18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sterta końskiego gówna przed francuskim parlamentem

In...........or • 2014-01-18, 19:25
No chyba że to ciężarówka pełna afrykańskich imigrantów.



Cóż, chyba Francuzi zaczynają dostrzegać lewactwo swojego rządu.
Lepiej późno niż wcale.

To musiał być gówniany dzień dla parlamentarzystów :kupa: :kupa:



Jak za słabe to wyj***ć

Ma..........._S

2014-01-18, 19:29



lemo1029

2014-01-18, 19:42
w każdym rządzie śmierdzi, nie dziwie się

PogromcaDziewic

2014-01-18, 19:45
Francuzi już dawno zaczeli je dostrzegać. Słyszałeś o masowych protestach jakieś 10 lat temu? Co rok było to samo. Słyszałeś o nich w mediach? Tak samo jak wprowadzili śłuby dla pedałów/lesb. Pokazali jak się cieszyli, ale połowy wk***ionych paryżan ni ch*ja. A zamieszki jak wkurzeni ludzie wyszli na ulicę? Oczywiście, że pokazali. Ale jako przykład rasizmu, po czym, doszło do zdelegalizowania jednej z nacjonalistycznych partii.

aa...........am

2014-01-18, 21:43
@spiepszaj_dzbanie
starczy juz tego gowna na wiejskiej

orzeszwmorde

2014-01-18, 21:47
Może żabojady mają niechlubne incydenty ale na swoim podwórku potrafią się postawić.
Nieraz rolnicy i kierowcy spędzali sen z powiek politykom.
Czemu u nas nie ma charyzmatycznego gościa który poderwałby rozleniwiony naród sprzed telewizora i komputera.
Dobra może Andrzej L. i Janusz K.M. będą dla niektórych takimi ludźmi ale to jednak za mało, potrzebny jest ktoś kto będzie potrafił zmienić naszą mentalność , niestety jest to kurewsko trudne wyzwanie.

Zarammoth

2014-01-18, 21:48
Widząc tytuł pomyślałem, że jakieś bojówki ciapatych tam się zebrały :D

to...........tt

2014-01-18, 23:03
Gówno zaatakowało Francuzów, Francuzi już się poddali bez walki.

tranzystor

2014-01-18, 23:04
CyganPodOknem napisał/a:

Cóż, chyba Francuzi zaczynają dostrzegać lewactwo swojego rządu.



Jesteś książkowym przykładem debila. Tu nie chodzi o "lewactwo" rządu, tylko problem robactwa zwanego mniejszościami i pobłażanie im.

mataertest

2014-01-18, 23:20
Co wy pie**olicie. Oni tych świniom z parlamentu przywieźli nawóz do pieczarek, żeby grubasy sobie wyhodowały i żeby miały co jeść.

a12b

2014-01-18, 23:28
@tranzystor: a kto broni i chcę coraz więcej tego bydła w Europie czy danym kraju jak nie lewackie partie otwarte na multikulti, broniące interesu pedałów, imigrantów, a nie własnego narodu ? Najbliższy przykład sld i twój ruch z krzysztofem na czele.

lobo206

2014-01-18, 23:35
jak za slabo to wyjebac ? po ch*j te teksty ? kogo mamy wyjebac ? Ciebie ? ten post ? twoje zj***ne poczucie humoru ? jak juz cos wstawiles to sie tego trzymaj k***a !

opona_zapasowa

2014-01-18, 23:48
No nie, tyle islamu a oni jeszcze ostentacyjnie im jedzenie dowożą pod parlament