18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Statystyki

Santoryn • 2013-05-22, 21:51
Francja to jeden z najbardziej rasistowskich krajów w Europie - wynika z badań World Values Survey. Znaczna część Francuzów nie kryje uprzedzeń również wobec imigrantów i homoseksualistów. Wśród tolerancyjnych wobec obcokrajowców Niemców, co czwarty nie chciałby mieszkać obok muzułmanina, a 24 proc. Finów wolałoby nie mieć za sąsiada Rosjanina. W porównaniu z Zachodem, Polacy wyjątkowo niechętnie odnoszą się do homoseksualistów, jednak na europejskiej mapie rasowych uprzedzeń, Polska nie wyróżnia się w żaden sposób.






Moim zdaniem nic dziwnego ze Polska nie wyróżnia się w żaden sposób odnośnie rasowych uprzedzeń, bo nasz kraj póki co jest omijany przez te ciapate ścierwo a ludzie nie używający komputera, nie mają pojęcia jakim zagrożeniem mogą być "kozojebcy" a gdy się dowiedzą na własnej skórze ( niczym Francuzi ) wtedy będą szukać zakątków na własnej ziemi we własnym państwie gdzie będą odseparowani od tego ścierwa.


Byłem za granicą w zeszłe wakacje, mój wujek powiedział mi podczas luźnej rozmowy - wszyscy biali to rasiści ale nie możemy tego głośno mówić bo nas wyrzucą z pracy. Im więcej kolorowych osiedli, tym dalej biali wyprowadzają się na północ i tak jest od 20 lat, jaki to kraj ? Kanada. Są tam czarne dzielnice gdzie w strzelaninach giną dzieci a policja boi się wjeżdżać jednym radiowozem, dz**ki można spotkać o każdej porze dnia i nocy na stacjach benzynowych a gdy widzisz atrakcyjne ogłoszenie na popularnym u nich kijiji.com pochodzącym z tamtej dzielnicy to wiesz ze to pułapka, zresztą nikt biały nie pojedzie tam auta kupować itp. po prostu ludzie się boją. Mam nadzieje że to nie spotka nigdy naszego kraju i że zawsze będziemy stanowić większość a cudzoziemiec będzie gościem na naszej ziemii którą będzie szanował a jak nie to od razu niech wypie**ala tam skąd przyszedł.


Co do homoseksualizmu, zapie**olić to w zarodku bo potem tylko ostre kule pomogą ( tutaj się powtarzam, ale swojego stanowiska nie zmienię ). Dobrze ze chociaż tutaj problem jest zauważony tylko ciekawe czy nie przeoczymy momentu w którym to pedalstwo stanie się niegroźne a naród uśpiony pogrąży się w legalności tego ścierwa.


Żródło

jedrolus

2013-05-23, 10:22
Normalnie nabrało to rangi najazdu obcych z kosmosu. Cywilizowane kraje są zarażone ciapatym islamistycznym albo afrykańskim wirusem i jak tak dalej będzie wirus ten je totalnie pochłonie.Mam nadzieję że u nas ten proceder zostanie zduszony w zarodku choć widząc po zaślepieniu naszych władz w tej chorej tolerancji i patologicznym stylu życia zachodu nie wróżę dobrej przyszłości.Wydaje mi się że wszystko zaczęło się od reaktywacji państwa Izrael.

Nefario

2013-05-23, 10:30
k***a, jak ta ankiet jest tak miarodajna jak umiejętności kartograficzne jej autorów to ja dziękuje. Ładnie nam granice wydłużyli ;) Ale mogli się nie pie**olić, trza było od razu Wilno i Lwów doj***ć.

