18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bieno

2013-07-17, 14:45
zapomniałeś dopisać "materiał własny"

virdem

2013-07-17, 16:26
nie bez powodu rudy

mikEWrona

2013-07-17, 16:28
Jakos j***ny przytył na końcu.

giboN31

2013-07-17, 16:34
I wyszło szydło z worka, rudzi też uprawiają sex

SunLee

2013-07-17, 16:43
Here we go. jasne - trzeba jakoś odwrócić uwagę od złodziei. najlepszym tematem - ksiądz pedofil. Tłuszcza będzie rechotać i zapomni o przekrętach. Można was dymać finansowo jak się chce na wszystkie strony byle ogniskować złość na kims innym. Ksiądz pedofil - bingo! A gdzie brakuje jego sakwy ze złotem? Powinien być jeszcze wielki brzuch no i maybach. Po-rechoczecie się ale potem idziecie do sklepu i wszystko k.. droższe a w portfelu mniej pieniędzy. Więc wracacie do internetu i rechoczecie z księdza. Tylko tyle możecie już zrobić. I nie dziwi was że ktoś systematycznie, co tydzien, z obsesją maniakalną rysuje te żarciki o księżach pedofilach. Tydzień w tydzień od wielu lat. Nie zastanawia was że takich żarcików nie ma o prezesach banków albo innych dużych korporacji? Nie dziwi was że synek premierowicz złapany był za rękę w amber gold i LOT'cie i żaden dowcip się o tym nie pokazał?? Jeśli was to nie dziwi to nic już się nie da z Wami zrobić ale jak ciekawicie się tym to systematycznie pracują firmy PR opłacane za ogromne budżety aby dowc**y były tylko te "właściwe". Jak pojawiają się dowc**y z rządzących o od razu smutni panowie pukają do dzwi o 5 nad ranem i zabierają na dołek - vide sprawa antykomor.

Atreyu

2013-07-17, 16:44
Ta wersja bardziej do mnie przemawia:


Gonczor

2013-07-17, 16:55
@SunLee

Jeśli znalazłoby się to w portalu informacyjnym, to owszem, byłoby to mydlenie ludziom oczu, ale sadistic.pl z tego, co mi wiadomo do takowych nie należy. Ktoś znalazł obrazek, stwierdził, że jest śmieszny/fajny/pasuje do klimatu i go wrzucił, nawet nie wiem, czy się zgadza z tym, co powyższy rysunek sugeruje. Ja się mogę śmiać ze stereotypu metala-brudasa, wydaje mi się, że można się pośmiać ze stereotypu księdza-pedofila trochę dystansu do siebie i z bogiem! ;)

ypsilanti

2013-07-17, 17:10
SunLee napisał/a:

Here we go. jasne - trzeba jakoś odwrócić uwagę od złodziei. najlepszym tematem - ksiądz pedofil. Tłuszcza będzie rechotać i zapomni o przekrętach. Można was dymać finansowo jak się chce na wszystkie strony byle ogniskować złość na kims innym. Ksiądz pedofil - bingo! A gdzie brakuje jego sakwy ze złotem? Powinien być jeszcze wielki brzuch no i maybach. Po-rechoczecie się ale potem idziecie do sklepu i wszystko k.. droższe a w portfelu mniej pieniędzy. Więc wracacie do internetu i rechoczecie z księdza. Tylko tyle możecie już zrobić. I nie dziwi was że ktoś systematycznie, co tydzien, z obsesją maniakalną rysuje te żarciki o księżach pedofilach. Tydzień w tydzień od wielu lat. Nie zastanawia was że takich żarcików nie ma o prezesach banków albo innych dużych korporacji? Nie dziwi was że synek premierowicz złapany był za rękę w amber gold i LOT'cie i żaden dowcip się o tym nie pokazał?? Jeśli was to nie dziwi to nic już się nie da z Wami zrobić ale jak ciekawicie się tym to systematycznie pracują firmy PR opłacane za ogromne budżety aby dowc**y były tylko te "właściwe". Jak pojawiają się dowc**y z rządzących o od razu smutni panowie pukają do dzwi o 5 nad ranem i zabierają na dołek - vide sprawa antykomor.



