18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Statystyki

Santoryn • 2013-05-22, 21:51
Francja to jeden z najbardziej rasistowskich krajów w Europie - wynika z badań World Values Survey. Znaczna część Francuzów nie kryje uprzedzeń również wobec imigrantów i homoseksualistów. Wśród tolerancyjnych wobec obcokrajowców Niemców, co czwarty nie chciałby mieszkać obok muzułmanina, a 24 proc. Finów wolałoby nie mieć za sąsiada Rosjanina. W porównaniu z Zachodem, Polacy wyjątkowo niechętnie odnoszą się do homoseksualistów, jednak na europejskiej mapie rasowych uprzedzeń, Polska nie wyróżnia się w żaden sposób.






Moim zdaniem nic dziwnego ze Polska nie wyróżnia się w żaden sposób odnośnie rasowych uprzedzeń, bo nasz kraj póki co jest omijany przez te ciapate ścierwo a ludzie nie używający komputera, nie mają pojęcia jakim zagrożeniem mogą być "kozojebcy" a gdy się dowiedzą na własnej skórze ( niczym Francuzi ) wtedy będą szukać zakątków na własnej ziemi we własnym państwie gdzie będą odseparowani od tego ścierwa.


Byłem za granicą w zeszłe wakacje, mój wujek powiedział mi podczas luźnej rozmowy - wszyscy biali to rasiści ale nie możemy tego głośno mówić bo nas wyrzucą z pracy. Im więcej kolorowych osiedli, tym dalej biali wyprowadzają się na północ i tak jest od 20 lat, jaki to kraj ? Kanada. Są tam czarne dzielnice gdzie w strzelaninach giną dzieci a policja boi się wjeżdżać jednym radiowozem, dz**ki można spotkać o każdej porze dnia i nocy na stacjach benzynowych a gdy widzisz atrakcyjne ogłoszenie na popularnym u nich kijiji.com pochodzącym z tamtej dzielnicy to wiesz ze to pułapka, zresztą nikt biały nie pojedzie tam auta kupować itp. po prostu ludzie się boją. Mam nadzieje że to nie spotka nigdy naszego kraju i że zawsze będziemy stanowić większość a cudzoziemiec będzie gościem na naszej ziemii którą będzie szanował a jak nie to od razu niech wypie**ala tam skąd przyszedł.


Co do homoseksualizmu, zapie**olić to w zarodku bo potem tylko ostre kule pomogą ( tutaj się powtarzam, ale swojego stanowiska nie zmienię ). Dobrze ze chociaż tutaj problem jest zauważony tylko ciekawe czy nie przeoczymy momentu w którym to pedalstwo stanie się niegroźne a naród uśpiony pogrąży się w legalności tego ścierwa.


Żródło

Gienek2

2013-05-23, 12:06
zrozumiecie, że ktoś (dobrze wiemy kto ten kto rządzi i nie istotne jaka to osoba) będzie się baaardzo starał żeby stało się właśnie tak, że wszyscy wszędzie będziemy wymieszani ( tzn te najbogatsze i najbardziej ucywilizowane kraje) bo po pierwsze nie trzeba zaspokajać potrzeb obywatela który po 20 latach płacenia podatków nie może zrozumieć na co one idą bo ktoś cały czas zadłuża Polskę na bieżącą konsumpcję ( no bo przecież kasa z podatków powinna starczyć? co to za wymówka że taki trend krajów zachodnich żeby zadłużać.... no ale do h*ja pana kto to spłacI??? ci chętni co biorą te pożyczki??? napewno nie!) to powód 1 żeby wpuszczać wszystko co leci do kraju a powód 2 to zawsze gotowa jakaś sprzeczka, wymiana zdań baa nawet o wojnę szybciej bo WY ŹLI CHRZEŚCIJANIE ZABIJACIE NAS ISLAMISTÓW TO TERAZ MY WAS POZABIJAMY....a to nie my wszyzscy tylko jakieś tam SróEsA

Rottensparrow

2013-05-23, 12:39
I tak to polska będzie płacić kary za rasizm i antysemityzm..

matiqq

2013-05-23, 12:54
Mnie już k***a nic nie zdziwi!

NieWeszles

2013-05-23, 12:56
Nie oszukujmy się, większość z was tutaj to takie p*zdy, że mijając czarnego albo żyda na ulicy nawet nie mrugniecie okiem.. :)

nowepozycje

2013-05-23, 13:34
Nie jestem rasistą, bo rasizm to przestępstwo, a przestępstwa są dla czarnych.

Strzalka34

2013-05-23, 14:27
Taa niech pokaza to w Białymstoku

snakeshake

2013-05-23, 14:29
No to trzeba poprawić naszą statystykę :D

Mc6

2013-05-23, 17:14
Nie rozumiem za co tak nie trawicie gejów, dzięki nim mamy więcej kobiet do wyboru.

Masterpiece

2013-05-23, 19:51
Gajs! To nie jest tak, że odsetek, to ilość osób które chciałyby inną rasę za sąsiada? o.O
Z tego wychodzi, że najlepiej trzyma się Szwecja. A co do najlepszego komenta: W dupsko sobie wsadź te 90-100% Ja bym ciapatego nawet na ulicę nie wpuścił, a co dopiero żeby tam zamieszkał...

Riffer

2013-05-23, 20:44
Ale jak ja nie chce miec za sasiada czarnego to znaczy ze jestem rasista? nie sadze, ludzie chyba nie wiedza co to jest rasizm.