18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na oszukanie automatów

Melooksg • 2013-01-10, 15:37
Turyści wracający z Turcji zauważyli, że 50 kurus, łudząco przypomina nasza 5-złotową monetę. A wiadomo, że Polacy to spryciarze, więc od razu sprawdzili, czy turecka moneta pasuje do automatów. Pasowała jak ulał!

Teraz wrzucając do automatu 50 kurus - w przeliczeniu jakieś 24 grosze, możemy nabyć rzeczy za 5 złotych. I tak kupując puszkę pewnego napoju za 1,50 zł, wychodzi nam, że za 50 kurus możemy nabyć aż 3 puszki, a do tego zostaje nam 50 groszy. Czysty interes, jednakże nieuczciwy.


Aktualnie na najbardziej znanym Polskim portalu handlowym moneta o nominale 50 kurus - kosztuje ok. 2 zł, a więc 2 zł = 5 zł :-)
Kumpel ma dzisiaj przejść i zobaczyć wszystkie kantory w mieście i ew. kupić kilka monet, a jutro zrobimy małą próbę
:terror:

honestly

2013-01-10, 21:11
k***a jestem z Was dumny. Po raz kolejny pokazujecie, że ten portal i użytkownicy mają klasę, oczywiście po za autorem tematu, ale to pewnie jakiś polski cygan... Pozdro

pr...........as

2013-01-10, 21:13
do wszystkich myślących że będą myli auta za free

Każdy wrzutnik jest programowany i faktycznie zdarzają się modele które "łykną" turecką, ruską, czy chorwacką monetę, ale każdy kto ma taką myjnie w ciągu tygodnia-dwóch zamówi sobie serwis i po patencie. Znam taki przypadek.

tigerqaz

2013-01-10, 21:46
twisternh napisał/a:

ch*j w dupe taki oszustom ! zwykłe złodziejstwo w Krakowie tego była masa w automatach KKM



Po co piszesz "ch*j" z cenzurą skoro "dupę" nie ocenzurowałeś ???
I w ogóle po jaki ch*j cenzurujesz słowa będąc na tym tolerancyjnym forum :D
Tutaj nie ma księży i dam i żadnych takich... tylko i wyłącznie sadole. Sami swoi nie krępuj się :D

A tak dodam dla ogółu napinaczy jeszcze kilka słów:
Ogólnie to że tak strasznie źle jesteście nastawieni do złodziejstwa i oszustwa, to ja wam powiem że ch*ja Wam to da, skoro każdej miss która wygrała wybory nie udało się zmienić świata to nie myślcie że wam zwykłym szarym ludziom się to uda.
Polak czy nie polak, człowiek kradł, kradnie i kraść k***a będzie już taka moda.Weźcie się z tym pogódźcie bo ludzie nie zawsze kradną dla zysku jak tego nie pojmujecie to albo macie od ch*ja kasy i stać Was na wszystko albo zginiecie z uczciwości :D
Każdy człowiek na świecie nawet nieświadomie coś komuś zaj***ł... Ktoś kogoś poprosił o ognia i wziął pożyczoną zapalniczkę do kieszeni pożegnał się i poszedł. Ja ostatnio wypełniałem coś w urzędzie i wyszedłem nie swoim z długopisem. Weźcie mnie zabijcie bo jestem k***a złodziejem!!! Albo nie sam się zabiję k***a bo nie będę miał życia w sieci.
Przyznajcie się ile w podstwówce mieliście w plecaku ni swoich temperówek i kalkulatorów czy ch*j wie czego...
Opanujcie się i wybaczcie autorowi tematu on na pewno żałuje i już więcej tego nie zrobi.
A nie zrobi tego dlatego że to jest oszustwo czy złodziejstwo, tylko dlatego że nie będzie mu się chciało już czytać tych waszych męczących komentarzy z nawracającymi tekstami. :lol:

ellsworth

2013-01-10, 21:57
@tigerqaz
Naprawdę jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?? Nie widzisz FUNDAMENTALNEJ różnicy między przypadkowym zabraniem komuś długopisu, a okradaniem z PREMEDYTACJĄ???

Melooksg

2013-01-10, 22:02
@2xUP
Niczego nie zrobiłem, a jeżeli wpadną mi w łapy kolejne tego typu informacje to je tutaj wrzucę ... lubię czytać spiny idiotów :)

honestly napisał/a:

k***a jestem z Was dumny. Po raz kolejny pokazujecie, że ten portal i użytkownicy mają klasę, oczywiście po za autorem tematu, ale to pewnie jakiś polski cygan... Pozdro


Polskich cyganów szukaj w swoim otoczeniu, jestem Polakiem z krwi i kości i jestem z tego dumny.
Szkoda tylko, że klasę tego portalu zaśmiecają takie kmiecie jak Ty, nic sensownego nie ma do powiedzenia, gówno wie, nie przeczyta wcześniejszych komentarzy, które wyjaśniają wiele nieprawidłowości ... ale musi wcisnąć swoje 3 grosze, pewnie jesteś z rodziny Jehowych, nikt ich nie chce, a mimo to oni wszędzie się muszą wpier*olić.
:idzwch*j:
rusofil napisał/a:

k***a, kolejny j***ny polaczek (celowo z małej) - oszust i złodziej. No tak, trzeba się dorobić, nawet jeśli chodzi o sumę kilku złotych. A potem narzekają, że w Polsce złodziejstwo. Każdemu, kto tak kantuje, powinno się zwyczajnie uj***ć ręce tępą siekierą, złodziejstwo trzeba tępić. Taka gimbazjada nie różni się w żaden sposób od naszych bezmózgich polityków, którzy okradają nas na każdym kroku. Żałosne. Ale cóż, większość polaczków (w końcu Polska dzieli się na Polaków i polaczków, z czego ci drudzy stanowią większość) ma w domu patologię i brak zasad. Czego od nich oczekiwać...



