18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spotkanie Janusza Palikota ze związkowcami na Śląsku

Pandagul • 2012-01-16, 00:29
Jak w temacie. Spotkanie Janusza Palikota ze związkowcami z Sierpnia 1980, który zasłynął z wielu strajków na wybrzeżu.
"Kto na drodze stanie, ten wpie**ol dostanie! Aż będzie trzeszczało!" :mrgreen:

Thomas_Terkovitz

2012-01-16, 22:49
Najśmieszniejsze jest to, że Palikot który przed wyborami deklarował się jako wielki gospodarczy liberał rewelacyjnie bawi się z Ziętkiem, którego poglądy to czysta socjalistyczna abstrakcja. Obłuda w 100%...

LICH0

2012-01-16, 22:56
Palikot to j***ny debil jak cała ta banda z Wiejskiej a naiwni ludzie myślą, że to mesjasz !! :lol: siedział na dupsku tyle czasu w PO a teraz nagle wielki działacz, POLITYK i lewicowiec! ch*j mu w dupę.....a zapomniałem on to lubi nie bez kozery ma Biedronkę i transwestytę w partii!!

Palikot do wora wór do jeziora
!

Legon

2012-01-16, 23:04
@up
zniszczyc polski ? sory ale swiat juz jest od dawna nie tyle co zniszczony ale rozpie**olony i raczej zaglada ludzkosci tylko moze cos zmienic nic wiecej

seven

2012-01-16, 23:14
borisklinga napisał/a:



Po prostu znam historie, wiem jak górale kolaborowali z hitlerowcami aby ich synów nie brali do armi ani na przymusowe roboty. Jak kwiatami witali Hitlera i Hansa Franka. Jestem polakiem z dziada pradziada cenie sobie lojalnośc, patriotyzm i honor. Historia tego nie zapomni góralom, ani ja a swoje zdanie bede przekazywał dalej moim dzieciom, zeby przez takich jak ty historia Polski nie była zakłamana.



A jak to się ma do ślązaków?

rune323

2012-01-16, 23:29
A o trzech Powstaniach Śląskich gorole to nie słyszały , albo może i słyszały tylko trudno prawdę przełknąć .
Jak tak widzę dzisiejsze kłótnie to zastanawiam się po co i za co Ci śląscy powstańcy walczyli ? Po to , żeby każdy dureń po jednej i drugiej stronie Brynicy miał internet i obrzucał się nienawiścią ?
Ogólnie zabawni jesteście w swoim tym śmiesznym pieniactwie , uważajcie tylko , żeby klawiatury wam się nie przegrzały i zetrzyjcie tę ślinę z waszych monitorów , bo od tych bluzgów trochę chyba są zaplute .

dzejkop21

2012-01-16, 23:37
@rune323
Chyba jedyny normalny komentarz w tym poscie, brawo; )

Myślałem że normalna populacja sadistica wymarła widząc tych półmózgów obrzucając sie miesem, tylko żeby być w danej "grupie" pie**oląc jakto są slązokami z dziada pradziada albo na odwrót... Prawda jest taka że kazdy z nas może powiedziec jeden wielki ch*j na ten temat bo większość ma informacje z drugiej ręki. k***a mac ludzie, piszecie o historii... Wszyscy polacy walczyli za polske, nieważne czy to ktoś ze śląska, czy z wawy czy ch*jwie skąd. Przestancie rzucac miesem, i uzyjcie od czasu do czasu czesci ciala zwanej głową która do tej pory służyła chyba do tego żeby deszcz nie lecial do srodka.

Adiro

2012-01-16, 23:54
Gdyby Ślunsk był oddzielnym państwem, to by był bogaty jak ja pie**ole. Ale niestety trzeba jakoś utrzymywać Polskę B, bo by z głodu poumierali chopy...

kuber89

2012-01-17, 00:48
borisklinga napisał/a:

"ślonzoki" i górale powinni zostać wywiezieni gdzies za ural i poddani utylizacji, zdradziecka nacja, obłudne fałszywce i kolaboranci



Tyś chyba z sosnowca jest k***iszczale :plzdie:

Gienek2

2012-01-17, 09:38
a mnie wk***ia to że poleciał taki polityk i z racji tego że jest jest już impreza świeto h*j wie co się dzieje a w gruncie rzeczy przyjechał burżuj który podświadomię naśmiewa się z tego pustego towarzystwa

Pan_PL

2012-01-17, 10:47
Cytat:

związkowcami z Sierpnia 1980, który zasłynął z wielu strajków na wybrzeżu.


Ja o żadnym strajku nie słyszałem, a związek powstał w 2002 i jest przybudówką PPP, ale widać po Twoim poście, że nazwa działa na głupich polaczków.

Złowroga Pralka !

2012-01-17, 11:08
base napisał/a:

Na śląsku jest dobre powietrze, tylko trzeba je dobrze pogryźć ;)



morde ci można pogryźć ;)

KaOeNDeI

2012-01-17, 21:00
@borisklinga

to nie miała być prowokacja... gdybym chciał Cie sprowokować to nie odpisałbyś mi tak grzecznie ;) tylko pomyśl czasem nim coś napiszesz... peace!

guteksk

2012-01-18, 11:36
"ślonzoki" i górale powinni zostać wywiezieni gdzies za ural i poddani utylizacji, zdradziecka nacja, obłudne fałszywce i kolaboranci "

Śląsk to odbudował tą pie**oloną warszawe !!! AUTONOMIA ŚLĄSKA i polska ginie. dziekuje dobranoc

~tip.top

2012-01-18, 11:38
Cytat:

AUTONOMIA ŚLĄSKA i polska ginie. dziekuje dobranoc


Ahhh ta zakamuflowana opcja niemiecka :P