18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sterta końskiego gówna przed francuskim parlamentem

In...........or • 2014-01-18, 19:25
No chyba że to ciężarówka pełna afrykańskich imigrantów.



Cóż, chyba Francuzi zaczynają dostrzegać lewactwo swojego rządu.
Lepiej późno niż wcale.

To musiał być gówniany dzień dla parlamentarzystów :kupa: :kupa:



Jak za słabe to wyj***ć

olkuski

2014-01-18, 23:50
@ququ
Koński to nic, do drobiu gnój to dopiero jebie!

protos

2014-01-19, 00:11
@up miło że nas uświadomiłeś jak pachnie u Ciebie na chacie.

tranzystor

2014-01-19, 01:21
a12b napisał/a:

@tranzystor: a kto broni i chcę coraz więcej tego bydła w Europie czy danym kraju jak nie lewackie partie otwarte na multikulti, broniące interesu pedałów, imigrantów, a nie własnego narodu ? Najbliższy przykład sld i twój ruch z krzysztofem na czele.



Chyba Ci się coś poj***ło, ale można Ci wybaczyć, bo jesteś głupi. Tolerancja dla multikulturowości, nie jest domeną lewicy. U Niemców, którzy mają spory problem z ludnością napływową (wiadomo, islam) rządzi przedstawicielka CDU, partii, której polskim rozwinięciem skrótu jest "Unia Chrześcijańsko-Demokratyczna", centroprawica. Nie jestem zwolennikiem dewastacji kultury erupejskiej przez nie liczących się z nikim islamistów, bo są oni tutaj gośćmi i powinni się dostosować do europejczyków. Ale pie**olenie, że wszystko co negatywne, to odrazu lewactwo jest gówniarską przesadą. Nie każdy, kto nie wielbi JKMa jest lewakiem, do ch*ja. Ale trzeba mieć przynajmniej jedną szarą komórkę, aby to zrozumieć.

Peter-Norivotset

2014-01-19, 01:36
tranzystor
jebnij sie w leb, to ze cdu to centroprawica to nei znaczy, ze ma cos wspolnego z prawica osle...
tak samo jak po to centroprawica, a pis to mocna prawica wg podrecznikow i ogromnej wiekszosci tv...

PoMaluchu

2014-01-19, 10:24
- Panie premierze, delegacja z Nigerii przyjechałą...

PogromcaDziewic

2014-01-19, 13:21
tranzystor napisał/a:



Chyba Ci się coś poj***ło, ale można Ci wybaczyć, bo jesteś głupi. Tolerancja dla multikulturowości, nie jest domeną lewicy..



Lewicy nie, ale lewactwa tak.

Filemoon

2014-01-19, 13:35
adresikpuma napisał/a:

to jest protest :) polecam zaczac oglądanie od 2:20


tranzystor

2014-01-19, 14:51
grzechu5444 napisał/a:

ebnij sie w leb, to ze cdu to centroprawica to nei znaczy, ze ma cos wspolnego z prawica osle...

tak samo jak po to centroprawica, a pis to mocna prawica wg podrecznikow i ogromnej wiekszosci tv...




Nawet nie wiem jak ci odpisać na twoje debilizmy, żebyś zrozumiał. Chyba nie potrafię się zniżyć aż do takiego poziomu.


PogromcaDziewic napisał/a:

Lewicy nie, ale lewactwa tak.




Typowy oszołom korwinista. Słowo-klucz nie podeszło i się zagubiłeś?

PogromcaDziewic

2014-01-19, 15:03
tranzystor napisał/a:




Nawet nie wiem jak ci odpisać na twoje debilizmy, żebyś zrozumiał. Chyba nie potrafię się zniżyć aż do takiego poziomu.





Typowy oszołom korwinista. Słowo-klucz nie podeszło i się zagubiłeś?



Ból dupy? Typowy oszołom, który chce miażdżyć "faszystów" pokazując im domniemaną "hipokryzje". Korwinista? Człowieku, już dawno mnie tak nikt nie wk***ił. Sam mam poglądy bardziej lewicowe ale jak ktoś wrzuca na dzisiejszą "lewice", ktora de facto nie ma nic wspólnego z lewcią a taki głupek wrzuca ci od korwinistów, bo nie zna innych to mnie k***ica bierze.
Lewica, to była przed wojną. Lange, Żeromski. Dzisiaj masz zwykłe popłuczyny po PZPR, która nie ma nic wspólnego z lewicą. A. Nie jestem fanem Jonasza. Tak jakbyś nie zrozumiał.

a12b

2014-01-19, 16:15
tranzystor napisał/a:



Chyba Ci się coś poj***ło, ale można Ci wybaczyć, bo jesteś głupi. Tolerancja dla multikulturowości, nie jest domeną lewicy. U Niemców, którzy mają spory problem z ludnością napływową (wiadomo, islam) rządzi przedstawicielka CDU, partii, której polskim rozwinięciem skrótu jest "Unia Chrześcijańsko-Demokratyczna", centroprawica. Nie jestem zwolennikiem dewastacji kultury erupejskiej przez nie liczących się z nikim islamistów, bo są oni tutaj gośćmi i powinni się dostosować do europejczyków. Ale pie**olenie, że wszystko co negatywne, to odrazu lewactwo jest gówniarską przesadą. Nie każdy, kto nie wielbi JKMa jest lewakiem, do ch*ja. Ale trzeba mieć przynajmniej jedną szarą komórkę, aby to zrozumieć.



No nie chciałem Cie obrażać ty zacząłeś - więc niestety muszę to napisać jednak - jesteś przykładem typowego lewicowego imbecyla. Niemcy mają największy problem z Turkami, a problem z nimi jest już od wielu wielu lat (nie jest to problem lat obecnych) w roku 82 Kohl (kanclerz z ramienia... CDU) powiedział: "„W ciągu najbliższych czterech lat konieczne będzie zredukowanie liczby Turków o 50%, ale nie można tego jeszcze powiedzieć publicznie... Nie jest możliwe zasymilowanie Turków w ich obecnej liczbie. Niemcy nie mają problemu z Portugalczykami, Włochami, nawet z przybyszami z Azji Południowo-Wschodniej, ponieważ te wspólnoty integrują się dobrze. Ale Turcy pochodzą z całkowicie odmiennej kultury” hmm to jest wg ciebie chęć tworzenia multikulti ?! Merkel na zjeździe młodzieżówki CDU: . „Multikulti nie wyszło. Próby stworzenia w Niemczech społeczeństwa wielokulturowego zdecydowanie zawiodły" - to również wypowiedź pro multikulti ?! Na integrację Niemcy postawiły na przełomie XX i XXI wieku a wtedy na czele rządu niemieckiego stała Socjaldemokratyczna Partia Niemiec ze Schroederem na czele... także proponuje zająć się wklejaniem śmiesznych obrazków, a nie wypowiedziami na poważniejsze tematy :lol: