18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stare dobre czasy

MRseqel • 2014-03-10, 10:47
Aż się łezka w oku kręci do tych pięknych czasów :kawa:


Trollolo

2014-03-10, 17:03
MajkelT napisał/a:



Oj łatwo o rozczulanie sie jak widać zdjęcie na którym dzieci chcace sie bawic. Ale zapewniam Cie że te małe czarne sk***ysyny sieją rozpie**ol i zaraze wszędzie gdzie sie pojawią. Dziś chcą sie tylko bawić a jutro Twoje dzieci beda wracać bez butów do domu. To są zwierzęta które mają wpajane do głowy , aby okradać swoich białych panów. Niestety.



A mało masz złodziejów w Polsce? Czemu teraz nie wjedziesz na białych? Jakim trzeba być debilem, żeby z góry przypisywać komuś charakter i zachowanie ze względu na kolor skóry...

KlinikaAborcyjna

2014-03-10, 18:16
Trollolo
powiedz czy ty czasem nie jesteś afropolakiem ?

Jelen1122

2014-03-10, 18:18
Nie no ... Bez jaj to są tylko dzieci...










Zartowałem , niech wypie**alają do afryki z małpami się ganiać :beka:

KlinikaAborcyjna

2014-03-10, 18:20
Trollolo napisał/a:

I piwo dali pewnie ci co murzyna widzieli tylko w internecie albo TV... j***ć rasistów.



Nie wiem na jakim zadupiu mieszkasz ale zapewniam cię że w każdym polskim mieście liczącym minimum 50 tys mieszkańców znajdzie się murzyn .
A w stolicy to jest ich więcej jak w twojej wsi mieszkańców więc nie wiem skąd masz ten ból dupy . Nie wiem czy oprócz ciebie znajdzie się choć jeszcze jeden sadol , który nie widział na oczy prawdziwego murzyna

kujaw

2014-03-10, 18:21
Ohh... moda na rasizm trwa. Idźcie dzieci, dalej plujcie jadem we wszystko co nie białe.

Catacombe

2014-03-10, 18:37
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Trollolo
powiedz czy ty czasem nie jesteś afropolakiem ?



Wystarczy wykazać się racjonalnym rozumem i nie wierzyć we wszystko co mówią sadolowi eksperci żeby zostać murzynem?
Jak niewiele mi brakuje.

Tak, tak, white power, biali rasa panów, murzyni są głupi.
Jak stawiacie ludzi w szeregu porównajcie jeszcze białych do żółtych, ciekawe kto wtedy zostanie w tyle?

WakeUpDead

2014-03-10, 18:42
rekonekcik napisał/a:

No i bardzo dobrze wtedy było, wiedzieli że zwierzęta nie mogą się bawić na placu zabaw dla ludzi.


Nie wiem jak was, ale mnie te zj***ne docinki na siłę w celu pozyskania tylko i wyłącznie piw - nie śmieszą.

KlinikaAborcyjna

2014-03-10, 18:56
Catacombe napisał/a:



Wystarczy wykazać się racjonalnym rozumem



Kto wynalazł maszynę parową , silnik spalinowy , elektryczność ?
kto skonstruował lokomotywę samochód i samolot ,radio tv i komputer ? i wreszcie kto poleciał na księżyc ?
CZARNI ? ŻÓŁCI ?
nie ! k***a , podpowiem ci BIALI , tak więc obrońcy uciśnionych kolorowych ras przestańcie pie**olić farmazony .

DerFels

2014-03-10, 19:20
A Ty co wymyśliłeś?

*wynalazłeś, mój błąd

Trollolo

2014-03-10, 19:50
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Kto wynalazł maszynę parową , silnik spalinowy , elektryczność ?
kto skonstruował lokomotywę samochód i samolot ,radio tv i komputer ? i wreszcie kto poleciał na księżyc ?
CZARNI ? ŻÓŁCI ?
nie ! k***a , podpowiem ci BIALI , tak więc obrońcy uciśnionych kolorowych ras przestańcie pie**olić farmazony .