Po pierwsze mylisz wiele faktów i rzucasz wytartymi populistycznymi sloganami, które gdzieś usłyszałeś. Po drugie wciskanie debilizmów, że za żąrty o Tusku i jego kolesiach zawijają to taki typowy przykład pie**olenia. Na sadisticu nie raz i dwa były wrzuty na Tuska i jakimś dziwnym trafem tematy nie zniknęły i nikt w pace też nie wylądował.
Na koniec mała rada: zamiast zatruwać sobie umysł chorymi teoriami spiskowymi, że wszyscy dookoła knują przeciwko Tobie to weź się za siebie, bo rząd się niedługo zmieni, a Ty dalej będziesz takim samym małym sfrustrowanym człowiekiem.

ni...........¼a

2013-07-17, 17:21
SunLee napisał/a:

Here we go. jasne - trzeba jakoś odwrócić uwagę od złodziei. najlepszym tematem - ksiądz pedofil. Tłuszcza będzie rechotać i zapomni o przekrętach. Można was dymać finansowo jak się chce na wszystkie strony byle ogniskować złość na kims innym. Ksiądz pedofil - bingo! A gdzie brakuje jego sakwy ze złotem? Powinien być jeszcze wielki brzuch no i maybach. Po-rechoczecie się ale potem idziecie do sklepu i wszystko k.. droższe a w portfelu mniej pieniędzy. Więc wracacie do internetu i rechoczecie z księdza. Tylko tyle możecie już zrobić. I nie dziwi was że ktoś systematycznie, co tydzien, z obsesją maniakalną rysuje te żarciki o księżach pedofilach. Tydzień w tydzień od wielu lat. Nie zastanawia was że takich żarcików nie ma o prezesach banków albo innych dużych korporacji? Nie dziwi was że synek premierowicz złapany był za rękę w amber gold i LOT'cie i żaden dowcip się o tym nie pokazał?? Jeśli was to nie dziwi to nic już się nie da z Wami zrobić ale jak ciekawicie się tym to systematycznie pracują firmy PR opłacane za ogromne budżety aby dowc**y były tylko te "właściwe". Jak pojawiają się dowc**y z rządzących o od razu smutni panowie pukają do dzwi o 5 nad ranem i zabierają na dołek - vide sprawa antykomor.



Twój ojciec jest księdzem, że tak ich bronisz?

SunLee

2013-07-17, 17:31
ypsilanti napisał/a:



Po pierwsze mylisz wiele faktów i rzucasz wytartymi populistycznymi sloganami, które gdzieś usłyszałeś. Po drugie wciskanie debilizmów, że za żąrty o Tusku i jego kolesiach zawijają to taki typowy przykład pie**olenia. Na sadisticu nie raz i dwa były wrzuty na Tuska i jakimś dziwnym trafem tematy nie zniknęły i nikt w pace też nie wylądował.
Na koniec mała rada: zamiast zatruwać sobie umysł chorymi teoriami spiskowymi, że wszyscy dookoła knują przeciwko Tobie to weź się za siebie, bo rząd się niedługo zmieni, a Ty dalej będziesz takim samym małym sfrustrowanym człowiekiem.



Dziękuję za uspokajającą papkę. Przepraszam że mówię papka ale niestety to co piszesz to takie bajdurzenie.
Co do faktów: - jakie to populistyczne slogany? Czy ja mówię o tusku i kolesiach? A kto to? - lokaj jego panów bo przecież nie samodzielny polityk. Mam go głęboko gdzieś bo wiem jak kończą podobni jemu. A na koniec - chciałbym się uspokoić - nie zatruwam sobie umysłu chorymi teoriami spiskowymi. Mówię tylko jak to widzę. A twoje ostatnie zdanie świetnie określa kim jesteś. Pozdrowienia od małego sfrustrowanego człowieka dla dużego, niesfrustrowanego..nieczłowieka...( a może nadczłowieka?) ;-p

Libertarian napisał/a:



Twój ojciec jest księdzem, że tak ich bronisz?



Mówisz to z własnego doświadczenia? A tak na poważnie - jedyne co zrozumiałeś to, że bronie księży? Jakaś mania?

ni...........¼a

2013-07-17, 17:45
SunLee napisał/a:


Mówisz to z własnego doświadczenia? A tak na poważnie - jedyne co zrozumiałeś to, że bronie księży? Jakaś mania?



Nie czytałem twoich wypocin. Wystarczyło mi pierwsze zdanie.

SunLee

2013-07-17, 18:02
Libertarian napisał/a:



Nie czytałem twoich wypocin. Wystarczyło mi pierwsze zdanie.


Przeczytałeś aż tyle? Zuch.