ciche przyzwolenie, a przecież to jest instytucja o strukturze hierarchicznej - bez demokracji i innych bzdur. Jeśli podwładny robi coś źle, to góra od razu powinna ukrócić takie działanie - won z kościoła. Krótka piłka. Cóż, tak się nie dzieje. Lepiej krzyczeć jacy to my biedni i atakowani jesteśmy, zamiast dbać o czystość swojej społeczności. Więc ataki na kościół i patrzenie na instytucję przez pryzmat tych kilku pedofilów są jak najbardziej uzasadnione! Gdyby, ktoś z mojej rodziny albo przyjaciół był pedofilem, to nie broniłbym go przed atakami. Nie mówiłbym, że nasz dom jest porządny i nie wolno złego słowa na nas powiedzieć, bo to jest bezzasadny atak. Poszedłbym i gołymi rękami wykastrował delikwenta, a potem do końca życia przepraszałbym, że komuś takiemu rękę podawałem.
Czy w kościele jest problem z pedofilią i innymi zaburzeniami seksualnymi? Jest i musi być. Spróbuj nie jeść to zdechniesz. Spróbuj nie dostarczać witamin to Ci zęby wypadną. Spróbuj leżeć cały czas, to Ci mięśnie zanikną. Spróbuj nie dupczyć przez całe życie i mieć wyrzuty sumienia, za każdym razem gdy Ci się zachce, to Ci się na mózg rzuci. Każde przeciwstawianie się naturze, pociąga za sobą takie czy inne konsekwencje. Ludzie w obozach koncentracyjnych, patrząc na kolegę, nie widzieli człowieka. Widzieli jedzenie. Taki ksiądz, zwykły facet. Z penisem i jajkami. Z testosteronem i spermą w jajkach. Jest tak samo na głodzie, tylko innym. Co ten biedny facet widzi jak patrzy na innych ludzi? Ksiądz z mocną wolą, pohamuje swoje żądze, ale nie każdy jest na tyle silny. Dlatego odsetek pedofili wśród księży MUSI być większy niż wśród reszty społeczeństwa.
Stanowisko kościoła w kwestii celibatu się nie zmieni, więc pedofile w tej grupie społecznej będą zawsze. Czy kościół coś z nimi zrobi? Pewnie nie. Dlatego ataki na te instytucje są jak najbardziej uzasadnione.

Ty, kolego polslav, z tą swoją wczesno-przedszkolną retoryką nie jesteś lepszy od tych zarzyganych lewaków, których, wg ciebie, wyróżnia tylko orientacja seksualna a nie np. idiotyczne podejście do zarządzania państwem.

A grafika całkiem fajna.



Kościół właśnie tworzył to chrześcijaństwo, wielu księży niegdyś to byli wykształceni ludzie, którzy uczyli alfabetu itd. Zniszczenie kościoła z, którego wywodzą się księża nieraz oddając życie w obronie dziedzictwa Polskiego. Bardziej przydała by się gruntowna reforma, gdzie polityczne aspekty kościoła zostały by całkowicie zniesione.

pszawa

2013-03-23, 13:49
Dymekx napisał/a:


Możemy się spierać czy 1% to dużo czy mało (jak po kategoryzujemy między profesje to, to mało w porównaniu do innych). Ale pocisk po księżach jest nie proporcjonalny wybrano księży bo oni zwykle są widziani jako ci dobrzy ludzie co nauczają, i pomagają. Bardziej uzasadniony pocisk na księży to ten gdy mówimy czym "elita" wśród księży się wozi.



Po pierwsze 1% to bardzo dużo. Zbyt dużo. Po drugie, pocisk jest na księży właśnie dlatego, że są księżmi. Dlatego, że z jednej strony, mówią ludziom jak żyć. Mówią, że sex sam w sobie jest zły, że wolno tylko po ślubie, po ciemku i bez gumki. Mówią, że przemawiają w imieniu Boga, że wiedzą co Bóg chce, że głoszą jego nauki. Udzielają sakramentów, rozgrzeszenia. Wymagają od ludzi pełnego zaufania i uznania siebie za autorytet. Z drugiej jednak strony, robią to co robią. Taki ksiądz, to nie jest zwykły pan Kazio. Dlatego tego typu zachowania trzeba napiętnować. Dlatego tacy księża muszą od razu ponosić konsekwencje, a w tej chwili co jest? Zwierzchnicy kościoła i inni, próbują jakoś problem bagatelizować, a sk***ysyna przenoszą do innej parafii. Póki takie rzeczy będą się działy, póty ataki na kościół będą i będą uzasadnione.
Dla mnie nie do pomyślenia jest, jak można stawać w obronie organizacji, która nie wykazuje żadnego konkretnego działania w tej kwestii. To nawet nie jest grzech zaniechania, to jest zwykłe przyzwolenie na takie rzeczy, więc winę za skrzywdzone dziecko nie ponosi tylko zboczeniec, ale wszyscy, którzy o jego skłonnościach wiedzą i nic z tym nie robią. Modlitwa za dewianta, to jednak ciut za mało.