18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprytny Polak w Niemczech

justin_bimber • 2014-07-31, 21:04
Hans Blumemberg ceni u rodaków spryt i ciężko pracę, ale i tak nie ma tyle zaufania żeby wpuścić go do tego widlaka i tam za 5 tyś euro siedzi sobie niemiec hehe

Greg80

2014-08-01, 08:40
Jedną taczką załadowana do pełna było by chyba szybciej

nowynick

2014-08-01, 09:24
dwie taczki załadowane po ćwierć pojemności każdą wozi. No k***a absurd. Jedną by szybciej do pełna załadowali i przewiózłby więcej mniej obciążając kręgosłup oraz mogąc stawiać normalne kroki

I ni ch*ja piwa za film zatytułowany "Cebulaki..."

Szalony_Mleczarz

2014-08-01, 09:53
Dlaczego nazywa się ich cebulakami? Bo potrafią coś zrobić i uczciwie zapracować na pieniądze (pieniądze, a nie jakieś j***ne grosze uwłaczające ludzkiej godności)? Bo mają wąsy czy ki ch*j, bo nie rozumiem tego pie**olenia o cebulakach.
"Cebularz" w tagach :homer: nie ma w tagach "taczka", "budowa" tylko "cebularz"... Weź k***a wyjdź stąd i nie wracaj...

remi1982

2014-08-01, 11:20
Do autora tematu. Ty masz jakiś problem ze sobą i cebulą? Stara w dzieciństwie Ci syrop z cebuli robiła? Bo k***a każdy temat i komentarz pie**olisz o cebuli. Weź k***a się za naukę debilu, bo wrzesień się zbliża.

Sadistic został ostatnimi czasy zalany przez takich gówno zjebów jak Ty.

Nie pozdrawiam i wypie**alaj z takimi tematami i komentarzami na temat cebuli. Jeśli jest to śmieszne w Twoim środowisku, nie oznacza to automatycznie, że tutaj też to się spodoba.

koziklk

2014-08-01, 11:21
Gdzie ty tam kiepie głupi widlaka widzisz ? -.-

Bronek_Komar

2014-08-01, 11:26
ten polaczek to frajer , wszyscy polacy w niemczech to idioci , byłem i wiem. Polak za granicą niemcowi odbyt do czysta wyliże aby go lubił. Tak na prawdę w niemczech pracujemy jak u nas cygani za 4zł na godzinę tak my robimy w niemczech. Kiedy k***a wejdzie to j***ne EURO w polsce ! wtedy ni h*ja musimy mieć płacę 8 euro na godzine bo unia tak każe ! j***nY Sk***ESYN TUSKOLAND ! zamiast euro wprowadzić na nasz wspaniały ryneczek to wymyśli nowe banknoty 100zł z znakami wodnymi. Polska umiera , umiera , umiera

WhitePride

2014-08-01, 11:32
Autorowi proponuję nazwać cebulakiem matkę i ojca jak tak bardzo mu się to określenie podoba. Idiota...

MalinowySasza

2014-08-01, 11:33
1) Mogli zrobić to dla jaj, druga taczka pewnie była kamerzysty. Trochę się powygłupiali i wrócili do roboty.
2) Polaki cebulaki. No k***a mać, naród waleczny, nieugięty i bohaterski z historią, którą można obdzielić ze sto krajów gdzieś po drodze zgubił szacunek do siebie. Nic dziwnego, że za granicą jesteśmy robolami i na szacunek/uznanie innych musimy sobie zasłużyć od nowa.

krzysiek351

2014-08-01, 11:34
Do autora.
Gdzie Ty k***a widlaka tu widzisz?!To po pierwsze,a po drugie nikt na widlakach w DE nie zarabia 5000 euro,nie masz pojecia o zarobkach w DE to nic lepiej nie pisz,bo pie**olisz jak poparzony.5000 euro,k***a dobry jesteś,do pchania karuzeli w Mielnie...Jak mają 1500 to powinni się cieszyć,i nieważne czy Niemiec czy Polak.Jak pracuje na umowę to jeden ch*j czy nasz czy ich,wiem bo pracuję w niemieckiej firmie.Wszyscy mają takie same umowy,bez wyjątku.Nie,nie pcham taczek ani nie kosze trawników.Jezdżę ciężarówką,zarabiam tyle samo co Niemiec.

samson90

2014-08-01, 11:40
k***a tyle co mu nasypał na obie to by na jednej zmieścił.. i mniej pie**olenia

Nikkoo

2014-08-01, 11:43
W opisie filmiku na yt, podane jest 5 euro za godzinę. Więc ma z 3600 zł na miesiąc. Nie wiem kto tu z kogo powinien się śmiać autorze.

P.S. Skoro to niemcownia to pewnie czasem jeszcze dojdzie jakiś dzień pracy za 100% stawki.

Ko...........‚a

2014-08-01, 11:44
O k***a, tak a robota przy chodniczku to light, popracujcie sobie przy robieniu torów kolejowych. ;)

Maxi96

2014-08-01, 11:46
Olasty napisał/a:

z jednej strony jak by nasypał na tą taczkę kopiasto to by tyle samo jedną wziął :P ale z drugiej jak woli tak niech tak wali. niby wyzyska ale zapie**ala 2x mniej dystansu.
Ale czemu do ch*ja cebulak? co to k***a za moda na wyzywanie Polaków przez ich samych no k***a. Wszędzie by to było potępione i zrównane z ziemią, ale w Polsce idioci się jarają. A jak ktoś faktycznie jest mądry inaczej to po staremu idiotą go nazwać nie można. No k***a. Kiedyś naród waleczny i dumny a teraz k***y, gimby i idioci.

Ps nie mówię, że wszyscy

Kiedy ja pisałem podobnie to raczej takiego poparcia nie dostawałem, ale to i tak nic nie zmieni :-/

bigosamigos77

2014-08-01, 12:01
Ja pie**ole gościu z taczkami a tyle wrzawy. W przeciwieństwie do was wyżywi z tego rodzinę :P

fun88

2014-08-01, 12:07
ciężką pracę a nie ciężko ty k***a junie :!: