18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spotkanie Janusza Palikota ze związkowcami na Śląsku

Pandagul • 2012-01-16, 00:29
Jak w temacie. Spotkanie Janusza Palikota ze związkowcami z Sierpnia 1980, który zasłynął z wielu strajków na wybrzeżu.
"Kto na drodze stanie, ten wpie**ol dostanie! Aż będzie trzeszczało!" :mrgreen:

Pener

2012-01-16, 16:49
Prostowoczy napisał/a:

Poprzednio "krzyczałem" i dostałem ostrzeżenie no ale w tej kwestii to powinien być wyjątek ;)


oj tam, za miesiąc zapomnisz o tym ;)

John Deere

2012-01-16, 17:34
borisklinga napisał/a:

"ślonzoki" i górale powinni zostać wywiezieni gdzies za ural i poddani utylizacji, zdradziecka nacja, obłudne fałszywce i kolaboranci



a goroli wydupać ze śląska i niech idą tam skąd przyszli. Zrobić Autonomio śląska i byście wydzieli co by sie robiło z polską, wiykszość piniydzy pochodzi ze śląska ! Gorole raus

Godajom że jakby Hitler skończył z żydami to by sie wzion za goroli !

RHminus

2012-01-16, 18:27
no nie, Knota jeszcze tam brakowało, przecież to cieć i pętak... niech przestanie się lansować na ślązakach, biłgorajec jeden [z Biłgoraja go wyj***li bo cwe*]. Ciekawe czy by się przyznał jak osiągnął tytuł naukowy :p, nie chcę się rozpisywać, kto ma wiedzieć ten wie. [wspomnę tylko że obrabiał kapiszonka starej babie ;> ]

base

2012-01-16, 18:33
Na śląsku jest dobre powietrze, tylko trzeba je dobrze pogryźć ;)

borisklinga

2012-01-16, 19:34
Kaśka napisał/a:


Może rozwiniesz jakoś swoją wypowiedź? Znasz jakiegoś Ślązaka lub górala? Czy po prostu piszesz tak bo mamusia czy tatuś tak Ci powiedzieli? :roll:



Po prostu znam historie, wiem jak górale kolaborowali z hitlerowcami aby ich synów nie brali do armi ani na przymusowe roboty. Jak kwiatami witali Hitlera i Hansa Franka. Jestem polakiem z dziada pradziada cenie sobie lojalnośc, patriotyzm i honor. Historia tego nie zapomni góralom, ani ja a swoje zdanie bede przekazywał dalej moim dzieciom, zeby przez takich jak ty historia Polski nie była zakłamana.

bodekblazej

2012-01-16, 19:47
@base
Chyba cie pok***iło, znając życie w życiu nie wyszedłeś z warszawskiego kruliczoka, gdyby zrobiono autonomie wyj***ć wszystkich gorloli z naszych ziem i przestać płacić podatki na "stolice" i na ta cała pie**olona polskę to byście k***y szpetne z głodu poumierali. j***ne przemądrzałe niedorobione sprzedawczyki z pod stadionu. Zawsze jak jadę do tego śmiesznego miasta to jak gorlol zobaczy żem ze Śląska to zaraz mi się chwali że ma rodzinę na Śląsku mnie by wstyd było godać takie bzdury. Wszyscy jadą na nas Ślązaków i Górali a k***a na ferie hołota przyjeżdża w góry. Co k***a nie macie rozrywki u siebie?
Tu jest nasz Śląsk, tam sosnowiec wypie**alać!!!!!!

