18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na oszukanie automatów

Melooksg • 2013-01-10, 15:37
Turyści wracający z Turcji zauważyli, że 50 kurus, łudząco przypomina nasza 5-złotową monetę. A wiadomo, że Polacy to spryciarze, więc od razu sprawdzili, czy turecka moneta pasuje do automatów. Pasowała jak ulał!

Teraz wrzucając do automatu 50 kurus - w przeliczeniu jakieś 24 grosze, możemy nabyć rzeczy za 5 złotych. I tak kupując puszkę pewnego napoju za 1,50 zł, wychodzi nam, że za 50 kurus możemy nabyć aż 3 puszki, a do tego zostaje nam 50 groszy. Czysty interes, jednakże nieuczciwy.


Aktualnie na najbardziej znanym Polskim portalu handlowym moneta o nominale 50 kurus - kosztuje ok. 2 zł, a więc 2 zł = 5 zł :-)
Kumpel ma dzisiaj przejść i zobaczyć wszystkie kantory w mieście i ew. kupić kilka monet, a jutro zrobimy małą próbę
:terror:

gambiterv

2013-01-11, 00:32
Ta ale gdyby dało się tym płacic mandaty to wszyscy byli by "za".

chmk

2013-01-11, 03:14
Cytat:

" kantory w polsce ,ani równiez banki nie skupują bilonu - wiedziałbyś o tym gdybym nie spędziła całego życia w pokoju przed kompem .

skupuja, tylko po nizszym kursie buraku

tigerqaz

2013-01-11, 08:30
ellsworth napisał/a:

@tigerqaz
Naprawdę jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?? Nie widzisz FUNDAMENTALNEJ różnicy między przypadkowym zabraniem komuś długopisu, a okradaniem z PREMEDYTACJĄ???



Tematem mojej treści było bardziej że tym negowaniem kogoś świata nie zmienią... a pozostałość to tylko dodatek :D

tnovs

2013-01-11, 09:49
Do tej paly (bartekketrab) wk***ia ciebie to ze ktos byl cwaniszy nisz ty a tuku bilon skupuje ban bo wymienialem monety i co k***a lyso ci wiesz co jak jestes taki wielkim synem ojczyzny to idz pocaluj w dupe premiera co kocha takich psuw ogrodnika jak ty nie karzdego w polsce na wszysto stac a ziomek znalazl patent pajacu i ch*j ci w ryj jak co zapraszam na gre slow z dissuje cie znuw fajnie ziomek ze nie ukrywales tego dla siebie elo elo pozdro

Kropa18

2013-01-11, 14:10
bartekketrab napisał/a:

Specjalnie się zalogowałem żeby dodać ten komentarz.
Nie wiem baranie ile masz lat , ja jestem tolerancyjnym 28 latkiem ,ale złodziejstwa i kurestwa nienawidzę Gdybym miał interes - np. myjnię bezdotykową - i dorwał bym cię leszczu z tymi je....i tureckimi monetami to potraktowałbym bym nimi twoją dupę lancą jak cysternę .Pochłonąłbyś tak tysiąc litrów wody - może byś zmądrzał .
Aha dzieciaku - kantory w polsce ,ani równiez banki nie skupują bilonu - wiedziałbyś o tym gdybym nie spędziła całego życia w pokoju przed kompem .



Zgadzam się z Tobą, natomiast sprostuję jedną sprawę, niektóre kantory prowadzą skup bilonu, przyjęli mi bez problemu 20 "ojro centów" :)

ch...........AN

2013-01-12, 02:04
bartekketrab napisał/a:
Specjalnie się zalogowałem żeby dodać ten komentarz.
Nie wiem baranie ile masz lat , ja jestem tolerancyjnym 28 latkiem ,ale złodziejstwa i kurestwa nienawidzę Gdybym miał interes - np. myjnię bezdotykową - i dorwał bym cię leszczu z tymi je....i tureckimi monetami to potraktowałbym bym nimi twoją dupę lancą jak cysternę .Pochłonąłbyś tak tysiąc litrów wody - może byś zmądrzał .