Zajebiście, ale powiedz jeszcze w czym Ty jesteś lepszy od murzynów, a nie się bronisz innymi ludźmi. Tak się w temat zagłębiłeś, że nie raczyłeś sprawdzić takich ludzi jak Luther King, Washington Carver, itd. Nie jestem jakimś zasranym historykiem, zdaję sobie sprawę, że murzyni mieli mniejszy wpływ na rozwój cywilizacji, ale było to spowodowany tylko i wyłącznie przez debilów Twojego pokroju, którzy zmuszali ich do niewoli. Teraz odpowiedz proszę na moje pytanie: w czym jesteś lepszy od nich?

kalosz90

2014-03-10, 20:11
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Kto wynalazł maszynę parową , silnik spalinowy , elektryczność ?
kto skonstruował lokomotywę samochód i samolot ,radio tv i komputer ? i wreszcie kto poleciał na księżyc ?
CZARNI ? ŻÓŁCI ?
nie ! k***a , podpowiem ci BIALI , tak więc obrońcy uciśnionych kolorowych ras przestańcie pie**olić farmazony .



Wskaż mi k***a państwo które jest lepsze (dla swoich mieszkańców) niż taka Japonia czy Korea Płd. Być może Norwegię możesz postawić na równi.

prozal

2014-03-10, 21:13


uważajcie o co prosicie bo dla niektórych stare dobre czasy to zdjęcie powyżej... i nagle przestało być tak śmiesznie.

Catacombe

2014-03-10, 21:26
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Kto wynalazł maszynę parową , silnik spalinowy , elektryczność ?
kto skonstruował lokomotywę samochód i samolot ,radio tv i komputer ? i wreszcie kto poleciał na księżyc ?
CZARNI ? ŻÓŁCI ?
nie ! k***a , podpowiem ci BIALI , tak więc obrońcy uciśnionych kolorowych ras przestańcie pie**olić farmazony .



Wyjeżdżasz mi tu z antycznym złomem? Ok.
Kto wynalazł papier? Chyba nie powiesz mi że biali
Nie powiem już o tym że Chińczycy bawili się brązem, ceramiką czy jedwabiem lata przed białymi. Obecnie kto przoduje w nowych technologiach? Europa? Nie. USA? Zostaje w tyle.
No ale rozj***łeś mnie z tym Księżycem. Na Księżycu wylądowali dumni Amerykanie. Amerykanie z USA. Z USA który jest zlepkiem narodów, kultur i ras. No ale nie, hurr durr white power.

MajkelT

2014-03-10, 22:08
Cytat:

Wystarczy wykazać się racjonalnym rozumem i nie wierzyć we wszystko co mówią sadolowi eksperci żeby zostać murzynem?
Jak niewiele mi brakuje.

Tak, tak, white power, biali rasa panów, murzyni są głupi.
Jak stawiacie ludzi w szeregu porównajcie jeszcze białych do żółtych, ciekawe kto wtedy zostanie w tyle?




Pracuje w Holandii od 4 lat, mieszkam na osiedlu gdzie jest sporo murzynów. To są zwierzęta, a ich dzieci (zwłaszcza dziewczynki) napie**alaja sie cegłówkami, siejąc spusztoszenie i strach u białych maluchów. To nie są ludzie którzy zachowują sie normalnie. Wiem że nie kolor a sam indywidualny charakter powinien świadczyć zachowaniu, ale jak mamy mówić bardziej ogólnikowo to populacji o tym kolorze, większosc nie zachowuje sie normalnie. Wiem co mowie, wiem co widze i nie pie**olcie mi o jakis murzynach z opowiesci, czy z internetu. Zaloze sie ze inni emigranci ktorych niestety też sytucja zmusila aby chwilowo wyjechac z kraju, takze zauważyli to. Owszem zgodze sie, tez znam z pracy czarnoskórych normalnych ludzi, ale w wiekszosci to k***a j***ne zwierzeta. Zreszta ameryki nie odkrylem, jak zainteresujesz sie sytuacja we Francji, to zrozumiesz o czym mowie.
Nie pozdrawiam.

tak czy inaczej murzyn > kebab.