18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprytna skrytka

Ru...........tQ • 2013-02-28, 00:29
"Policjanci z Pruszkowa zrezygnowani chcieli już wyjść z mieszkania 49-latka poszukiwanego listami gończymi, kiedy jeden z funkcjonariuszy zajrzał pod biurko i odsunął panele. Kryminalni nie mogli uwierzyć w pomysłowość przestępcy, który zaskoczony bez problemu dał sobie założyć kajdanki.
Dom mężczyzny był obserwowany. Policjanci widzieli, jak Dariusz O. do niego wchodził, ale w środku nie mogli go znaleźć. Poszukiwania skrytki, jak z czasów okupacji i II wojny światowej, zajęły ponad godzinę.
Wejście do podziemnej skrytki ukryte było pod biurkiem, stojącym na korytarzu. Panele były idealnie przycięte, ale policjanci zauważyli jednak szczelinę między nimi. <-- w końcu jakiś sukces :amused:
Mężczyzna chował się w skrytce za każdym razem, kiedy zjawiali się u niego policjanci z listami gończymi z 2008 i 2011 roku. Tym razem trafił do aresztu."










eNse

2013-02-28, 17:21
Przepraszam, w którym miejscu się nią niby pochwalił? Bo nie widzę :lol:

Choinix

2013-02-28, 18:06
Corey_09 napisał/a:

Jakby miał tam dywan, to by ch*ja nie znaleźli :amused:



Jakby miał tam dywan, to znaleźliby go po chwili. O.o

Shivley

2013-02-28, 18:11
Na pewno sporo się namęczył żeby zrobić coś takiego ale jej słabym punktem były panele które ktoś nieudolnie przyciął. Gdyby zaś schować nacięcia w panelach pod nogami biurka :D myślę że jeszcze by go szukali ;)