Ty jesteś tolerancyjnym 28latkiem, co mnie chu* obchodzi, Ja jestem nietolerancyjnym 17latkiem.
Gdybyś miał interes, Ja bym Cie w ciu*a zrobił to Ty byś mi też ciu*a zrobił ew. zaskarżył o kradzież, a w tym wypadku nie jest to przestępstwo tylko wykroczenie, ponieważ chodzi o parę złotych.
A jakbyś mi cokolwiek zrobił to Ja bym Cię zaskarżył i jeszcze byś mi zapłacił
Aaaa, tysięcy litrów bym raczej nie pochłonął, w sumie ciekawe co by się stało ? ;o

Cytat:
Aha dzieciaku - kantory w polsce ,ani równiez banki nie skupują bilonu

Jak już mówiłem, mam 17 lat, więc jestem dzieciakiem, masz rację, ale skoro jestem dzieciakiem to raczej do banku nie mam potrzeby chodzić, a za granicę chodzę tyle, że na basen do Czeskiego Cieszyna, więc również mam prawo nie wiedzieć o tym co mówisz...
Cytat:
- wiedziałbyś o tym gdybym nie spędziła całego życia w pokoju przed kompem .

Wiedziałbym o tym, gdybyś nie był transem i nie siedział całe życie w pokoju przed kompem ? kur*a masz racje


arkadia napisał/a:
Pieniek, siekiera i powinni Ci prawą rękę uj***ć. Tyle w tym temacie, a najlepiej wypie**alaj do UK.


Do UK jeszcze nie mogę wypier*olić, ale być może kiedyś się wybiorę na jakieś wakacje
PS. Jak mi upier*olą prawą rękę, zawsze będę miał lewą.



Tomaszu napisał/a:
Nie mogę, no k***a nie mogę, jak tu nie wierzyć w stereotyp polaczka, który chce własne podwórko w ch*ja zrobić. Srasz we własne gniazdo. Ty się napracujesz i wycenisz coś na dajmy na to te 5 zł i tyle za to będziesz chciał, nie sądzę, żebyś miał swój interes i chciałbyś przez niego zbankrutować. Narzekamy na to, że rząd nas w ch*ja robi a polak (zwykły Kowalski) polaka potrafi okraść i nie szanować jego pracy.

Nie wierzę, no nie wierzę. Polaczek cebulaczek. Nie cierpie tego określenia, ale do Ciebie pasuje idealnie.


Czy Ja gdzieś napisałem, że chcę robić wszystkich dookoła w chu*a ?
Nie ! Napisałem, że jak kumpel gdzieś kupi taką monetę to jutro to wypróbuję... ze zwykłej ciekawości.
Ale jak już kolega wyżej napisał, nigdzie nie dostanę takiej monety to tego nie wypróbuję, a monet na pewno nie będę zamawiał ponieważ nie zależy mi aż tak na tym.

A artykuł wrzuciłem, nikomu krzywy nie wyrządziłem, a kilka piw jestem do przodu.
Świat się nie zawalił, dziękuję i spinajcie się dalej



Jak tak czytam twoje wywody to jest mi wstyd za całe pokolenie. Ripostujesz mu, że jakby ci coś zrobił, to byś go podał, a on chciał ci tylko bezmózgu pokazać co się powinno robić z takimi jak ty. I nie, nie chciałeś tego zrobić ze zwykłej ciekawości, bo łatwo to wyczytać z formy twojej wypowiedzi. A pozatym automaty nie działają na tej zasadzie. Złodzieju.

hazardzistka7777

2013-02-09, 13:26
Witam posiadam takie monety, ale nie ma z tego wielkiego pożytku JUŻ. Można ew. kupić kawe czy na niektórych myjniach umyć autko,chociaż w niektórych maszynkach jeszcze to zadziała. Ja notomiast natknęłam sie w necie na taki filmik wrzuta użytkownik maxcash777. Poszukacie to znajdziecie, koleś na tym filmie zawsze wygrywa na stawce 100 cos niesamowitego.