18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanowisko rządu w związku z doniesieniami ze Smoleńska

Sl...........nx • 2012-10-30, 11:03
Nie da się ukryć, że informacja o trotylu może budzić wątpliwości, czy to akurat brzoza spowodowała katastrofę TU-154M. Nieoficjalnie już wiadomo, jakie będzie stanowisko rządu w tej sprawie:



Mnie tam przekonali...

Br...........ki

2012-10-30, 16:35
BongMan, Musisz wiedzieć że Polska jak i cała Europa(a przynajmniej ta wschodnia włącznie z Rosją) nie jest normalna. W tej części świata polityk=gangster. Nie wiem jak jest w USA, ale fakt tam by do czegoś takiego nie doszło.

.3lite

2012-10-30, 16:35
O rany, ile śniegu naj***ło. Ja już dobrze wiem czyja to wina.
- Pomyślał Jarek wyglądając rano przez okno.

pa...........66

2012-10-30, 16:43
i co tak skaczecie pisowskie przyglupy;] rzeczpospolitta zaprzecza ale umyslowo niedolezni i ociezali ida za prezesem

sluchajcie belkotu tego biednego kurdupla przeciez to wasz wzor

Br...........ki

2012-10-30, 16:54
pavel666 napisał/a:

i co tak skaczecie pisowskie przyglupy;] rzeczpospolitta zaprzecza ale umyslowo niedolezni i ociezali ida za prezesem

sluchajcie belkotu tego biednego kurdupla przeciez to wasz wzor



Ty masz k***a prawie 30 lat? Słyszałeś o takich znakach ",", "."?
A słyszałeś że zdanie zaczyna się z dużej literki?
I ty k***a chcesz mówić że ktoś jest umysłowo niedołężny?

Sl...........nx

2012-10-30, 17:08
el_kadafi napisał/a:

Podchwyciliście sensację szmatławca i gówno wiedząc o temacie już mnożycie sądy i domysły. Polska kurewskość w najczystszej odsłonie. Żal.



Chwileczkę. Szczątki wraku zbadano pod kątem związków chemicznych mogących stanowić materiały wysokoenergetyczne. I na to sprzęt zareagował. Oczywiście, nie ma żadnych dowodów, ani ja o nich nie mówię.
Mógł być trotyl? Jest to prawdopodobne, chociaż dla mnie tak nie brzmi - w dzisiejszych czasach to rozwiązanie zbyt prymitywne i zbyt łatwe do wykrycia.
Należy zadać pytanie, np. po co rosjanie szorowali wrak, a skoro już to zrobili, dlaczego tak niedokładnie, że spektrometry ruchliwości jonów coś wykryły.
Istnieje również opcja, że Seremet dziennikarzowi coś chlapnął, ten podchwycił, napisał, a teraz prędko się z tego wycofują, by nie robić sobie problemów.
Przecież ani nasze sądownictwo, ani prokuratura, generalnie, cały wymiar sprawiedliwości nie przeszedł dekomunizacji. Nie są dla mnie wiarygodni ani trochę, ale jak już powtarzam, to żaden dowód na obecność materiałów wybuchowych, ani na zamach.
Pragnę ci przypomnieć, że prokuratorzy w tym państwie co chwilę się kompromitują, np. parę miesięcy temu stawiając tezę, że gen. Marka Papałę zamordowali złodzieje samochodów.
Dla mnie jest jasne, że Polska znajduje się w rękach postkomunistycznych służb. Katastrofa Smoleńska to tylko wierzchołek góry lodowej. Co można było zyskać na śmierci prezydenta i najwyższych dowódców sił zbrojnych? Wolne stanowiska do obsadzenia swoimi ludźmi. Można to wykluczać? Nie, niczego już nie można wykluczyć.

Katastrofa Smoleńska to kompromitacja naszego państwa, które po ludzku nie potrafi się upomnieć o wrak, które oddało śledztwo Rosjanom, a oni teraz mogą nam wcisnąć wszystko, co im się tylko podoba. Dwa i pół roku, a sprawa nie ruszyła z miejsca. W międzyczasie nieprawdziwe informacje o pijanych pilotach, o (pijanym) Błasiku, o pancernej brzozie, o kilkukrotnej próbie podejścia do lądowania. Gruchnął samolot z niedużej wysokości przy niedużej prędkości i rozk***ił się na milion kawałeczków, a gdzie indziej inny tupolew ściął sobie całkiem sporo drzewek i nie było tylu ofiar. Pomylono ciała, zbezczeszczono zwłoki Anny Walentynowicz, pomylono ciało Ryszarda Kaczorowskiego...
Słowem, całkowita kompromitacja, dlatego uważam, że ten temat w mediach powinien żyć jak najdłużej, do czasu całkowitego wyjaśnienia sprawy. Żeby się nie przekrzykiwali wreszcie jeden przez drugiego, że zamach, czy że brzoza. Żeby nie dzielić społeczeństwa. Żeby wszystko było jasne, żeby można było wyciągnąć konsekwencje, ukarać winnych i sprawę zakończyć, udokumentować, by stanowiła nauczkę.

Nie mam pojęcia, co się tam wydarzyło, ale chcę poznać prawdę. Bo nasze państwo jest w stanie rozkładu, zginął prezydent, zginęli nasi dowódcy.

Cytat:

i co tak skaczecie pisowskie przyglupy;] rzeczpospolitta zaprzecza ale umyslowo niedolezni i ociezali ida za prezesem

sluchajcie belkotu tego biednego kurdupla przeciez to wasz wzor



A czy każdy, kto się interesuje tym wydarzeniem, musi być z PiSu?
k***a, jakie te lemingi są niedoj***ne.


O proszę, na co przed chwilą wpadłem:

Jedna z rodzin na własną rękę zleciła badania w USA. Wykazały obecność trotylu na elemencie z wyposażenia TU-154M

Doniesienia "Rzeczpospolitej" o znalezieniu na szczątkach TU-154M, jak się okazuje, nie są jedynymi. Publikujemy relację Stanisława Zagrodzkiego, kuzyna śp. Ewy Bąkowskiej, który zlecił prywatne badania materiału z miejsca katastrofy.



Po ekspertyzie dr. Szuladzińskiego z początku tego roku postanowiłem poszukać kontaktu z naukowcami amerykańskimi. Po uzyskaniu zapewnienia, że byliby zainteresowani przeprowadzeniem badań rzeczy po Ewie, które przywiozłem z Moskwy, postanowiłem przekazać im materiał do badań.

Ustaliliśmy, że przekażę materiał do badań w czasie wiosennej konferencji w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Tak też się stało.

16 czerwca otrzymałem informację od jednego z naukowców, że znane są już wyniki badań dwóch próbek, wielkości kilku centymetrów kwadratowych każda. Jedna pochodziła z fragmentu garsonki, druga – z pasa biodrowego od fotela lotniczego, który był z tą garsonką, można powiedzieć, zespolony. Okazało się, że w tej drugiej próbce znaleziono ślady trójnitrotoluenu, czyli trotylu.

Informację tę potwierdził mi później inny naukowiec w obecności posła Antoniego Macierewicza, kilku rodzin i adwokata.

Próby, w laboratorium jednego z amerykańskich uniwersytetów, wykonane były metodą odczynnikową, czyli analizy chemicznej, a nie metodą detektorowania, jaką posłużyła się prokuratura.

Ustaliliśmy, że przeprowadzimy ponowne badanie próbek, aby wykluczyć pomyłkę. Z tego, co wiem, jest ono na ukończeniu, w fazie ekspertyzy pisemnej.

Dzisiejsze rewelacje „Rzeczpospolitej” są dla mnie potwierdzeniem tej wstępnej analizy uniwersyteckiej przeprowadzonej w USA.


Stanisław Zagrodzki nie informował jeszcze o wynikach badań prokuratury. M.in. w obawie o materiał dowodowy dla prokuratury:

Bałem się, że ujawnienie tego w mediach może spowodować utrudnienie dostępu do wraku. Że wrak może nigdy nie wrócić, co byłoby nie do przyjęcia.

O wynikach badań w USA powiedział kilku rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej oraz swoim najbliższym, by - jak dodaje - nie byli zdziwieni, gdy podobne informacje pojawią się już oficjalnie.

Stanisław Zagrodzki od początku uczestniczy w pracach zespołu parlamentarnego i regularnie stara się prostować kłamstwa i manipulacje dotyczące katastrofy smoleńskiej. W grudniu w czasie posiedzenia komisji Antoniego Macierewicza mówił: "Państwo nie chroni nas jako obywateli, nie chroni tych, którzy zginęli i nie będzie chronić.”

źródło: wpolityce.pl


Pa...........an

2012-10-30, 17:29
Slonx napisał/a:


A czy każdy, kto się interesuje tym wydarzeniem, musi być z PiSu?
k***a, jakie te lemingi są niedoj***ne.



Dokładnie. Ja PiSu nie trawię za podlizywanie się Rydzykowi, koalicję z LPR i Samoobroną oraz prostacką retorykę.
J. Kaczyński jest według mnie owładniętym resentymentami historycznymi zakompleksionym paranoikiem i stanowi dla swojej partii poważny problem wizerunkowy.




Niestety PO okazało się jeszcze bardziej cyniczne od PiSu (a nawet i od Lewicy).

* Społeczeństwo urabia jak jakąś masę

* Używa się tematów zastępczych

* kupczy stanowiskami

* próbuje zagospodarować całą przestrzeń polityczną (udaje zarówno konserwatywną prawicę, jak i umiarkowaną lewicę)

* boi się poważniejszych reform, a jak już się na którąś zdecyduje, to na najgorszą z możliwych...

* toleruje prostaków pokroju Niesiołowskiego

Dołóżmy do tego olanie sprawy smoleńskiej i dziwną falę samobójstw. Dlaczego szczątki naszego samolotu wciąż są w rękach Rosjan? Dlaczego pojawia się tak wiele sprzecznych tropów i pomimo ogromnej skali tragedii po dziś dzień nie wiemy absolutnie nic? Czy to nie dziwne, że ludzie, którzy mogli mieć jakieś informacje decydują się nagle na samobójstwo?

riczardson

2012-10-30, 21:18
W tej sprawie ewidentnie jest coś nie tak. patrix997 ten obrazek mnie śmieszył, ale już coraz mniej. Ktoś pokrzykiwać musi.


Nie, nie jestem za PiSem jako partią polityczną.

zielak300

2012-10-30, 23:11
Ha Ha. Ja mam tylko beke z coraz bardziej przerażonej miny Tuska He He. Wszystko się powoli zaczyna rozpie**alać i coraz ciężej z tego wybrnąć. Kończy się już czas kiedy będzie można każdy problem odwracać ogonem i w finale zwalać wszystko na "niepoczytalność" Jarka i Macierewicza :D Czekam na dalszy rozwój sytuacji ;]