18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stan wojenny w liczbach

Jerzy_Michał • 2012-12-13, 23:33
Na kończącą się już rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, kilka danych.


urtel

2012-12-14, 18:01
Ruszka napisał/a:

Ja pie**ole! Miliony analiz historyków, ujawnione dokumenty, akta, do tego wszystko można dostać wpisując frazę w google ale ch*j, banda idiotów uważa że decyzja Jaruzelskiego była uzasadniona. Och*jało was? Ruscy NIE MIELI zamiaru wjechać do Polski, ustalili to na konferencji PRZED stanem wojennym, stwierdzili że nie będą o nią walczyć, wszystko jest w dokumentach. Ale po co czytać, lepiej wypowiadać się na temat o którym się nie ma pojęcia. Dla mnie nie różnicie się od debili noszących gadżety i ubrania z Che.



oho google. ja tam moge znaleźć nawet kota przemierzającego wszechświat na keyboardzie co wcale nie oznacza że tak było naprawde, może jeszcze dodasz do tego wikipedie?: )

Liwinech

2012-12-14, 18:17
Pozdrowienia dla Tych Którzy w Dupie Byli Gówno widzieli Stan wojenny Był Potrzebny Ponieważ Solidarności ros kradła by Polskę i Byśmy teraz mówili po Rosyjsku. Miałem Dziadka który Był w wojsku Podczas stanu wojennego rosja już czekała Pod granicami żeby u nas porządek zrobić

a Gnębienie starego dziadka co roku w Godzinach nocnych nie wyleczy Głupoty Polaków Myślicie że Kto siedzi Teraz w rządzie ???? Powiem wam
sprzedawczyki którzy Rosjanom donosili na polaków i wyczyścili Swoje papiery a Zostawili tych Którym nie Ufali albo Byli zagrożeniem żeby ciągnąć Pieniądze od nas

Mam nadzieje że ktoś to przeczyta i się zastanowi chociaż trochę co naprawdę się dzieje w tym Kraju

Ronoaro

2012-12-14, 19:44
sowiak92 napisał/a:

@Magik2501
Pozdrawiam cie kretynie. Wiesz co to byla "doktryna Breżniewa"? Odsyłam do wikipedii, bo szkoda słów na twoją nieznajomość historii. Najlepiej, nie znam sie to sie wypowiem...



W 81' doktryne Breżniewa mogli sobie w dupę wsadzić, bo mieli problemy nawet z paliwem do czołgów. Bez jaj ludzie, dalej wierzycie w te bajki o najaździe ruskich? Jak wam powiem, że jeśli nie umyjecie ząbków to wam Smerfy wpie**ol spuszczą, to też uwierzycie.

Timitum

2012-12-14, 20:42
@Liwinech
Potwierdzam relacje wojskowych (dziadzio był oficerem kontrwywiadu). W skrócie: nasze służby wywiadowcze zaobserwowały mobilizacje wojsk na granicy. W dużym uproszczeniu przygotowywali sie do ewentualnego przejścia przez Bug.
Mnie osobiście tam nie było, ale z relacji rzeczonego dziadka wiem, że z naszej strony wygladało to tak, jakby się mieli wpie**olić zaraz z wojskiem.
A to, że teraz nie ma na to dokumentów... k***a mać, to jest rosja do ch*ja. Takie teczki idą z dymem jak tylko sprawa się rypnie. Takie moje spostrzerzenie.