W sumie mógłbym Ci powiedzieć to samo co temu durniowi u góry, ale chciałbym zaznaczyć, że zarzucasz mi coś, czego nie zrobiłem. Widzę, że w tytule pochwaliłaś się swoim zawodem... skoro się sprzedajesz to jakim prawem mnie nazywasz złodziejem ?
Ciekawe czy Ty odprowadzasz podatek od każdego swojego klienta ... hmmm ?

wisnia671

2013-01-10, 22:14
bartekketrab napisał/a:

Specjalnie się zalogowałem żeby dodać ten komentarz.
Nie wiem baranie ile masz lat , ja jestem tolerancyjnym 28 latkiem ,ale złodziejstwa i kurestwa nienawidzę Gdybym miał interes - np. myjnię bezdotykową - i dorwał bym cię leszczu z tymi je....i tureckimi monetami to potraktowałbym bym nimi twoją dupę lancą jak cysternę .Pochłonąłbyś tak tysiąc litrów wody - może byś zmądrzał .
Aha dzieciaku - kantory w polsce ,ani równiez banki nie skupują bilonu - wiedziałbyś o tym gdybym nie spędziła całego życia w pokoju przed kompem .



Teee Panie geniusz, tak dla Twojej wiadomości, kantory skupują bilon i nie pie**** bo widać jak się znasz, jedynym wymogiem jest posiadanie pełnej jednostki tzn. nie skupią 90 centów tylko 1 euro ... bez problemu

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-01-10, 22:35
Ja pie**olę, spinacie się o byle gówno.
W Polsce jak i w każdym innym kraju kradli, kradną i kraść będą.
Wy z tym nic nie zrobicie. KONIEC.

peso

2013-01-10, 22:36
Wreszcie mogę odzyskać moje 2zł co mi automat zabrał, a kawy nie zrobił! :)

luxik1988

2013-01-10, 23:01
Ja z kurusami już trochę bawiłem się w wakacje zeszłego roku.

Byłem na wakacjach w Turcji, dowiedziałem się o tym. Kupiłem trochę tego pie**olonego gówna.

Średnica niby ta sama co nasze 5zł, materiał użyty do wykonania również. Wkładałem do wielu automatów w Bydgoszczy, Włocławku i kilku innych mniejszych miejscowościach - słowem wszędzie tam gdzie były automaty.

Ani razu to nie zadziałało, a ja miałem kupę pie**olenia potem z wymianą tego z powrotem na złotówki i przy okazji nieprzyjemną rozmowę z gościem - właścicielem automatu zakończoną bójką.

Pozdrawiam, nie radzę wchodzić w ten proceder.

Carol

2013-01-10, 23:16
bartekketrab napisał/a:

Specjalnie się zalogowałem żeby dodać ten komentarz.
Nie wiem baranie ile masz lat , ja jestem tolerancyjnym 28 latkiem ,ale złodziejstwa i kurestwa nienawidzę Gdybym miał interes - np. myjnię bezdotykową - i dorwał bym cię leszczu z tymi je....i tureckimi monetami to potraktowałbym bym nimi twoją dupę lancą jak cysternę .Pochłonąłbyś tak tysiąc litrów wody - może byś zmądrzał .
Aha dzieciaku - kantory w polsce ,ani równiez banki nie skupują bilonu - wiedziałbyś o tym gdybym nie spędziła całego życia w pokoju przed kompem .



Też nie lubię złodziejstwa więc pochwalam takie akcje bo koncerny typu Coca-cola unikają płacenia podatków i np. w takiej Polsce potrafią zapłacić mniej podatku niż taki ty.

Czesiek1990t

2013-01-10, 23:31
"jeśli Ci dane to kombinuj"

Mortalisrox

2013-01-10, 23:44
bartekketrab napisał/a:


Aha dzieciaku - kantory w polsce ,ani równiez banki nie skupują bilonu - wiedziałbyś o tym gdybym nie spędziła całego życia w pokoju przed kompem .



Kantory (nie wszystkie) skupują.

rzuwiak

2013-01-10, 23:56
Spoko mytyw jak by dało się dostać te monety. Kupujesz coś za 1,5 dostajesz resztę 3.5 robisz tak kilkanascie razy przy każdym automacie i masz dobry zarobek ;)
a co do komentarza bartekketrab, to tez nienawidze, ale KONFIDENTOW !

Mysz_Kamiki

2013-01-11, 00:06
każdy sapie, że to gżeh a sprawdził na allegro czy rzeczywiście 2 ziko można zamienić na 5 łatwym sposobem

aron155

2013-01-11, 00:30
I nie wiem co się podniecacie tą monetą. Znajomy mieszka we Włoszech. Jakieś 10 lat temu robił takie numery na włoskie liry, 50 lirów wyglądało jak nasze 5 zł a warte było ok 1 zł. Puszczał je w obieg w mniejszych sklepikach i nikt się nie połapał.