18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stare dobre czasy

MRseqel • 2014-03-10, 10:47
Aż się łezka w oku kręci do tych pięknych czasów :kawa:


KlinikaAborcyjna

2014-03-10, 22:30
MajkelT napisał/a:




Pracuje w Holandii od 4 lat, mieszkam na osiedlu gdzie jest sporo murzynów. To są zwierzęta, a ich dzieci (zwłaszcza dziewczynki) napie**alaja sie cegłówkami, siejąc spusztoszenie i strach u białych maluchów. To nie są ludzie którzy zachowują sie normalnie. Wiem że nie kolor a sam indywidualny charakter powinien świadczyć zachowaniu, ale jak mamy mówić bardziej ogólnikowo to populacji o tym kolorze, większosc nie zachowuje sie normalnie. Wiem co mowie, wiem co widze i nie pie**olcie mi o jakis murzynach z opowiesci, czy z internetu. Zaloze sie ze inni emigranci ktorych niestety też sytucja zmusila aby chwilowo wyjechac z kraju, takze zauważyli to. Owszem zgodze sie, tez znam z pracy czarnoskórych normalnych ludzi, ale w wiekszosci to k***a j***ne zwierzeta. Zreszta ameryki nie odkrylem, jak zainteresujesz sie sytuacja we Francji, to zrozumiesz o czym mowie.
Nie pozdrawiam.

tak czy inaczej murzyn > kebab.



Dokładnie tak jest jak piszesz ale taki Trollolo czy Catacombe , którzy nigdy nie byli dłużej za granica niż 3 dni i tak wiedzą lepiej jak tam jest i jak się pracuje z kolorowymi .

Trollolo

2014-03-10, 23:27
MajkelT napisał/a:




Pracuje w Holandii od 4 lat, mieszkam na osiedlu gdzie jest sporo murzynów. To są zwierzęta, a ich dzieci (zwłaszcza dziewczynki) napie**alaja sie cegłówkami, siejąc spusztoszenie i strach u białych maluchów. To nie są ludzie którzy zachowują sie normalnie. Wiem że nie kolor a sam indywidualny charakter powinien świadczyć zachowaniu, ale jak mamy mówić bardziej ogólnikowo to populacji o tym kolorze, większosc nie zachowuje sie normalnie. Wiem co mowie, wiem co widze i nie pie**olcie mi o jakis murzynach z opowiesci, czy z internetu. Zaloze sie ze inni emigranci ktorych niestety też sytucja zmusila aby chwilowo wyjechac z kraju, takze zauważyli to. Owszem zgodze sie, tez znam z pracy czarnoskórych normalnych ludzi, ale w wiekszosci to k***a j***ne zwierzeta. Zreszta ameryki nie odkrylem, jak zainteresujesz sie sytuacja we Francji, to zrozumiesz o czym mowie.
Nie pozdrawiam.

tak czy inaczej murzyn > kebab.



Fajnie, ja byłem w Szkocji - dzieciaki w wieku 10-13 lat potrafią ci dosłownie przebiec po samochodzie, rzucać kamieniami po oknach - no "k***a j***ne zwierzęta", ale moment... Przecież są biali, to luz, to wina ich rodziców. W Polsce myślisz, że jest inaczej? Popatrz na tych gówniarzy latających w dresach, 8-latki k***ią gorzej niż niejeden dorosły, w dupie mają wszystko. Ale moment, są biali, nadal lepsi od murzynów.

De...........tt

2014-03-11, 00:23
Rozumiem śmianie się z niecywilizowanych brudasów, cyganów wyłudzających drobne zanim nauczą się chodzić, ale jak osiąga to rozmiary bezmyślnego obrażania każdego człowieka innej rasy, cały ten humor traci sens. Niektórzy są niezwykle doświadczeni, bo widzieli patologię u czarnych. Ja widziałem u białych. W obydwu przypadkach mówimy zapewne o ludziach ze slumsu, biedzie i nierobach, ale niektórym i tak łatwiej zwalić na rasę.