18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop actimelkom

Moby_Dick • 2013-03-21, 20:40


Jak za harde, to proszę przenieść... do polityka i religia :D

Yggdrasil

2013-03-22, 11:35
@up Pewnie pobierał nauki w klasztorze, tam zapewne każdy kto negował kościól był gnębiony ;)

Cienió

2013-03-22, 11:42
według badań na ponad 100 pedofilów maksymalnie jest dwóch księży ale tylko mówi się o nich, bo reszta jest niewinna ;)

Dżony

2013-03-22, 11:53
Cienió napisał/a:

według badań na ponad 100 pedofilów maksymalnie jest dwóch księży ale tylko mówi się o nich, bo reszta jest niewinna ;)


"Według Rocznika Statystycznego Kościoła w roku 2006 na świecie było 407 262 kapłanów diecezjalnych i zakonnych, w tym 33 478 z Afryki, 121 119 z Ameryki Północnej i Łacińskiej, 51 281 z Azji, 196 653 z Europy i 4 731 Australii i Oceanii. Ponad połowa księży pochodzi spoza Starego Kontynentu. Natomiast w Polsce jest 29 775 kapłanów diecezjalnych i zakonnych."
"1 stycznia 2013 roku populacja światowa liczyła ponad 7 miliardów ludzi (7 088 783 050)"
Czyli co 0,0000574515.... człowiek na świecie jest księdzem ale już co 50 pedofil jest kapłanem, nie znam liczby pedofili ale to świadczy o tym, że w tej grupie zawodowej wskaźnik pedofilii jest znacznie powyżej średniej.

Sorg

2013-03-22, 11:56
Drogie Sadolowe tłumoki, mistrzowie ciętych ripost i inni wyjęci z beczki zwanej gimbazą: Zamiast roztrząsać czy to lewackie, prawackie, srackie i czy wrzucający ma 5 czy 50 lat to może zauważcie, że to jest właściwy obrazek na właściwym portalu, a Wy jesteście pie**olnięci, że siedzicie tutaj i się Wam nie podoba.

A co do obrazka... Chciałem napisać, że dupy nie urywa, ale... 8-)

Biker50

2013-03-22, 12:03
W sumie jakby wprowadzić karę śmierci dla pedofilii, to w najbliższą niedzielę nie miał by kto mszy odprawić w 80% kościołów. Specjalnie zostawiłem 20% księży w spokoju. Oni sobie zakonnice kulturalnie posuwają.

@up
Właśnie właściwy obrazek na właściwym portalu!!!
Spieszmy się kochać takie wrzuty tak szybką są wypierane przez to całe Kwejkowe gówno! AMEN-t!!!

Dymekx

2013-03-22, 12:05
A przestępstwa na tle seksualnym (pedofilia) dokonuje zaledwie 1% księży, ciekawe kto stanowi resztę :D


Biker50

2013-03-22, 12:07
Dymekx napisał/a:

A przestępstwa na tle seksualnym (pedofilia) dokonuje zaledwie 1% księży, ciekawe kto stanowi resztę :D



W gościu niedzielnym tak pisali?? To i tak, że sie do 1% przyznali. Jestem w szoku. :lodowka:

Noriax

2013-03-22, 13:23
Dymekx napisał/a:

A przestępstwa na tle seksualnym (pedofilia) dokonuje zaledwie 1% księży, ciekawe kto stanowi resztę :D


Tylko, że księży jest zdecydowanie mniej niż 1% ogółu społeczeństwa, nie? Więc wyrabiają kilkukrotnie większą "normę" niż reszta.

A po drugie: gdyby na obrazku był muslim i koza to ciekawi mnie ile głosów by się pojawiło, że: "to stereotyp", "nudne się robi", "nagonka". Hipokryci.

Dymekx

2013-03-22, 14:23
Noriax napisał/a:


Tylko, że księży jest zdecydowanie mniej niż 1% ogółu społeczeństwa, nie? Więc wyrabiają kilkukrotnie większą "normę" niż reszta.

A po drugie: gdyby na obrazku był muslim i koza to ciekawi mnie ile głosów by się pojawiło, że: "to stereotyp", "nudne się robi", "nagonka". Hipokryci.



A przestępstwa na tle seksualnym (pedofilia) (...), mówię tu o ludziach dokonujących tego rodzaju przestępstwa, z czego 1% stanowią księża, gdzie ja tam mówię o ogóle społeczeństwa? (jak by takie społeczeństwo mogło by funkcjonować :D ?) .

Biker50 napisał/a:



W gościu niedzielnym tak pisali?? To i tak, że sie do 1% przyznali. Jestem w szoku. :lodowka:



Nie, to są dane niemieckiej policji, fałszerstwo nie wchodzi w grę. Szwaby to rzetelny naród.

