18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprytny Polak w Niemczech

justin_bimber • 2014-07-31, 21:04
Hans Blumemberg ceni u rodaków spryt i ciężko pracę, ale i tak nie ma tyle zaufania żeby wpuścić go do tego widlaka i tam za 5 tyś euro siedzi sobie niemiec hehe

cavez

2014-08-01, 12:24
no k***a już nie mogę sp***alać z tymi cebulakami !!! j***ne połmozgi sami z siebie sie simeja i k***a mysla ze to jest fajne powiedz tak do starego jeden z drugim to k***a bedziesz wpie**ala cabule z usmechem na twarzy. Co do filmiku jak gostek robi na godziny to troche przegina a jak na akord do mu sie nie dziwie. I k***a nie ma co sie smiac ze polak musi dla szwaba robic bo to nie jego wina tylko rudego i jego szajki, ale dzieki temu nie siedzi przed kompem i nie krzyczy mama daj na piwo bo ide z kolegami (ja juz nie mieszka z mama bo mnie nie lubi :( a przegladam sadola z rana bo mam na 2 zmiane k***a w piatek :/)

jabac smieciarzy co od cebul wyzywaja samy siebie ale ch*j jak skoncza gimnazjum to moze im przejdze mam taka nadzieje :(


Wykalaczek

2014-08-01, 12:59
Co za poj***ny temat frajerze, a twoim starym wspolczuje, że wyhodowali taką cebule jak ty on przynamniej pracuje a ty robisz jakies poj***ne tematy na sadistiku.

Admirał

2014-08-01, 13:09
Nick zobowiązuje. Kolejny zj***ny temat tego debila. Zbanujcie go.