18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stare baby jebać prądem

RobDeMay • 2022-10-25, 13:32
Aż się ręką otwiera, żeby takiej starej tepej p*zdz** z otwartej przyje***


ALIEN0402

2022-10-25, 15:21
RobDeMay napisał/a:

Aż się ręką otwiera, żeby takiej starej tepej p*zdz** z otwartej przyje***



kto chce niech pracuje i tyle w temacie.

kuron997

2022-10-25, 15:25
stara klępa

Lukkwa

2022-10-25, 15:44
ire09 napisał/a:

Popiera zakaz handlu w niedziele a robi zakupy w niedziele. To tak jakby ktoś nie popierał 500 plus a brał 500plus.



Przecież bardzo dużo ludzi tak właśnie robi, nie popiera 500+, ale bierze... Mam kilku takich znajomych, którzy tak narzekają na 500+, że nie powinno tego być... A jak powiesz: "to nie bierz, jeśli masz takie zdanie", on na to odpowiada: "no jak to, dają to biorę, inni też biorą..."

Cactuar-TH

2022-10-25, 16:00
ire09 napisał/a:

Popiera zakaz handlu w niedziele a robi zakupy w niedziele. To tak jakby ktoś nie popierał 500 plus a brał 500plus.





Lukkwa napisał/a:

Przecież bardzo dużo ludzi tak właśnie robi, nie popiera 500+, ale bierze... Mam kilku takich znajomych, którzy tak narzekają na 500+, że nie powinno tego być... A jak powiesz: "to nie bierz, jeśli masz takie zdanie", on na to odpowiada: "no jak to, dają to biorę, inni też biorą..."




Ludzie niepopierający 500 plus POWINNI je brać. Dlaczego? Dlatego, że 500 plus to nie aborcja ani papierosy. Nie popierasz fajek to ich nie kupujesz - proste.
Przy 500 plus natomiast nie jest to już takie banalne, bo nawet jak nie popierasz tego sk***iałego systemu to tak czy siak jesteś j***ny w dupę na podatkach i siłą rzeczy jesteś zmuszony do uczestnictwa w tej piramidzie finansowej. Tak więc pobieranie 500 plus można(a nawet należy) traktować jak najzwyczajniejszy w świecie zwrot podatku. Ktoś kto dobrowolnie nie pobiera zasiłku, który mu przysługuje jest po prostu j***ny w dupę dwukrotnie.

500 plus oraz wszystkie inne zasiłki, jeśli się na nie łapiesz to powinieneś je pobierać, bo i tak za nie płacisz. Problemem nie są ludzie pobierający zasiłki - problemem są zasiłki same w sobie.

cesarz1982

2022-10-25, 16:12
Heliar napisał/a:

To jak 80% tych co biorą.
Najpierw niech k***y otworzą urzędy w niedzielę, a później można rozmawiać o reszcie.





ire09 napisał/a:

Popiera zakaz handlu w niedziele a robi zakupy w niedziele. To tak jakby ktoś nie popierał 500 plus a brał 500plus.



Czyli wszyscy POwcy :) ))

TylerPL

2022-10-25, 17:00
CrookerS napisał/a:

Dobrze mowi, moja matula pracuje w boedrze, chociaz 1 dzien ma wolny.



A gdzie tatulo? Czy nigdy nie poznałeś? Może matula nie mogła wytypować kandydata?

Cudak

2022-10-25, 17:00
leonfun napisał/a:

Katolicka hipokryzja
Przed ołtarzem krzyżem a somsiadowi ch*j w dupę



ch*j w dupę takim ofiarom medialnej propagandy jak Ty. Co ma katolicyzm do tego? Jeśli pis i moher kojarzy Ci się z religią to brawo dla kaczora i innych tusków. Kolejny osioł uwierzył w opcję A i B.

darek1234

2022-10-25, 17:32
Typowy wyborca PiS, takie same durnie są w tej poj***nej partii. Z firmy, w której do niedawna pracowałem, a która funkcjonuje dzięki pieniądzom z UE, wyrzucono flagi unijne, bo taka była racja pisowskiego gównostanu oraz nastawienie antyunijne. Powtórzę, że dzięki funduszom unijnym, moja firma nie istniałaby, a kilkanaście tysięcy pracowników nie miałoby zatrudnienia

quack

2022-10-25, 17:58
RobDeMay napisał/a:

To załatw je jeszcze dla lekarzy, kolejarzy, pracowników kin, służby mundurowe, pracowników restauracji, hoteli dla busiarzy tirowców i taksówkarzy. W ch*j ludzi pracuje w niedzielę nie tylko pracownicy sklepów, ale tylko o nich się mówi. Jak już pis robi laske to niech robi wszystkim albo wcale, a jak już się tak zesrali z wolnymi od handlu niedzielami to niech ch*je urzędy otworzą. k***y z administracji i urzędów powinni pracować w niedzielę i na drugie zmiany, urzędy powinny być dla ludzi nie odwrotnie.