Ye...........48

2013-05-23, 10:35
Albanczycy ale hejterzy ;D

jazda123

2013-05-23, 10:45

Pewnie strach powiedzieć prawdę bo zaraz by ci wjechali na chatę za bycie wrogiem ludu.

wido84

2013-05-23, 10:46
k***a rasizm u ciapków sięga szczytu

ramzes12

2013-05-23, 10:47
Ja bym sobie zrobił w takiej dzielnicy polowanie. Takie safari jak w Afryce. Tylko zamiast zwierząt na sawannie, będą zwierzęta w miastach.

p0ldek

2013-05-23, 10:51
Co do gejów i ogólnie pojętego homoseksualizmu, nie mam z tym najmniejszego problemu. Bo czym mi dana grupa podpadła zasadniczo niczym. Mają swoje pochody, parady itd. Zero bezpośredniej inwazji w moje życie. Ale jak słyszę (historia prawdziwa) że mój znajomy wchodzi do domu, a tam ciapaty łapie się za telewizor, po czym zaczyna pytać się czy to tu można "nająć" pokój. I ucieka, to k***a przepraszam. Mieszkam na Warszawskim Targówku, ciapatych robi się sporo. A o ilości okradzionych domów w ostatnich 3 latach to nie słyszałem tu od kiedy mieszkam(prawie od urodzenia). Więc najazd na homo jest jak dla mnie o kant dupy. Zastanawiam się czemu autor tak ich nienawidzi, mógł bym nawrzucać, ale co to da. W zamian niech mi powie jakie są tego powody. Czy może po prostu tak masz. Jestem w stanie zrozumieć że nie powinni całować się publicznie itp. , ale to samo powinno się tyczyć wszystkich ludzi.

Ale wciąż nie zahacza to k***a o kradzieże, palenie samochodów(tu chodzi mi o szwecje), getta, i jak mnie jeszcze wk***ia: Widzę samochód 5 bułgarów w środku, patrzę na rejestrację bulgarska. Samochód jakiś passat B5, patrzę na opony i k***a łyse jak dętki, bieżnik tworzą druty które wyłażą. Stać na samochód, nie stać na opony. O CO CHODZI?

Kończąc, prywatnie mówiąc do wagonów i wysłać ich do siebie(choć wolałbym jakąś treblinkę, aby pokazać że się nie boimy(ale to już tak bardzo prywatnie)).

PS.: Dalszej części posta proszę nie utożsamiać poważną częścią tego powyżej to co niżej raczej pisze dla beki
(pierwsze co przyszło mi do głowy że złapał go jakiś kolo od tyłu bo się pomylił, a potem okazało się że mu się podoba)

PS.: Gdzie jest Bongman jakoś tak ostatnio nie widzę nic jego? Czy najzwyczajniej w świecie przegapiam, czy może coś więcej?

bartass11

2013-05-23, 10:54
elegancko to kolega opisał ! nic dodać nic ująć ! PIWECZKO !

Kuriki

2013-05-23, 10:57
Santoryn napisał/a:

Kanada.


Strasznie fajny kraj. Chciałem tam pojechać ale się bałem :-P

Santoryn napisał/a:

Mam nadzieje że to nie spotka nigdy naszego kraju i że zawsze będziemy stanowić większość a cudzoziemiec będzie gościem na naszej ziemii którą będzie szanował a jak nie to od razu niech wypie**ala tam skąd przyszedł.



Jeśli obecna sytuacja utrzyma się przez najbliższe kilka lat- do was, sk***iali, złodziejscy mainstreamowi politycy piję; jeśli któryś z was rządzących przegląda teraz sadistic na swoich j***nych tablecikach to wiedzcie, że ludzie by was chętnie rozszarpali- to nawet ja zaryzykuję i bez kasy spirniczam z tego kraju, a oprucz mnie sa jeszcze całe hordy ludzi, którzy chcą uciec z tego syfu. Tak więc, "sorry Winetu" ale ciapaci gdyby tylko mieli tu zapewniony dobry socjal to byśmy mieli już jebitną islamizację Polski, a w nie tak wcale super odległej przyszłości polaków tu niezbyt wielu zostanie

Santoryn napisał/a:

Co do homoseksualizmu, zapie**olić to w zarodku bo potem tylko ostre kule pomogą ( tutaj się powtarzam, ale swojego stanowiska nie zmienię ). Dobrze ze chociaż tutaj problem jest zauważony tylko ciekawe czy nie przeoczymy momentu w którym to pedalstwo stanie się niegroźne a naród uśpiony pogrąży się w legalności tego ścierwa.



