18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stadion Narodowy

ronio19 • 2012-05-28, 23:25
Pokaz możliwości oświetlenia stadionu.

Ba...........ro

2012-05-29, 07:39
@up Jakiś ty k***a zabawny mistrz ciętej riposty :shock:

seven

2012-05-29, 09:09
Converter napisał/a:

miło patrzeć i wiedzieć że moje podatki pójdą na takie cudne świecidełka ;/


Niektórym się nigdy nie dogodzi. Jakby nie było światełek to byłoby gadanie, że na zachodzie to mają stadiony, że się świecą jak psu jaja na wiosnę, a jak u nas zrobią całkiem porządne oświetlenie, to zaczyna się pie**olenie, że za dużo prądu, że na co idą moje podatki itd., a najśmieszniejsze jest to, że pisze to koleś który nie płaci podatków bo jest pewnie jeszcze na garnuszku mamusi.

:idzwch*j:

ciemak666

2012-05-29, 09:40
wyszło zajebiście i wole wydać podatki na stadiony niż na wypłaty posłów

mk

2012-05-29, 09:53
Philips zrobił by ładniejsze

saba11

2012-05-29, 10:14
Zajebiste, jaram się czymś w Polsce.

buenos111

2012-05-29, 10:53
Myślę gałgany że nie ma się czego wstydzic .

Co...........er

2012-05-29, 10:55
Cytat:

Converter napisał/a:
miło patrzeć i wiedzieć że moje podatki pójdą na takie cudne świecidełka ;/

Niektórym się nigdy nie dogodzi. Jakby nie było światełek to byłoby gadanie, że na zachodzie to mają stadiony, że się świecą jak psu jaja na wiosnę, a jak u nas zrobią całkiem porządne oświetlenie, to zaczyna się pie**olenie, że za dużo prądu, że na co idą moje podatki itd., a najśmieszniejsze jest to, że pisze to koleś który nie płaci podatków bo jest pewnie jeszcze na garnuszku mamusi.



no i tutaj byś się chłopcze zdziwił bo ja nie Ty i zapchlonym studenciną na garnuszku mamy nie jestem

Prymas

2012-05-29, 11:17
Bardzo ładnie to wygląda, a napis POLSKA z 0:30 to powinni włączać co wieczór ;)

kolejny

2012-05-29, 11:37
Wdr napisał/a:

fajna sprawa chłopaki tylko kto za to zapłaci:D?


A jak myślisz dlaczego będzie trzeba robić do 67 roku życia :-P
właśnie przez ten stadion

Sl...........nx

2012-05-29, 11:40
@mazuch - Pięknie, ale ja na ten przykład od początku narzekałem na Euro. Tak, jestem fanatykiem piłki nożnej, natomiast bardziej szanuję moje pieniądze, za które te złodzieje pobudowali to wszystko, połowę z wydanej kwoty pakując do kieszeni sobie i swoim kolesiom.
Także, nie ważne, jakie będzie to Euro, najgorsze jest to, że w Polsce.

NafazowanyKoleś

2012-05-29, 11:42
mazuch napisał/a:

Zj***ni jesteście ze swoim narzekaniem na wszystko. Nie wybudują stadionu- ch*jnia, wybudują- ch*jnia bo ch*jowy, wybudują zajebisty- ch*jnia bo za nasze pieniądze. Chyba wam ch*jów w dupie brakuje.



Widzę, że ty masz ich pod dostatkiem :spermshot:

al...........10

2012-05-29, 11:46
Osobiście ogromnie żałuję, że nie zdążyłem odwiedzić poprzedniego stadionu, na którym - jak mówiły legendy - można było kupić wszystko :cry: Poza tym to fajny.

derley1

2012-05-29, 11:51
@ mazuch

Sam jesteś koleżko "zj***ny" włącznie ze swoją armią debili stawiających ci piwo. Skoro nie interesuje cię jak realizowany był projekt budowy stadionu, przetargi i finansowanie a cieszysz ryja jak małe dziecko to oznacza, że jesteś lewicowym przygłupem za którego myśli wyborcza i telewizja.
Do tego dziad pewnie jesteś bo pozwalasz się okradać !

azerbejdzanification

2012-05-29, 12:10
A mnie się ten nasz narodowy podoba, jak i wszystkie stadiony wybudowane na ojro 2012. ch*j że kosztuje, wszystko kosztuje. Nie ma nic za darmo, a ja się ciesze że wkońcu mamy stadiony z prawdziwego zdarzenia,i nie musimy się wstydzić na całą Europę.
I żeby nie było, j***ć PO.

Adrianadernew

2012-05-29, 12:33
Wszystko super pięknie , ale jak dla mnie mogli by te prostokąty na zewnątrz jakoś lepiej poukładać np tak jak flaga Polski , albo w pewnej ułożonej kolejności a nie tak chaotycznie... bo rzeczywiście wygląda jak by był niedokończony ;/
poza tym podoba mi się :)