18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprężone powietrze

~Velture • 2017-12-18, 13:41
U nas wąchają klej a tam odurzają się tym czymś.
Nie wiem dokładnie o ch*j chodzi ale to sprężone powietrze to mieszanina kilku gazów a nie tak jak u nas sprężony azot.

Słyszałem o tym dość dawno temu ale myślałem, że to bzdura. No ale jak widać kreatywność w napie**oleniu sobie mózgu nie zna granic.

Na koniec przydałby się dźwięk wyłączania windowsa :krejzi:


greony12

2017-12-19, 02:10
0:27 założył bluzę odwrotnie = niedoj***ny pedał

piotrFr

2017-12-19, 12:27
Palestyna napisał/a:

Sprężone powietrzze to dwutlenek wegla głównie pewnie stad gruby głos po zaciagnieciu a reszta reakcji to juz ch*j wie moze niedotlenienie


Jaki debil

supercharger

2017-12-19, 16:52
@up Niestety musisz usunąć profil i już tu nic nie pisać.przykro mi...

Plastusii

2017-12-19, 17:01
Tak naprawdę “sprężone powietrze” to mieszanka palnych gazów, takich jak propan, butan lub izobutan.

Daedalus_PL

2017-12-19, 18:18
To już znacznie bezpieczniej jest kirać bitą śmietanę w sprayu :) Nie żartuję. Do takiej śmietany dodaje się podtlenek azotu (N2O). Tzw gaz rozweselający. Wkładasz śmietanę do zamrażalki na jakieś 3h. Następnie bez odwracania dnem do góry naciskasz przycisk i wciągasz do płuc. Podobno dobra faza , tak słyszałem :)

piterrulez

2017-12-19, 18:42
Plastusii napisał/a:

Tak naprawdę “sprężone powietrze” to mieszanka palnych gazów, takich jak propan, butan lub izobutan.



Ale, że żartujesz nie? Bo tak naprawdę wiesz, że tak nie jest? Sprężone powietrze jak sama nazwa wskazuje tooooo sprężone powietrze. Czyli głównie azot, tlen mniej argonu i dwutlenku węgla i kilka innych śladowych gazów "powietrznych". Ten specyfik z filmiku to Dust-off Electronic Duster na ebayu za 7 dolców. Nie zawiera propanu butanu itp. "_"

piotrFr

2017-12-19, 19:00
supercharger napisał/a:

@up Niestety musisz usunąć profil i już tu nic nie pisać.przykro mi...


Niepotrzebnie i tak nie kumam o co ci chodzi

aroku

2017-12-19, 19:11
To mi wygląda na butelkę z butanem jak niżej. Gęstość butanu - 2.48kg/m3 to ponad 2x więcej niż gęstość powietrza stąd ten niski ton głosu.


piterrulez

2017-12-19, 22:54
aroku napisał/a:

To mi wygląda na butelkę z butanem jak niżej. Gęstość butanu - 2.48kg/m3 to ponad 2x więcej niż gęstość powietrza stąd ten niski ton głosu.

Obrazek



Jak już wyżej wspomniałem specyfik z filmiku to Dust-off Electronic Duster ;) Na pełnym ekranie wyraźniej widać napis na opakowaniu

RedHairMeanie

2017-12-20, 00:17
152a :D Do góry nogami go odwrócić to wyleci z płuc??