18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stare baby jebać prądem

RobDeMay • 2022-10-25, 13:32
Aż się ręką otwiera, żeby takiej starej tepej p*zdz** z otwartej przyje***


Juzwa

2022-10-25, 19:19
darek1234 napisał/a:

Powtórzę, że dzięki funduszom unijnym, moja firma nie istniałaby, a kilkanaście tysięcy pracowników nie miałoby zatrudnienia



Skoro dzięki funduszom unijnym twoja firma nie istniałaby, to po jakiego ch*ja ci są potrzebne flagi UE? Gloryfikujecie swojego kata? No to trzeba mieć beret zryty jak pole przed siewem.

aaaaaaaaaaaaaa

2022-10-25, 19:55
loony21 napisał/a:

W kościele sprzedają odkupienie za spowiedź i tacę . Zamknąć w niedzielę toż to sklep...



W sklepie jak nie zapłacisz jesteś złodziejem.
W kościele jak nie dasz na tacę nikt Ci nic nie powie....

zlaskipanskiejbozydarr

2022-10-25, 21:01
Cudak napisał/a:

ch*j w dupę takim ofiarom medialnej propagandy jak Ty. Co ma katolicyzm do tego? Jeśli pis i moher kojarzy Ci się z religią to brawo dla kaczora i innych tusków. Kolejny osioł uwierzył w opcję A i B.



Ale o xuj ci chodzi? Z lodówki po 20 latach wyszedles? Polski kler i PIS to jedno, do tego stopnia że Pinokio i Obajtek z ambony przemawiają :) polski episkopat postawił na jednego konia, który ich koniec końców przeorze, bo i religie ze szkół następcy wyprowadza, i konkrdat się wypowie. Tyle ile czarni kradną w tym kraju to żadna inna grupa przestępczą nigdy nie zarobiła. Dość powiedzieć że jakieś 30-40% dopłat unijnych leci do facetów w kieckach,. W tym na fotowoltaike i rolniczych.

NataliaW

2022-10-25, 21:07
Dobrze że w niedzielę sklepy są zamknięte. Mniej debili z wiosek do miasta przyjeżdża, niestety debile z miasta wyjeżdżają wtedy na wioski.
Również Docenili to mali sklepikarze których utarg w niedzielę, nie raz przewyższa utarg z całego tygodnia.

Majomir

2022-10-25, 21:30
RobDeMay napisał/a:

To załatw je jeszcze dla lekarzy, kolejarzy, pracowników kin, służby mundurowe, pracowników restauracji, hoteli dla busiarzy tirowców i taksówkarzy. W ch*j ludzi pracuje w niedzielę nie tylko pracownicy sklepów, ale tylko o nich się mówi. Jak już pis robi laske to niech robi wszystkim albo wcale, a jak już się tak zesrali z wolnymi od handlu niedzielami to niech ch*je urzędy otworzą. k***y z administracji i urzędów powinni pracować w niedzielę i na drugie zmiany, urzędy powinny być dla ludzi nie odwrotnie.




A szkoły były zamknięte dla tych grup społecznych że ja mam im jeszcze coś załatwić

wodnik

2022-10-25, 21:39
tvnowskie gówno, najpierw przez 250 dni z flaga ukrainy na sercu a wczoraj banderowce na tle flagi pokazywali... poziomem dobili do dna publicznej telewizji.

Wiewór

2022-10-25, 21:46
Niedziela to dzień pracy jak każdy inny j***ne nieroby.
Co za różnica kiedy masz wolne?

kris1978

2022-10-25, 22:41
RobDeMay napisał/a:

To załatw je jeszcze dla lekarzy, kolejarzy, pracowników kin, służby mundurowe, pracowników restauracji, hoteli dla busiarzy tirowców i taksówkarzy. W ch*j ludzi pracuje w niedzielę nie tylko pracownicy sklepów, ale tylko o nich się mówi. Jak już pis robi laske to niech robi wszystkim albo wcale, a jak już się tak zesrali z wolnymi od handlu niedzielami to niech ch*je urzędy otworzą. k***y z administracji i urzędów powinni pracować w niedzielę i na drugie zmiany, urzędy powinny być dla ludzi nie odwrotnie.



Żaden z tych wymienionych, nie jest tak wykorzystywany, jak ci w biedrze i innych dyskontach. I jak PiS, jeszcze nie zrobił ci laski, to już nikt ci nie zrobi. Tylko z twoim ostatnim zdaniem się zgadzam.

Czuwaj, frajerze i zapraszam do roboty w niedzielę, skoro nie wiesz jak to jest...

michal607

2022-10-25, 23:02
Dokładnie, j***ć stare baby.

Kohei

2022-10-26, 00:18
darek1234 napisał/a:

Typowy wyborca PiS, takie same durnie są w tej poj***nej partii. Z firmy, w której do niedawna pracowałem, a która funkcjonuje dzięki pieniądzom z UE, wyrzucono flagi unijne, bo taka była racja pisowskiego gównostanu oraz nastawienie antyunijne. Powtórzę, że dzięki funduszom unijnym, moja firma nie istniałaby, a kilkanaście tysięcy pracowników nie miałoby zatrudnienia



No k***a, powiedz - co ta Twoja firma takiego robi, ze nikt by jej za to nie zaplacil wiec UE dala to co wczesniej zabrala sila pracujacym ludziom?

FeeGiee

2022-10-26, 13:58
Każdy dzień pracujący. Niedziela to też dzień tygodnia. 40h w tygodniu i tyle. Ja wole wolne środy i piątki, a na wolną niedziele sram bo i tak nuda jak sk***ysyn

Ca...........on

2022-10-26, 15:18
Owoce zatrutego drzewa - tak powinna być traktowana praca w święta (w tym niedziele).

SlimShady

2022-10-26, 15:31
RobDeMay napisał/a:

To załatw je jeszcze dla lekarzy, kolejarzy, pracowników kin, służby mundurowe, pracowników restauracji, hoteli dla busiarzy tirowców i taksówkarzy. W ch*j ludzi pracuje w niedzielę nie tylko pracownicy sklepów, ale tylko o nich się mówi. Jak już pis robi laske to niech robi wszystkim albo wcale, a jak już się tak zesrali z wolnymi od handlu niedzielami to niech ch*je urzędy otworzą. k***y z administracji i urzędów powinni pracować w niedzielę i na drugie zmiany, urzędy powinny być dla ludzi nie odwrotnie.



No jasne i jeszcze zasiłki dla najciężej chorych dać wszystkim. Bo czemu k***a ktoś ma mieć, a ty nie. Typowe cebularskie myślenie. Sklepy mogą mieć wolne, transport i służby nie bardzo. Chyba, że wolisz na sorze dobę czekać

darek1234

2022-10-27, 15:17
HenrykS. napisał/a:

Nawet z tej farmy trolli cię wyj***li.


A co autor ma na myśli?

Kohei napisał/a:

No k***a, powiedz - co ta Twoja firma takiego robi, ze nikt by jej za to nie zaplacil wiec UE dala to co wczesniej zabrala sila pracujacym ludziom?



A rzad, sejm, senat, samorządy, skarbówka itd skąd ma kasę? A moja była firma zajmuje się - w ogólnym skrócie - przyznawaniem środków unijnych

metyoo

2022-10-29, 23:41
CrookerS napisał/a:

Dobrze mowi, moja matula pracuje w boedrze, chociaz 1 dzien ma wolny. Niby robi wedlug grafiku, ale sciagaja ja w dni wolne do pracy. I te godziny ida do banku godzin.
Tak wiem, moze zmienic prace, ale ja lubi to po ch*j drazyc.
Poza tym tak, moze powiedziec ze nie i ch*j, ma plany. Robi tak czasem ale jak za czesto tak robi wtedy jest "doceniana".
Popieram wolne niedziele, da sie zyc. wyj***ne.



skoro ją lubi to w czym problem, żeby robić co się lubi również w niedziele?