18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atreyu

2013-07-17, 18:39
Dajcie spokój SunLee - ona żyje w świecie gdzie Rydzyk jest ok, Kaczyńscy działali dla dobra Polski, a kibole to nierealny i nieistniejący problem - tak przynajmniej wynika z innych postów. A niech sobie żyje. Nudy nie ma przynajmniej. ;)

Insaner

2013-07-17, 18:40
SunLee napisał/a:

Here we go. jasne - trzeba jakoś odwrócić uwagę od złodziei. najlepszym tematem - ksiądz pedofil. Tłuszcza będzie rechotać i zapomni o przekrętach. Można was dymać finansowo jak się chce na wszystkie strony byle ogniskować złość na kims innym. Ksiądz pedofil - bingo! A gdzie brakuje jego sakwy ze złotem? Powinien być jeszcze wielki brzuch no i maybach. Po-rechoczecie się ale potem idziecie do sklepu i wszystko k.. droższe a w portfelu mniej pieniędzy. Więc wracacie do internetu i rechoczecie z księdza. Tylko tyle możecie już zrobić. I nie dziwi was że ktoś systematycznie, co tydzien, z obsesją maniakalną rysuje te żarciki o księżach pedofilach. Tydzień w tydzień od wielu lat. Nie zastanawia was że takich żarcików nie ma o prezesach banków albo innych dużych korporacji? Nie dziwi was że synek premierowicz złapany był za rękę w amber gold i LOT'cie i żaden dowcip się o tym nie pokazał?? Jeśli was to nie dziwi to nic już się nie da z Wami zrobić ale jak ciekawicie się tym to systematycznie pracują firmy PR opłacane za ogromne budżety aby dowc**y były tylko te "właściwe". Jak pojawiają się dowc**y z rządzących o od razu smutni panowie pukają do dzwi o 5 nad ranem i zabierają na dołek - vide sprawa antykomor.




Ch** nas to obchodzi. Pomyliłeś chyba portale, to nie forum onetu - idź tam wylewać swoje żale.

Atreyu

2013-07-17, 18:42
Raczej Fronda niż Onet. Teorie się zgadzają.

di...........os

2013-07-17, 19:45
SunLee napisał/a:

Here we go. jasne - trzeba jakoś odwrócić uwagę od złodziei. najlepszym tematem - ksiądz pedofil. Tłuszcza będzie rechotać i zapomni o przekrętach. Można was dymać finansowo jak się chce na wszystkie strony byle ogniskować złość na kims innym. Ksiądz pedofil - bingo! A gdzie brakuje jego sakwy ze złotem? Powinien być jeszcze wielki brzuch no i maybach. Po-rechoczecie się ale potem idziecie do sklepu i wszystko k.. droższe a w portfelu mniej pieniędzy. Więc wracacie do internetu i rechoczecie z księdza. Tylko tyle możecie już zrobić. I nie dziwi was że ktoś systematycznie, co tydzien, z obsesją maniakalną rysuje te żarciki o księżach pedofilach. Tydzień w tydzień od wielu lat. Nie zastanawia was że takich żarcików nie ma o prezesach banków albo innych dużych korporacji? Nie dziwi was że synek premierowicz złapany był za rękę w amber gold i LOT'cie i żaden dowcip się o tym nie pokazał?? Jeśli was to nie dziwi to nic już się nie da z Wami zrobić ale jak ciekawicie się tym to systematycznie pracują firmy PR opłacane za ogromne budżety aby dowc**y były tylko te "właściwe". Jak pojawiają się dowc**y z rządzących o od razu smutni panowie pukają do dzwi o 5 nad ranem i zabierają na dołek - vide sprawa antykomor.




Nuuuudddddaaaaa...

ypsilanti

2013-07-18, 00:49
SunLee napisał/a:



Dziękuję za uspokajającą papkę. Przepraszam że mówię papka ale niestety to co piszesz to takie bajdurzenie.
Co do faktów: - jakie to populistyczne slogany? Czy ja mówię o tusku i kolesiach? A kto to? - lokaj jego panów bo przecież nie samodzielny polityk. Mam go głęboko gdzieś bo wiem jak kończą podobni jemu. A na koniec - chciałbym się uspokoić - nie zatruwam sobie umysłu chorymi teoriami spiskowymi. Mówię tylko jak to widzę. A twoje ostatnie zdanie świetnie określa kim jesteś. Pozdrowienia od małego sfrustrowanego człowieka dla dużego, niesfrustrowanego..nieczłowieka...( a może nadczłowieka?) ;-p



Nie jestem niesfrustrowanym nieczłowiekiem tylko takim samym Polakiem jak Ty. Jedyne co nas róźni to fakt, że jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że moje życie i to co w nim osiągnę zależy tylko ode mnie, a takie malkontectwo jak twoje po prostu mnie denerwuje. Bez urazy :)

KlonMan

2013-07-18, 18:05
gawel21050 napisał/a:

-Tata?



Nie gadaj bo śmietany do końca nie wyliżesz