18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spóźnione Tiry

czerwo64 • 2012-06-24, 02:18
byle dostarczyć na czas


przejebka

2012-06-24, 19:38
żadna tam łupanka , b. dobry kawałek : Ørjan Nilsen - So Long Radio

NcLR

2012-06-24, 19:45
Chłopaki sie na prom pewnie spieszyli:D

xianoss

2012-06-24, 19:51
przejebka napisał/a:

żadna tam łupanka , b. dobry kawałek : Ørjan Nilsen - So Long Radio



dziękuję serdecznie

daniel5995

2012-06-24, 20:04
Spóźnieni to są kierowcy ale w rozwoju..

paczfiko

2012-06-24, 20:14
nikt z was nie jeździł na cb? jedzie jeden z przodu i mówi czy wolna, wielkie rzeczy.

timmy77

2012-06-24, 20:22
Stało się coś? Tak 100% z was pie**oli jak potłuczona, jak by gościu co najmniej zabił rodzinę z dziećmi... Sam jestem kierowcą i wiem, że po pierwsze jechać przez 100 km za jakimś pedałem, który się wlecze na prostej drodze jest wk***iające, a po drugie jest STRASZNIE MĘCZĄCE... Po to są pobocza, a na filmiku pobocza miały półtora metra niecałe pewnie, żeby kulturalnie zjechać i pozwolić się wyprzedzić. Na trasie z takim poboczem po obu stronach, kulturalni kierowcy, bądź kierowcy którzy sami jeżdżą, zjeżdżają obojętnie z której strony ktoś wyprzedza czy z naprzeciwka czy sami są wyprzedzani, po prostu robią miejsce, korona z pie**olonej głowy nie spadnie a i zwalniać też nie trzeba.

Ale sorry, 3/4 osób piszące powyższe komentarze nie ma nawet pie**olonego prawajazdy, gratuluję idioci ;)

TommyTheRipper

2012-06-24, 20:22
@Indyman mieszkam w Ś-ciu i właśnie często takie rzeczy widzę. Ostatnio wracałem w nocy ze Szczecina, 3 tiry jechały w kolumnie. Co oni odpie**alali... Przejeżdżając przez tą wiochę na wjeździe na ekspresówkę mnie wyprzedzali, to o mało mnie w krawężnik nie wj***li (w tym momencie żałuję, że nie zamontowałem sobie w motorku kamery). Na tej drodze dzieją się różne cuda, tirów tam w ch*j, ale gorsi są często kierowcy osobówek, którzy ślepo napie**alają na trzeciego licząc, że ten z naprzeciwka się schowa.

szymek61

2012-06-24, 20:23
O wiele trudniej jest zdać na kategorię C+E niż na B. Widzę jednak, że na drodze, nie ma to żadnego znaczenia...

ni...........ne

2012-06-24, 20:25
czy wy też tak macie że jak jedziecie za jakimś zawalidrogą to z naprzeciwka musi zapie**alać samochód za samochodem, a jak nie jedzie żaden z naprzeciwka to ch*je muszą ci pie**olnąć wysepkę, albo podwójną ciągłą i nie da się wyprzedzić

matx

2012-06-24, 20:31
@timmy77, jak Twoja corka bedzie jechac z naprzeciwka kiedys i taki tir ja wypie**oli do rowu bo nie bedzie juz miala miejsc zjechac na pobocze, albo po prostu nie zjedzie bo bedzie uwazac ,ze moze jechac wlasnym pasem i zobaczysz ja potem rozj***na w samochodzie to pewnie zmienisz zdanie i juz nie bedziesz robil z siebie takiego wielkiego kierowcy i napewno nie powiesz, ze "glupia idiotka mogla zjechac na pobocze bo tir chcial wyprzedzic jakiegos pedala".
pie**olnij sie w glowe, po to jest ciagla zeby nie wyprzedzac. I ciagla linia nie jest przez 100km. Jedziesz za jakims pedalem przez 10km i potem go wyprzedzac jak mozesz. To nie kwestia kultury tylko bezpieczenstwa na drodze. Bedziesz dalej pie**olil takie glupoty dopoki ktos z Twojej rodziny nie zginie tragicznie z winy takiego pajaca na drodze.

ma...........00

2012-06-24, 21:50
xianoss napisał/a:



a ch*j Cie to obchodzi



Orian :)

le...........ce

2012-06-24, 22:31
I normalna rodzinka nikomu nie zawadzająca w tym świecie, musi zginąć bo k***a jakiś pie**olony kretyn chce nadrobić r*chanko w lesie i zapie**ala nie parząc na nic! :homer:

Ant1984

2012-06-24, 23:21
W 0:16 mija radar po lewej stronie drogi. Mam nadzieję, że go złapał.

babycow

2012-06-24, 23:36
Cytat:

chcę wyleczyć świat z gówna, już rozumiesz moje obawy?


Zacznij od siebie :>