18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Starym babom należy odebrać prawa wyborcze...

pytolsky • 2023-08-22, 15:54
...i nie jest to nawet temat do dyskusji



I jak tam się żyje ze świadomością faktu, że one w najbliższych wyborach będą miały dwa głosy a wy tylko po jednym? Kukle już swędzą?

darek1234

2023-08-22, 17:24
Zwykłe wiecznie naj***ne roszczeniowe patolki

ProVVe

2023-08-22, 17:38
grudzin7 napisał/a:

No właśnie chodzę na te wszystkie głosowania i referenda i co? Zostaję przegłosowany przez taką patologię.
Baba pół życia pracowała i płaciła podatki za granicą ale na starość to wraca do Polski aby żyć z naszych podatków. Pasożyt



No, ale popatrz na frekwencje... 50% siedzi w chacie, a ponziej k***a pie**oli jak zle sie zyje... Do urn i nie k***a pis i nie po... Bedziemy sie miotac jak gowno w przereblu raz z tymi raz z tymi. Zbigniew Herbert swietej pamieci mial racje... ta j***na neokomuna uklada sie z kapitalizmem i calkiem dobrze jej to wychodzi, a mlodych omotac jakimis pie**olami o gender srender... Kurde... Sprawy ważkie maja w dupie, ale ogladaja o puszczalskich szmatach i jakis debilach w obsranych majtach na wyspach, hotelach czy gdzie tam to kreca i wiedza wszystko o nich... k***a az sprawadzam "warsawshore, hotel paradise, love island" (pewnie jeszcze jest wiecej tego gowna). Jak ma byc dobrze kiedy ludzie glupieja z pokolenia na pokolenie. Jak mawiali za komuny? Byle na flache i papierochy bylo, a teraz byle na browara i takie programy tv czy e-papierosy... Im to starczy, a lapy wyciagaja po wszystko i sa j***nymi leniami. Osobiscie uwazam, ze 25% powinna zostac utopiona od reki w wisle jak w gangesie bo to sa patusy, lewusy, nieroby, degeneraci, roszczeniowcy. Kazdy, ktory pracuje, ma swoj biznes, pomaga w rozwoju okolicy/kraju powinien miec prawo jednego lewusa w roku ubić

Majles

2023-08-22, 17:39
Fajne laski, takich u nas oczekujemy. A tych pytań mało i powinny bardziej sugerować odpowiedź pisiorom.

Bart47

2023-08-22, 17:41
'Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi.' Tomasz Lis

tyczy się również komentatorów na sadistic

Majles

2023-08-22, 17:44
Fajne laski, takich u nas oczekujemy. A tych pytań mało i powinny bardziej sugerować odpowiedź pisiorom.

GaryP

2023-08-22, 17:45
I tak mądrzejsze od 100% lewactwa

Stosidlo69

2023-08-22, 17:52
I co? Korwin nie miał racji że rządzą nami debile?? Demokracja to najgorsze gówno jakie powstało.

pyjo84

2023-08-22, 18:00
Mam 39 lat i nie mogę głosować bo nie mam stałego zameldowania a dostaje 3 razy prawie nie długo już 800+ gdzie jest logika???

Silverface

2023-08-22, 18:10
Ja pie**ole wystarczyła mi 1.10 i odpadłem. :D




JAROSŁAW! JAROSŁAW! JAROSŁAW! JAROSŁAW!

pazuzu

2023-08-22, 18:42
Powinny być testy dla obywateli z wiedzy ogólnej i ekonomii i dopiero po zadaniu takiego testu dostawalo by się prawo wyborcze. Dlaczego jakaś patola która w dupie była i gówno wie ma decydować o moim życiu

~Velture

2023-08-22, 18:43
Są za a nawet przeciw.

fi...........in

2023-08-22, 18:52
Mamy miliony (nikt nie wie ile, nikt ich nie weryfikował i nikt nie wie co robią) tzw. "uchodźców z Ukrainy". Taki statystyczny uchodźca to typ w wieku 20-30 lat, płci męskiej. To, że to kobiety i dzieci to fikcja. Teraz proponuje obadać sobie stronkę z listami gończymi wystawionymi przez polską Policję. Polaków tam jest może z 5%. Panie i Panowie, menele menelami, ale to się skończy przemocą. Ja np. w przeciwieństwie do tej pedalni swojego kraju zamierzam bronić.

toldi2007

2023-08-22, 18:59
Zarówno pisowcy jak i powcy jak i każda partia ma właśnie takich ludzi za elektorat, wszystko zależy od tego komu pozwolili się urobić. Mam nadzieję że jest to jedyna agitka polityczna na sadolu, bo jak nie to porzucę ten portal tak jak inne.

Ukyuki1988

2023-08-22, 19:10
Nie dałbym rady na miejscu reportera wylierdoliłbym jej byka w tą pustą makówke

Musashi_Miyamoto

2023-08-22, 19:16
Ale już np. w więzieniach zdecydowanie PO wygrywa.