Noriax

2013-03-22, 14:44
@dymekx: Ja właśnie mówię o odsetku wśród samych pedofilów. Jeżeli 1% pedofilów to księża, 99% to nie-księża to proporcjonalnie w społeczeństwie powinno być 1% księży i 99% świeckich, a zapewne jest ich jakiś niewielki ułamek procenta (a nie 1%). Wynika z tego, że jest większa szansa, że ksiądz stanie się pedofilem. A ponadto to i tak zdecydowanie za dużo, biorąc pod uwagę: a) co sami nauczają, b) trudność dostępu do dzieci (czas, dyskrecja) w porównaniu z rodzinami.

Cienió napisał/a:

według badań na ponad 100 pedofilów maksymalnie jest dwóch księży ale tylko mówi się o nich, bo reszta jest niewinna ;)


A z tego znowu wynika, że jednak jest 2%. Jeszcze lepiej.

PegasiBierzeWDupe

2013-03-22, 14:55
polslav napisał/a:

rzygać już mi się chce tym podniesionym do megarangi problemem. Robienie z księży pedofili i pedałów przez spedalone lewackie środowiska to po prostu miazhga:D j***ć lewactwo i psycholi z Palikociarni!



śmiechowo - jestem przewciwko kościołowi - jestem lewackim pedałem. jestem przeciwko pedałem - klękam przed pałą jarka i chodzę w moherowym berecie.

k***a, może i dobrze, bo obie strony to zjeby i przynajmniej nikt mnie po ramieniu nie poklepie ani od tyłu nie zajdzie.
tak jak polslava.

Borsuczi

2013-03-22, 15:15
k***a , ostatni obrazek jaki dzisiejszego dnia chciałbym ujrzeć...i jak tu k***a nie kochać sadola.

Loaloa

2013-03-22, 16:51
Cytat:

rzygać już mi się chce tym podniesionym do megarangi problemem. Robienie z księży pedofili i pedałów przez spedalone lewackie środowiska to po prostu miazhga:D j***ć lewactwo i psycholi z Palikociarni!



Ciekawa teza. Czyli twierdzisz, że to "spedalone lewackie środowiska" każą księżom dupczyć dzieci i umawiać się na gejowskie orgie. O ile to drugie gówno mnie obchodzi tak długo, jak długo wszyscy uczestnicy tych orgii są pełnoletni, to w sprawie seksualnego wykorzystywania dzieci przez kler nie może być i nie będzie żadnej taryfy ulgowej. Choćby nawet wszystkie polskie sądy padły na kolana przez klechami i masowo umarzały procesy w sprawie ich zbrodni, to ja i wielu ludzi, którym zależy na sprawiedliwości będą ten temat drążyć. Tak długo, aż każdy zboczeniec w sutannie zostanie za swoje czyny ukarany, a sam KK zamiast ich ukrywać będzie takie osoby piętnował i współpracował z organami ścigania.

Akkarin15

2013-03-22, 23:10
polslav napisał/a:

rzygać już mi się chce tym podniesionym do megarangi problemem. Robienie z księży pedofili i pedałów przez spedalone lewackie środowiska to po prostu miazhga:D j***ć lewactwo i psycholi z Palikociarni!


Księża to pedofile. Kościół to sekta. A Ty jesteś debilem, co ślepo idzie za rozkazami kościoła. Jebnij się w łeb.

Iron96

2013-03-22, 23:56
Cytat:

Najlepsze jest to że osoby które tak chętnie obrażają Kościół, to osoby które mają łatkę "pedała". Od zawsze osoba która była najbardziej anty religijna była osobą którą nikt nie lubił, z której wszyscy się śmiali i najczęściej bili. I taka oto osoba pokrzywdzona przez los, wyśmiewana od pedałów, gejów i innych śmiesznych przedmiotów, starała się znaleźć obiekt na którym mogła by sie dowartościować i choć chwile zdjąć z siebie brzemię gorszego.



Tak jest zapewne i w tej sytuacji, mały gimnazjalista wrócił ze szkoły gdzie normalni koledzy go wyśmiewali itp i teraz stara się pokazać jaki to on kozak nie jest.



Że niby co? Chodziłeś do szkoły katolickiej czy jak? Prędzej na odwrót. Kolega miał w klasie typa który chodził do zespołu szkół katolickich to mówił mu, że nieraz ich zaczepiali na ulicy. Koleś był też nieźle, jakby to delikatnie powiedzieć "lamusowaty". W klasie się z niego wszyscy wyśmiewali. Co oczywiście wcale nie oznacza, że katolik = lamus, tak samo jak to co napisałeś nie jest prawdziwe. Ni z dupy wziąłeś ten argument a ciemna masa plusuje tylko dlatego, że nie lubi ateistów.

A co do tych żartów to robią się nudne. Ale ból dupy i ciągłe jakże oryginalne wyzywanie od gimbusów zawsze poprawia humor.