18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzedawanie złotej monety za 20 dolarów.

Hc...........cK • 2013-05-05, 17:11
Miły pan próbuje sprzedać swoją złotą monetę wartą 1600$ za 20$ dla przypadkowych, tępych amerykańców z Kalifornii.



Na końcu wypłata. :ok:

herbalix

2013-05-05, 17:19
u nas cyganie odpierdajalą takie same numery i na brak naiwniaków też nie narzekają

bloodwar

2013-05-05, 17:38
Mój znajomy kupił od j***nego cygana jakąś grecka monetę sprzed wejścia Euro (w styczniu 2000 1 USD to było 324 drachm) wartą ponizej jednego euro za ponad 200 zł, ponoć to była rzadka kolekcjonerska moneta warta tysiaka a koleś potrzebował pieniędzy na bilet. pie**oleni oszuści i j***ne naiwniaki dające się wkręcać! :-)

l82

2013-05-05, 17:39
hamerykanów bronił nie będę ale u nas nie trudno o super "promocje" a co dopiero w takich stanach... tam to właściwie dziedzina nauki wciskanie gówna jako czegoś wartościowego (nie tylko o mc donalda chodzi;) )

w Polsce u cyganów łatwo coś takiego złapać choć te ichne rysy i zachowania dopiero po jakimś czasie są zauważalne... odruchowo jednak nawet tematu nie podejmuję
Niedawno jak szedłem z dziewczyną to taki jeden niby zupełnie przypadkiem znalazł pierścień "złoty" i że niby chętnie go odstąpi bo na niego nie pasuje- a na mnie ma niby cygański pierścień pasować? Zresztą damski z pewnością nie był a ja tam ciągot do strojenia się w świecidełka nigdy nie miałem

nazwałbym to naiwnością gdyby ktoś to wciągnął o ile nie jest jakimś obeznanym z takimi bajerami numizmatykiem a i taki przypuszczam miałby opory

KMD

2013-05-05, 22:07
Był kiedyś taki program o złodziejach... cholera, jak on się nazywał...

ch*j z tym. U mnie na rynku grasuje banda cyganów sprzedających piły "Stilla" :>

Dodam jeszcze poradnik, jak zrobić film za 30$:

Kupujesz złotą monetę za 1660$, chodzisz z nią i pytasz się, czy ktoś chce kupić. Jak ktoś się zgodzi to go wycinasz i olewasz, a jak nie, to wstawiasz do filmiku.

Po paru spotkanych osobach sprzedajesz monetę za 1630$.

oozyxak0o

2013-05-05, 22:13
l82 napisał/a:

hamerykanów bronił nie będę ale u nas nie trudno o super "promocje" a co dopiero w takich stanach... tam to właściwie dziedzina nauki wciskanie gówna jako czegoś wartościowego (nie tylko o mc donalda chodzi;) )

w Polsce u cyganów łatwo coś takiego złapać choć te ichne rysy i zachowania dopiero po jakimś czasie są zauważalne... odruchowo jednak nawet tematu nie podejmuję
Niedawno jak szedłem z dziewczyną to taki jeden niby zupełnie przypadkiem znalazł pierścień "złoty" i że niby chętnie go odstąpi bo na niego nie pasuje- a na mnie ma niby cygański pierścień pasować? Zresztą damski z pewnością nie był a ja tam ciągot do strojenia się w świecidełka nigdy nie miałem

nazwałbym to naiwnością gdyby ktoś to wciągnął o ile nie jest jakimś obeznanym z takimi bajerami numizmatykiem a i taki przypuszczam miałby opory




maxvolumePL

2013-05-05, 22:20
Chcesz zareklamowac firmę? Nie stac Cie na śmieszną telewizję? Nakręc pseudo "prawdziwy" filmik na YT, 5 razy przewija się w materiale Liberty," suck my dick" metals, nikt nie chce z podstawionych hamburgerów kupic, aż tu nagle pojawia się rudy typ w niebieskiej polówce w tym właśnie rzeczonym sklepie i ch*j z tym że widzi typa z kamerą, ale ostro wbija z tekstem "nawet Cię nie znam, ale masz zajebistą monetę to wezmę" za 1600$ a te "tępe ch*je" nie chciały tego za 20 $. Ale jestem zajebisty.... a tak do rzeczy... marketing był jest i będzie. Coś tam na ten temat wiem... Chcesz zareklamowac firmę? Wal na PW ;)

Riffer

2013-05-05, 22:21
W Polsce ludzie robili walki z 'Rublami'? - czy tam 'Kopiejkami' nie znam sie na tym, W kazdym badz razie Zlotymi monetami za czasow Cara. I w ch*j ludzi dalo sie nabrac bo dostawali monety z tombaku :mrgreen: :mrgreen:

mjrZenada

2013-05-05, 22:25
Podkład muzyczny sprawił że wyłączyłem to w p*zdu..

demz

2013-05-05, 22:27
"Sprzedać dla"...

tigerqaz

2013-05-05, 22:28
k***a czytałem tytuł 5 razy i za szóstym dopiero zauważyłem "złotej" a nie "złodziej" :D
Co ta polityka z człowiekiem robi...

majfon

2013-05-05, 22:31
Wychodzi na to że w Polsce ludzie głupsi, bo cdromy nie jednego już na tombak naciągnęły.

tfojastara

2013-05-05, 22:32
Miły pan próbuje sprzedać swoją złotą monetę wartą 1600$ za 20$ dla przypadkowych, tępych amerykańców z Kalifornii.


Tak to se możesz pisać w swoim Białystoku, w Polsce piszemy sprzedać przypadkowym

malina340

2013-05-05, 22:36
ta a ci co się zgodzili to nie pokazał tylko pewnie powiedział to dobrze byś zrobił bo jest warta 1600

tigerqaz

2013-05-05, 22:39
Fakt jest taki: jak się nie znają to nie kupili...
Jakbym miał kupować od ludzi co mi proponują za parę groszy, to miałbym w ch*j niepotrzebnych rzeczy w domu :-/
Po za tym pomyśleć, jakby trafił na znawcę i kolekcjonera to byłby w plecy o 1580$ w plecy he he :D

Cygan by ją od niego kupił za 20$ i tę,tą...... samą ową (ch*j wie jak się pisze poprawnie nie chce mi się w google zaglądać) monetę wcisnąłby mu jeszcze drożej :D
Jakby kogo nie wych*jać "Biednemu zawsze wiatr w oczy wieje" :D