Dokładnie, mnie tez nie obowiazuja zadne wolne niedziele i jakiekolwiek swieta typu wielkanoc i boze narodzenie... Wszyscy albo nikt.

nebelwerfer

2022-10-25, 18:01
CrookerS napisał/a:

Dobrze mowi, moja matula pracuje w boedrze, chociaz 1 dzien ma wolny. Niby robi wedlug grafiku, ale sciagaja ja w dni wolne do pracy. I te godziny ida do banku godzin.
Tak wiem, moze zmienic prace, ale ja lubi to po ch*j drazyc.
Poza tym tak, moze powiedziec ze nie i ch*j, ma plany. Robi tak czasem ale jak za czesto tak robi wtedy jest "doceniana".
Popieram wolne niedziele, da sie zyc. wyj***ne.



To tak nie może działać. Dlaczego odgórnie mój wybór ma być ograniczany za to, że jest grupa ludzi którzy nie potrafią, nie mają możliwości czy też im się nie chce ogarnąć lepszej roboty czy też walczyć w niej o lepsze warunki. Ludzie to przez takie zachowania w stylu "a będę siedział bo w sumie ch*jowa praca ale nie biją" nic się tu nie zmienia. Gdyby na każdą ofertę pracy poniżej godności ludzkiej pracodawca spotykał się z kpiącym uśmieszkiem zatrudnianego musiałby upaść albo zmienić warunki. Powiem tak moja mama też jest człowiekiem który do niedawna mówił "trzeba pracować nie ważne jak Cię traktują praca jest ważna" ale na szczęście jej się zmieniło. I po raz pierwszy w wieku 55 lat mówi że to ją do niczego nie doprowadziło i jej się już nie chce. Dla niej jest za późno żeby coś zmienić, ale dla was/nas? wszystko jest możliwe. Tylko zacznijcie mówić czego chcecie. Wszyscy.

Juzwa

2022-10-25, 18:10
RobDeMay napisał/a:

To załatw je jeszcze dla lekarzy, kolejarzy, pracowników kin, służby mundurowe, pracowników restauracji, hoteli dla busiarzy tirowców i taksówkarzy. W ch*j ludzi pracuje w niedzielę nie tylko pracownicy sklepów, ale tylko o nich się mówi. Jak już pis robi laske to niech robi wszystkim albo wcale, a jak już się tak zesrali z wolnymi od handlu niedzielami to niech ch*je urzędy otworzą. k***y z administracji i urzędów powinni pracować w niedzielę i na drugie zmiany, urzędy powinny być dla ludzi nie odwrotnie.



Załatwia się wolne dla grup zawodowych, które nie są niezbędne. Kina? Można pozamykać razem z knajpami. Taksówkarze? Mają wolny wybór, jeżdżą albo nie. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty przez chyba 16 godzin na dobę. Nie da sie zrobić zakupów w tygodniu? Pracujesz cały dzień? No to współczuję, lepiej skocz z mostu.

ququa

2022-10-25, 18:25


RobDeMay napisał/a:

To załatw je jeszcze dla lekarzy, kolejarzy, pracowników kin, służby mundurowe, pracowników restauracji, hoteli dla busiarzy tirowców i taksówkarzy. W ch*j ludzi pracuje w niedzielę nie tylko pracownicy sklepów, ale tylko o nich się mówi. Jak już pis robi laske to niech robi wszystkim albo wcale, a jak już się tak zesrali z wolnymi od handlu niedzielami to niech ch*je urzędy otworzą. k***y z administracji i urzędów powinni pracować w niedzielę i na drugie zmiany, urzędy powinny być dla ludzi nie odwrotnie.




chcesz piwo na kaca sobie kupić w niedziele ...to sobie kup w tygodniu
a idąc twoim poj***nym tokiem myślenia, skoro nie masz czasu zrobić zakupów w tygodniu to k***a zmień robotę na taka żebyś mógł

mariusz3pl

2022-10-25, 18:31
RobDeMay napisał/a:

To załatw je jeszcze dla lekarzy, kolejarzy, pracowników kin, służby mundurowe, pracowników restauracji, hoteli dla busiarzy tirowców i taksówkarzy. W ch*j ludzi pracuje w niedzielę nie tylko pracownicy sklepów, ale tylko o nich się mówi. Jak już pis robi laske to niech robi wszystkim albo wcale, a jak już się tak zesrali z wolnymi od handlu niedzielami to niech ch*je urzędy otworzą. k***y z administracji i urzędów powinni pracować w niedzielę i na drugie zmiany, urzędy powinny być dla ludzi nie odwrotnie.



Czyli jak niektóre grupy zawodowe muszą pracować to znaczy że inne też a najlepiej wszystkie. Zajebiste masz podejście. A jak jeden ku*as z drugą p*zdą nie może się wyrobić z zakupami w pozostałe 6 dni to jest k***a jego problem.

dżonyłojlker

2022-10-25, 18:40
darek1234 napisał/a:

Typowy wyborca PiS, takie same durnie są w tej poj***nej partii. Z firmy, w której do niedawna pracowałem, a która funkcjonuje dzięki pieniądzom z UE, wyrzucono flagi unijne, bo taka była racja pisowskiego gównostanu oraz nastawienie antyunijne. Powtórzę, że dzięki funduszom unijnym, moja firma nie istniałaby, a kilkanaście tysięcy pracowników nie miałoby zatrudnienia



Nawet z tej farmy trolli cię wyj***li.

loony21

2022-10-25, 18:45
W kościele sprzedają odkupienie za spowiedź i tacę . Zamknąć w niedzielę toż to sklep...