18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

forest1600

2012-07-06, 17:35
leci browar. cala prawda o ksiedzach w pl :)

ru_ziolo

2012-07-06, 17:45
A ty znasz chociaż jakiegoś księdza ?
Czy tylko tego który jest twoim ojcem ?

Ja...........ro

2012-07-06, 20:44
Hah, BongMan, byłeś szybszy z tym obrazkiem :-)
Na Twoją cześć napiszę o tym dowcip:

BongMan jest szybki. Zawsze jest szybszy. Najszybszy. Każda panienka mu to mówi. Drugie ksywa BongMana to "Pięć Sekund".

Oczywiście piwko leci :-)

A takie pytanie na marginesie, bo na dobrą sprawę nie ogarniam prawa kanonicznego (jest poj***ne) a i stosunku naszego Państwa do kościoła też nie.

Wiem też, że tu nie samosia, ale wolę poznać zdanie sadoli niźli gimnazjalistów:

Czy mogę, od tak z dupy, wybudować sobie kaplicę, wystroić ją figurkami Jezusa, napchać krzyży, postawić ławki i odprawiać sobie mszę? ^^
O ile samej instytucji kościoła powinno być ch*j do tego (o ile nie naślą na mnie inkwizycji z Watykanu...), to co na to nasze Państwo i nie wiem.. prawa wykorzystania znaku towarowego Jezus na Krzyżu(R)? :D

Wedle wolności wyznania itd. mogę sobie założyć i zarejestrować kościół. A jakbym tak chciał swój własny, katolicki? :D
Czekam na opinie, może zrobimy zrzute na sadolu i pie**olniemy katedrę z Penerem jako biskup?

baztien90

2012-07-06, 20:54
mial tyle opcji, a wzial litr ch*jowego burbonu?! fake...

clemenza

2012-07-06, 21:22
tania podróbka zycieismierc...
pamiętamy !

KrecikPenetrator

2012-07-06, 21:25
Teee to nie jest nawet takie głupie. Pomysł na biznes jest :D

biceps

2012-07-06, 21:28
jaczuro napisał/a:

Hah, BongMan, byłeś szybszy z tym obrazkiem :-)
Na Twoją cześć napiszę o tym dowcip:

BongMan jest szybki. Zawsze jest szybszy. Najszybszy. Każda panienka mu to mówi. Drugie ksywa BongMana to "Pięć Sekund".

Oczywiście piwko leci :-)

A takie pytanie na marginesie, bo na dobrą sprawę nie ogarniam prawa kanonicznego (jest poj***ne) a i stosunku naszego Państwa do kościoła też nie.

Wiem też, że tu nie samosia, ale wolę poznać zdanie sadoli niźli gimnazjalistów:

Czy mogę, od tak z dupy, wybudować sobie kaplicę, wystroić ją figurkami Jezusa, napchać krzyży, postawić ławki i odprawiać sobie mszę? ^^
O ile samej instytucji kościoła powinno być ch*j do tego (o ile nie naślą na mnie inkwizycji z Watykanu...), to co na to nasze Państwo i nie wiem.. prawa wykorzystania znaku towarowego Jezus na Krzyżu(R)? :D

Wedle wolności wyznania itd. mogę sobie założyć i zarejestrować kościół. A jakbym tak chciał swój własny, katolicki? :D
Czekam na opinie, może zrobimy zrzute na sadolu i pie**olniemy katedrę z Penerem jako biskup?




Trzeba by pewnie też kopsnąć z 5k biskupowi za poświęcenie tego budyneczku . Przynajmiej pamiętam że jak u mnie w mieście biskup święcił orlika to powiedział sobie właśnie 5 tyś . No ale w sumie w polandii wolą dołożyć mafi niż kupić jakieś żarcie dla schroniska lub jakieś miśki dla dzieci z hospicjum .

Kemotz

2012-07-06, 21:31
@Jaszczuro
Tak szczerze to akurat dowcip BongMana był lepszy niż Twój o BongManie... Dostajesz za niego niematerialną dziure po piwie, anty piwo. :)

Koivu

2012-07-06, 21:35
Kiedyś była taka akcja, że ludzie przebrani za nowych duchownych na parafii, kase od starszych osób podpie**alali. Dlatego teraz jak ksiądz nowy przychodzi to 'obchód po wierzących' robi razem z dotychczasowym kapłanem albo zostaje przedstawiony na mszy.

Nie jestem księdzem. Tak kiedyś wyczytałem poprostu.

Jackyll

2012-07-06, 21:43
Co do księży to są na pewno ci z powołania i cwaniacy, co nie zmienia faktu, że są trybikami w wielkiej maszynie do zarabiania kasy...

P@...........@C

2012-07-06, 21:46
Zaczyna się hejtowanie religii po raz enty... chrześcijaństwo (wszystkie dziwne odłamy)- ch*jowe, islam- ch*jowy, buddyzm- wielki ch*j itd. itp. k***a, wielcy ateiści, a święta chrześcijańskie obchodzą, do kościoła zapewne popie**alają jak im matulka każe, żaden z hejtów aktu apostazji nie dokonał. Szkoda gadać :-?

ukcioo

2012-07-06, 22:01
ru_ziolo napisał/a:

A ty znasz chociaż jakiegoś księdza ?
Czy tylko tego który jest twoim ojcem ?


zart prosto z gimbazjum ;x

januszek73

2012-07-06, 22:02
P@N K@C napisał/a:

k***a, wielcy ateiści, a święta chrześcijańskie obchodzą, do kościoła zapewne popie**alają jak im matulka każe, żaden z hejtów aktu apostazji nie dokonał. Szkoda gadać :-?



Ostatni raz byłem chyba ze 4-5 lat temu. Jestem ateistą.
Co do apostazji - nie muszę tego dokonywać. Skoro nie uznaję boga i kościoła, to nie muszę się z tego burdelu wypisywać. To byłby tylko akt mojej słabości i chęci udowodnienia czegoś. I co z tego, że nadal mam akt chrztu w parafii? Nie czyni mnie to katolikiem, tak samo jak spanie w garażu nie czyni mnie mechanikiem. I po ostatnie - mam chrzest tylko przez durnowaty zwyczaj - wbijania do łba wierzeń swoim dzieciom w wieku, w którym nawet nie wiedzą kiedy srają, a kiedy ssą cyca.

Pleso93

2012-07-06, 22:22
jaczuro napisał/a:

Czekam na opinie


Ty k***a lepiej na warna czekaj :trollencjusz: