18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzedawanie złotej monety za 20 dolarów.

Hc...........cK • 2013-05-05, 17:11
Miły pan próbuje sprzedać swoją złotą monetę wartą 1600$ za 20$ dla przypadkowych, tępych amerykańców z Kalifornii.



Na końcu wypłata. :ok:

l82

2013-05-05, 22:43
oozyxak0o napisał/a:



Obrazek



serio chłopaku, istnieje coś takiego jak świat na zewnątrz- byłem i są tam różne zagrożenia. Nie dziękuj, że Cię ostrzegłem. Trzeba sobie pomagać :)

Magnic

2013-05-05, 22:51
tfojastara napisał/a:

Miły pan próbuje sprzedać swoją złotą monetę wartą 1600$ za 20$ dla przypadkowych, tępych amerykańców z Kalifornii.


Tak to se możesz pisać w swoim Białystoku, w Polsce piszemy sprzedać przypadkowym



Nie napinaj się tak bo dla ciebie żyłka na dupie pęknie. I to będzie dla ciebie problem.
:trollencjusz:

Hc...........cK

2013-05-05, 23:05
Cytat:

Miły pan próbuje sprzedać swoją złotą monetę wartą 1600$ za 20$ dla przypadkowych, tępych amerykańców z Kalifornii.


Tak to se możesz pisać w swoim Białystoku, w Polsce piszemy sprzedać przypadkowym



Dałem Ci piwo, żeby nie było Ci smutno.

Ja rozumiem, że jest niedziela, jutro idziesz na zajęcia do gimnazjum i ćwiczysz na jutrzejsze dyktando z języka polskiego, no ale bez przesady idź lepiej dla swojego brata podokuczaj może Ci się portki poluzują, a i zrobisz coś pożytecznego dla świata. :)

PS: To samo się tyczy tych wszystkich innych przyszłych profesorów od języka polskiego, ku*wa jego mać. :D

demz

2013-05-05, 23:25
HcK napisał/a:



Dałem Ci piwo, żeby nie było Ci smutno.

Ja rozumiem, że jest niedziela, jutro idziesz na zajęcia do gimnazjum i ćwiczysz na jutrzejsze dyktando z języka polskiego, no ale bez przesady idź lepiej dla swojego brata podokuczaj może Ci się portki poluzują, a i zrobisz coś pożytecznego dla świata. :)

PS: To samo się tyczy tych wszystkich innych przyszłych profesorów od języka polskiego, ku*wa jego mać. :D



Nie umiesz składnie pisać to już się teraz nie wykręcaj ironią. ;)

ft...........tx

2013-05-05, 23:38
Troche sie nie dziwie, da koleś 5 zł za tą monete, za kilka dni 3 gliniaży przyjdzie mi na chate i powie ze za monete którą kupiłem ktoś za**bał 3 ludzi w jubilerskim i do tego zarobił 20$ bo stracił postronnych kupców bo zrobił za duża zadyme i sie wycofali :D

zielak300

2013-05-06, 00:32
czego on chce to sprzedac ?

dumad

2013-05-06, 12:42
perski dywan pewnie by kupili! :szczerbaty:

Adam1394

2013-05-06, 20:10


Tak zwana "trafna reklama".