:catfacepalm: A taka rozsądna osoba na pierwszy rzut oka... No ale kij z tym, nie ma ludzi bez bez wad, uprzedzeń ani choć malutkiego zalążka głupoty. Podejrzewam, że strasznie generalizujesz i albo cię kilku facetów kiedyś molestowało i jesteś uprzedzony, albo twoja ukochana okazała się lezbijką i masz traumę.

No, albo zwyczajnie jesteś uporzedzony, jak np ja do owadów (domowy miotacz ognia co dzień biorę w garść i robię obchód po domu, sprawdzając czy się coś przedostało :-P )

A co do tych imigrantów to przecież k***a logiczne, że jak sąsiad jest poj***ny, agresywny i stwarza zagrożenie to sie od niego człowiek chce intuicyjnie odizolować, a to, że ci sąsiedzi to imigranci to już czysty przypadek :trollencjusz:

Ja to cały czas mam nadzieję, że pieczę nad tym całym ciapatym gównem i resztą hołoty sprawują pieczę jakieś szare eminencje tego świata, które w pewnym momencie powiedzą "stop" i rozgonią towarzystwo, bo już skończyli czerpać korzyści z rozpie**olu na świecie :feler: :kkkpotrzask: :lubieplacki:

pi...........ka

2013-05-23, 10:59
jesli twoj sasiad bije codziennie zone to statystycznie oboje bijecie swe zony co drugi dzien

Fa...........um

2013-05-23, 11:20
Załóżmy partię sadola i uratujemy ten kraj!

Ale nie! Sadole tylko potrafią piździć jaka ch*jnia, ale nic w realu zrobić nie chcą :)

WolfManGoth

2013-05-23, 11:27
Problem z arabami leży w socialu. Im większe pieniądze z tego, tym ich jest więcej. W Polsce social dawany jest mniejszy, więc ich też jest mniej. Kebaby są dobre i jeśli taki Turek pracuje, to niech pracuje, a jeśli zbija bąki i social czerpie to wywalić z kraju.

W sumie to w ogóle zabronić socialu dla wszystkich i niech pracują, a nie siedzą na dupach i jak pasożyty żywić się na tych co uczciwie pracują.

Is...........rr

2013-05-23, 11:27
Europa już tą wojnę przegrała. Smutne, ale prawdziwe.

freaky

2013-05-23, 11:42
Wk*rwia mnie hipokryzja żabojadów. Za 90% "ich" sukcesów sportowych, naukowych, filmowo-muzycznych, odpowiadają imigranci. Ja pi*rdolę, sami to nawet suwerenności nie byli w stanie sobie wywalczyć...

Kuriki

2013-05-23, 11:53
Tabernak napisał/a:

Sadole tylko potrafią piździć jaka ch*jnia, ale nic w realu zrobić nie chcą :)



Bo nie ma promocji. hihihi :amused:

Ja bym coś zrobił. Tylko, że:

a) Miażdżącą przewagę mają ludzie, którzy uważają pucz za niepotrzebne przestępstwo. Do nich nie dociera, że przestępstwem jest tylko NIEUDANY zamach stanu. I oczywiście to zbyt brutalne i barbarzyńskie i nieludzkie i straszne i łojezuk***acojeszcze. Straszne i barbarzyńskie to jest gdy polityk mający realny wpływ na kraj każe ludziom szczaw wpie**alać jak nie mają na jedzenie, a nie jak człowiek chce się szumowin pozbyć.

b) Moje poglądy nie są kochane przez większość świata.

c) Sam gówno mogę zrobić i będę siedział cicho, a kiedyś zwyczajnie sp***olę z tego kraju.

d) O czymś takim jak wstrzymanie się od głosowania sporo ludzi nawet słyszeć nie chce. Nie dociera do ptasich móżdżków, że istnieje coś takiego jak fałszowanie głosów, a gdyby się co najmniej 90 parę procent kraju wstrzymało to może "coś" by się ruszyło.

Podsumowując, wypowiadaj się za siebie, z łaski swojej, a nie za ogół.