@borisklinga
Ja jestem od zawsze Ślązakiem I pie**ole twój kraj i twoją lojalność gdybyś znał historie i realia to byś wiedział że każdy na Śląsku żałuje ze jest w tak gównianym państwie z takimi ch*jami jak ty. ŚLĄSK nigdy nie należał się polaczkom.

borisklinga

2012-01-16, 19:51
to zabieraj swoj wyngiel i wypad, bo polska i tak węgiel sprowadza z zaagranicy takie dziadostwo, jestescie niepotrzebi, nara

a tak btw, jestem z Galicji a nie z warszawy i u nas tez sie nie lubi tego bydła w stolycy, wiec łacze się w bólu oh ah...

bodekblazej

2012-01-16, 19:52
Up. Gdybyśmy byli nie potrzebni to by nam dano zrobić autonomie fallusie.

borisklinga

2012-01-16, 19:59
masz swoje racje anusie, nie mam zamiaru dalej z toba pisać, konwersacja z toba do niczego nie prowadzi zapluty hanysie

John Deere

2012-01-16, 20:16
borisklinga napisał/a:

to zabieraj swoj wyngiel i wypad, bo polska i tak węgiel sprowadza z zaagranicy takie dziadostwo, jestescie niepotrzebi, nara.



JSW Największy producent węgla kamiennego wysokiej jakości w Europie dziadostwo to u was, bo tam nic nie ma. Autonomia i koniec

BronekBe

2012-01-16, 20:36
Polacy zawsze potrafili poradzić sobie z zaborcami, a Wy? W sprawie autonomii zrobiliście tyle, co cyganie, macie nadzieję wygrać ją w karty...? Kaszubi, Górale i inni potrafią z nami koegzystować, to chyba przez niedobór światła tak się wam w dupach poprzestawiało, ale potraficie tylko płakać nad waszym marnym, rzecz jasna, losem; ruch oporu zszedł do podziemia, że tak powiem...

timmy77

2012-01-16, 21:11
Zaraz się okaże że 90% osób z sadola to "górale", bo wszystkie gimbusy zaczną śląska bronić szukając na necie jak się pisze po ślązacku... Ja tam nic do nich (was) nie mam bo mam kumpla z 1 maja i nie raz z nimi piłem i nigdy nie było żadnych problemów, wręcz przeciwnie. Lepiej niż np w Poznaniu z nieznajomymi, przynajmniej mają honor i nie opie**olą Cię jak jesteś naj***ny...

KaOeNDeI

2012-01-16, 21:27
borisklinga napisał/a:



Po prostu znam historie, wiem jak górale kolaborowali z hitlerowcami aby ich synów nie brali do armi ani na przymusowe roboty. Jak kwiatami witali Hitlera i Hansa Franka. Jestem polakiem z dziada pradziada cenie sobie lojalnośc, patriotyzm i honor. Historia tego nie zapomni góralom, ani ja a swoje zdanie bede przekazywał dalej moim dzieciom, zeby przez takich jak ty historia Polski nie była zakłamana.



historia może tego nie zapomnieć... ale Ty? Ty?! kim Ty człowieku jesteś żeby się wypowiadać w tej kwestii... wnioskując po Twoich wypocinach sam w takiej sytuacji sprzedałbyś własną rodzinę żeby tylko Twoją żałosną dupę zostawili w spokoju! Nie masz prawa nawet przez chwilę osądzać innych! przykry internetowy znawca się znalazł... :sloik:

John Deere

2012-01-16, 22:14
BronekBe napisał/a:

Polacy zawsze potrafili poradzić sobie z zaborcami, a Wy? W sprawie autonomii zrobiliście tyle, co cyganie, macie nadzieję wygrać ją w karty...? Kaszubi, Górale i inni potrafią z nami koegzystować, to chyba przez niedobór światła tak się wam w dupach poprzestawiało, ale potraficie tylko płakać nad waszym marnym, rzecz jasna, losem; ruch oporu zszedł do podziemia, że tak powiem...



polacy poradzili se z nimi ale chyba nie wiysz że ślonzoki też tam walczyły poczytej se trocha historii. Myślisz że my nic nie robiymy ? Przeca to ta głupio polska nie chce nom ji dać ! Widać że gówno wiysz na tyn tymat. Polska nie uznowo narodowości ślonski. Sląsk mioł swoja autonomio yno po drugij wojnie została zniesiono

borisklinga

2012-01-16, 22:44
@KaOeNDeI

marna prowokacja,