18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spóźnione Tiry

czerwo64 • 2012-06-24, 02:18
byle dostarczyć na czas


mateelv

2012-06-24, 23:46
babycow napisał/a:


Zacznij od siebie :>


a co, słuchasz stukania deski w kawałek blaszki, przerobionej na kompie? urażony gimbazor :D

isotop

2012-06-24, 23:49
@timmy77

Od kiedy pobocza służą do ustępowania miejsca jebniętym kierowcom? Już pomijam to, że tam była podwójna ciągła, więc ci kierowcy (nawet jakby im na to przepisy pozwalały) i tak nie mieli po co zjeżdżać na pobocze.

Wyobraź sobie sytuację, że jesteś kierowcą osobówki. Za tobą gna ciężarówka, a Ty ochoczo robisz jej miejsce odsuwają się na wspomniane pobocze. I już się prawie uśmiechasz do siebie z powodu swej dobroduszności, kiedy nagle zauważasz, że 100 metrów przed tobą na poboczu stoi osobówka z włączonymi awaryjnymi i wystawionym trójkątem... Tak, stoi tam, bo może. Bo po to te pobocza wymyślono. Co robisz? Masz wiele wspaniałych opcji: wpaść pod ciężarówkę, wpaść na osobówkę z awaryjnymi, wskoczyć do rowu, albo dać po hamulcach i spowodować karambol za sobą. Zrób coś dobrego dla świata i wybierz lot do rowu.

Ru...........tQ

2012-06-25, 00:51
mateelv napisał/a:


a co, słuchasz stukania deski w kawałek blaszki, przerobionej na kompie? urażony gimbazor :D



A mi wciąż nie odpisałeś 8-)

timmy77

2012-06-25, 07:09
@isotop
Po to są hamulce, żeby ich używać :roll:

buurend

2012-06-25, 12:31
kaffi napisał/a:

piwo za muzyke



Orjan Nilsen - So Long Radio ;-)

(a już odpowiedziano. Nie zauważyłem ;-) )

luki_wch

2012-06-25, 13:18
Dajcie już spokój z tą muzyką, jedni słuchają Trance inni Rocka a jeszcze inni tego i tego. Nie rozumiem, na ch*ja Wacława ktoś się przypier... o tą muzykę w tle. Chcesz być fajny bo słuchasz szatanów albo coś innego? To uszanuj innych i siedź cicho.

Co do filmiku nie raz spotykam się z takimi zachowaniami. To co zrobił ten gostek to jest najgorsza rzecz, jaką chyba można zrobić (zaraz po wyprzedzaniu na zakręcie). Jeżeli w tym momencie wypadła by osobówka z przeciwka nie ma gdzie uciekać musi wybrać rów (w tym przypadku pewnie nawet to by nie przeszło, bo barierki). Mówi się, że kierowcy TIR'ów mają napięte terminy itp ale nie można poczekać chwilkę i próbować na prostej drodze?

Z drugiej strony nie rozumiem ludzi w osobówkach jadących 60-70km/h poza terenem zabudowanym. Dla kierowcy drugiej, jadącej szybciej osobówki, wyprzedzić takiego kogoś to nie problem (chociaż w PL zauważyłem pewną rzecz, jak do takiej osobówki dojedzie inna i nie wyprzedzi jej, później dojeżdżają kolejne i tak wlecze się 4-5 aut 70km/h a jak Ty próbujesz to wszystko wyprzedzić jesteś najgorszym piratem.) Problem pojawia się właśnie, gdy kierowca większego składu takiego dogoni. Wyprzedzanie Tirem nie jest łatwe.

Mordak

2012-06-25, 19:06
@Mateelv, jak chcesz wyleczyć świat z gówno, to w twoim przypadku najlepiej popełnić samobójstwo...

paczfiko

2012-06-25, 22:58
a co do tirów to nie popieram takiej jazdy ale prawda jest taka że gdyby nie takie osły które zamawiają przez internet to kierowcy nie musieliby się śpieszyć, wiec zamknijcie mordy bo sami jesteście winni że tak jeżdżą, jak się przesyłka spóźni to płaczecie jak dzieci i wyklinacie ich od debili a jak się śpieszą żeby było ok to też debile, jednak polak to polak zawsze musi narzekać. tragedia.

erpi

2012-06-26, 03:09
Widać jak byk że na radyjku jechał jeszcze grzecznie podziękował na koniec.

Więc gpsy zamknąć mordy.