18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stadion Narodowy

ronio19 • 2012-05-28, 23:25
Pokaz możliwości oświetlenia stadionu.

Boss-man

2012-05-29, 12:51
Mi on się coraz bardziej zaczyna podobać, wcześniej jakoś tak szału nie robił, teraz jestem z niego dumny.

JaTyOn1

2012-05-29, 12:58
derley1 napisał/a:

@ mazuch

Sam jesteś koleżko "zj***ny" włącznie ze swoją armią debili stawiających ci piwo. Skoro nie interesuje cię jak realizowany był projekt budowy stadionu, przetargi i finansowanie a cieszysz ryja jak małe dziecko to oznacza, że jesteś lewicowym przygłupem za którego myśli wyborcza i telewizja.
Do tego dziad pewnie jesteś bo pozwalasz się okradać !



Cieszmy się, że nasz stadion się świeci w barwach naszego kraju, a nie UE/Niemiec/Rosji.

Regular John

2012-05-29, 13:37
OSRAM wszedzie, jasniej bedzie...

Wdr

2012-05-29, 13:38
Ej wy chyba serio jesteście przytępawi na jaki ch*j Ci stadnion ktorego miesięczne utrzymanie kosztuje tyle że spokojnie można by było opie**olić wszystkie domy dziecka w Polsce kasą owocami i zabawkami? na jaki ch*j mi jakieś ojro żeby to jeszcze był jakiś spoko sport a nie piłka nożna sport który reprezentuje pedalstwo i oszustwo na jaki ch*j mi ojro z którego zyski płyną do uefa:D? ludzie k***a zachowujecie się jak w starożytnym Rzymie ch*j cezar zrobił igrzyska trzeba się cieszyć... rozwinięty kraj poznasz po tym nie jakie ma stadiony tylko po tym jak ludzie reagują na to że są jawnie dymani w dupę...ch*j s tego ojro będzie jedynie większy dług i pewnie j***nie do 70 roku życia

skandal89

2012-05-29, 16:46
wole aby moje podatki szly na takie obiekty niz na tablety appla dla poselstwa czy premie dla dyrektorów.

Ogolnie to niezmiernie ciekawi mnie czy ludzi którzy pisza tu o podatkach w ogóle juz je płaca czy tak tylko pie**olą.

0statniSprawiedliwy

2012-05-29, 19:18
Cytat:

Sam jesteś koleżko "zj***ny" włącznie ze swoją armią debili stawiających ci piwo. Skoro nie interesuje cię jak realizowany był projekt budowy stadionu, przetargi i finansowanie a cieszysz ryja jak małe dziecko to oznacza, że jesteś lewicowym przygłupem za którego myśli wyborcza i telewizja.
Do tego dziad pewnie jesteś bo pozwalasz się okradać !


@derley1

Okradali nas, okradają i będą okradać, mówisz o przetargach, finansowaniu budowy stadionów, były afery z nagrodami itd. Oceniam stadion, a nie budowę, więc się odpie**ol od sposobów budowy i nie wkładaj słów w moje usta. Poza tym zarzucając mi, że nie wiem jak był finansowany wychodzisz na idiotę i hipokrytę bo po 1 sam nie wiesz, a jakby wszyscy wiedzieli to większość z "góry" poszłaby siedzieć, a po 2 Ty nie wiesz jak są finansowane budowy szpitali, autostrad, wszelkie przetargi ministerstw itd itd. Nie da się wszystkiego wiedzieć, przekręt przekrętem popychany, a ręka rękę myje i nic nie zrobisz. Lepiej użalać się nad wszystkim O_o
Ps: Najlepsze są zawistne k***y co cisną po ludziach którzy dostają piwa.

edit: widzę, że Ty wszystko wiążesz z polityką, omnibusie, pie**olisz cały czas o lewactwie oceniasz poglądy polityczne, sytuacje życiowe itd po 1 poście, a sam jesteś zaślepionym fanatykiem politycznym. I ch*j mnie obchodzi na kogo glosujesz i się odpie**ol od innych, bo każdy sobie głosuje jak chce. Przynajmniej idę i głosuję, mam jakiś wpływ.

derley1

2012-05-29, 19:37
Widzę, że mnie nawet zrozumiałeś chociaż nie podejrzewałem Cię o to.

Wszystko wiążę z polityką bo wszystko się do niej sprowadza.
... masz racje każdy głosuje sobie jak chce i przez to mamy to co mamy.

Wsiadaj w tramwaj i jedź się cieszyć stadionem

Baro

2012-05-29, 20:22
O! Projekt P.I.W.O.

TheRudeBoy

2012-05-29, 22:15
Nie no fajny za 5 lat ruscy będą tam sprzedawać wódkę

lakay

2012-05-30, 00:37
@derlay1

Każdy ma prawo głosować jak chce bo to jest demokracja, nie jest idealna, ale lepsza niż autorytaryzm czy totalitaryzm, które zdaje się popierasz sugerując zdaniem: "każdy głosuje sobie jak chce i przez to mamy to co mamy. ". Mamy co mamy i ja osobiście nie uważam tego za złe (nie, nie głosowałem w ostatnich wyborach na PO, na Palikota też nie. Nie jestem fanem). Zamiast się cieszyć, czymś co naprawdę fajnie wygląda to muszą lecieć hejty. A j***ć koszta, przetargi, kolesi i inne pierdoły.

Bądźmy w miarę tolerancyjni, przynajmniej na czas euro i nie walmy tekstami o lewakach i moherach, bo sami ładujemy się w gówno, którym rzekomo każdy gardzi. Lewak czy prawicowiec może kibicować polskiej drużynie, napić się piwa czy trzepać po golu. K***a przez miesiąc dajmy sobie spokój. Później możecie mnie nazwać lewacką świnią czy pisuarem. J***e mnie to.

P. S.
Chętnie wsiądę w tramwaj z mazuchem i podjadę pod narodowy. Co jak co, ale stadion mamy spoko.

seven

2012-05-30, 18:48
Converter napisał/a:



no i tutaj byś się chłopcze zdziwił bo ja nie Ty i zapchlonym studenciną na garnuszku mamy nie jestem



Nie bardzo rozumiem dlaczego zapchlonym, wytłumaczysz mi swój tok myślenia? Czy jak na fizola bez szkoły jesteś zbyt ograniczony? :)