18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprężone powietrze

~Velture • 2017-12-18, 13:41
U nas wąchają klej a tam odurzają się tym czymś.
Nie wiem dokładnie o ch*j chodzi ale to sprężone powietrze to mieszanina kilku gazów a nie tak jak u nas sprężony azot.

Słyszałem o tym dość dawno temu ale myślałem, że to bzdura. No ale jak widać kreatywność w napie**oleniu sobie mózgu nie zna granic.

Na koniec przydałby się dźwięk wyłączania windowsa :krejzi:


Wiewór

2017-12-18, 13:44
Panie u nas się nie kira kleju od dawna. Przerzucili się na polskie wina na przednich owocach rocznik bieżący.

mygyry

2017-12-18, 13:44
Zdaje się, że butan ma taki wpływ, młodzi nawet dezodoranty potrafią wj***ć do tych i tak ograniczonych dekli, na pewno bym z takim durniem do auta nie wsiadł...

lm65

2017-12-18, 14:03
To pewnie niemiecki gas.

StaryIdiota

2017-12-18, 14:08
ch*j z klejem, spotkałem się, że takie gówno podobnie jak na tym filmiku odurza się zaj***nym odświeżaczem powietrza ze stacji paliw, wygląda na to, iż wszystko może służyć za narkotyk.

garota

2017-12-18, 14:13
Przecież amerykańska dzieciarnia to pojeby nad pojeby. Oni odużają się gazem z gówna i to u nich nazywa się "JENKEN". Ten typek jeszcze siedzi za kółkiem no k***a jego mać...zbić takiego to za mało.

Noside

2017-12-18, 14:29
Wystarczy, że było coś cięższego od powietrza. Hel jest lżejszy, to piszczysz jak dziewczynka. W drugą stronę to też działa, ale ciężej się pozbyć takiego gazu z płuc. Gazy cięższe wypierają tlen i tak jakby gościu po prostu powoli zemdlał. A jakie jeszcze świństwa tam są, to ja nawet nie ten

Krak

2017-12-18, 15:57
Dzieciaki odurzają się gazem z zapalniczek, który także jest stosowany w pojemnikach typu spray.
"Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii w piśmie z dn. 19.07.2005r. informuje o rozpowszechnianiu się nowego niebezpiecznego zjawiska - używania gazu do zapalniczek przez dzieci i młodzież w celu odurzania się."

ho...........zo

2017-12-18, 20:32
Nie lepiej wypić kilka pysznych browarków jak człowiek?

mikEWrona

2017-12-18, 20:33
poj***lo was ? widac ze pojeb sie smieje...

camperboy

2017-12-18, 20:37
Stare jak świat. Kurt Kobian z Nirvany tym się szprycował. Jak skończył wiadomo....

marekLRybnik

2017-12-18, 20:51
Ronson gaz do zapalniczek (taki żółty) próbowałem parę razy jak byłem młody i głupi. Działa podobnie jak popers. If you know what i mean.

Palestyna

2017-12-18, 20:52
Sprężone powietrzze to dwutlenek wegla głównie pewnie stad gruby głos po zaciagnieciu a reszta reakcji to juz ch*j wie moze niedotlenienie


Jo...........23

2017-12-18, 20:57
Palestyna napisał/a:

Sprężone powietrzze to dwutlenek wegla głównie...



Kupuj bilet do Szwecji.
Właśnie wygrałeś Nobla z chemii.

szatanovsky.

2017-12-18, 23:47
u nas też to ćpają. wystarczy kupić taką puszkę sprężonego powietrza (taką do czyszczenia sprzętów elektronicznych) i można śmiało walić, nawet nie trzeba filtrować jak tutaj kolega przez koszulkę. efekty: uczucie ciepła rozchodzącego się po ciele, szajba we łbie (śmiech, głupawka itp.), w duzych dawkach może na chwile odciąć od rzeczywistości, ale nie spotkałem się, żeby trzymało dłużej niż 10 min. efekt taki wywołuje duża ilość tlenu przyswojona jednorazowo i odrobina azotu (na podobnej zasadzie działa gaz rozweselający u stomatologów). zmiana głosu wynika z chwilowego rozprężenia strun głosowych od dużej dawki gazu. jak ktoś lubi się zbałaganić to warto spróbować z uwagi na znikomą szkodliwość dla organizmu :mrgreen: