18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

spisek to nie teoria

super evil • 2012-10-24, 16:01
manifest młodego Polaka, który ma na celu otworzyć oczy rodakom.




utwór w tle: sofa - hardkor i disko

Roszp

2012-10-24, 16:10
Uwielbiam wprost słuchać jakim to idiotą jestem, bo nie wierzę tego typu "teoriom". Czy tego typu ludzie nie potrafią zrozumieć, że mam prawo (i to prawo naturalne, nie jakieś k***a unijne, konstytucyjne czy inne) mieć własne poglądy, nie zgadzać się z alternatywnym światopoglądem i na dodatek przy tym wszystkim nie być kretynem? Bo jak oglądam tego typu filmy, to sama retoryka odpycha.

"ja wiem lepiej, wy którzy nie wiecie jesteście bandą idiotów sterowanych przez telewizję"

~Bambi~

2012-10-24, 16:21
Człowiek, który używa w każdym zdaniu przekleństwa ma mi otwierać oczy? :-? Podziękuję za takie "autorytety".

pi...........in

2012-10-24, 16:24
Wytrzymałem do 1:30 - koleś ma sam ton głosu "ja wiem o spisku i wy macie mnie słuchać". Już po zdaniu "Powiem dwie, trzy alternatywne rzeczy, których w tv nie było..." to już prawie odpadłem.

super evil

2012-10-24, 16:24
@Roszp, to jest kierowane do szarej masy, która jest ogłupiana przez media. osobiście podzielam zdanie tego typka z filmiku i jak cytujesz, to staraj się następnym razem poprawnie przepisać

Leti

2012-10-24, 16:48
Bambi~ napisał/a:

Człowiek, który używa w każdym zdaniu przekleństwa ma mi otwierać oczy? :-? Podziękuję za takie "autorytety".



Bambi ...


Bez urazy, ale mam rozumieć, ze dociera do Ciebie ksiądz gadający z ambony jaki to Bóg jest dobry i ile potrzeba na "remont kościoła" , tudzież polityk z mównicy, że jest dobrze, a dzięki jego partii będzie jeszcze lepiej ? A może , prezenterka w telewizji, która mówi, że k***a jednak nie jest dobrze i że matka zabiła dziecko w podkarpackim... czy prezenter radiowy powtarzający (na przemian z reklamami leków na hemoroidy lub żeli do płukania pochwy) numer pod jaki masz wysłać sms żeby wygrać 300 tys zł w pie**olnej kumulacji !

Żadna z tych osób nie używa wulgaryzmów !

Ponadto nie jestem znawcą i wiem że Wikipedia jest marnym źródłem informacji jednakże ETYMOLOGIA SŁOWA k***A jest rozpisana nawet tam.

Zrażasz się do kolesia nie dla tego, że używa nagminnie słowa 'k***a' tylko dla tego, że " nie będzie Ci żaden prostak bez autorytetu otwierał ( przecież otwartych ) oczu " .

Kupa_w_majtkach

2012-10-24, 18:23
A to nie gada przypadkiem ten typek z "Ogarnij się" , w ch*j podobny glos.

pi...........in

2012-10-24, 18:27
Dobre też są zjeby z tekstem "tylko idiota nie dostrzeże prawdy / przekazu".

~Bambi~

2012-10-24, 19:31
Leti napisał/a:



Bambi ...
Obrazek

Bez urazy, ale mam rozumieć, ze dociera do Ciebie ksiądz gadający z ambony jaki to Bóg jest dobry i ile potrzeba na "remont kościoła" , tudzież polityk z mównicy, że jest dobrze, a dzięki jego partii będzie jeszcze lepiej ? A może , prezenterka w telewizji, która mówi, że k***a jednak nie jest dobrze i że matka zabiła dziecko w podkarpackim... czy prezenter radiowy powtarzający (na przemian z reklamami leków na hemoroidy lub żeli do płukania pochwy) numer pod jaki masz wysłać sms żeby wygrać 300 tys zł w pie**olnej kumulacji !

Żadna z tych osób nie używa wulgaryzmów !

Ponadto nie jestem znawcą i wiem że Wikipedia jest marnym źródłem informacji jednakże ETYMOLOGIA SŁOWA k***A jest rozpisana nawet tam.

Zrażasz się do kolesia nie dla tego, że używa nagminnie słowa 'k***a' tylko dla tego, że " nie będzie Ci żaden prostak bez autorytetu otwierał ( przecież otwartych ) oczu " .



Napisałem tylko, że żaden szczyl bluźniący bez potrzeby na prawo i lewo nie będzie mi otwierał oczu, a Ty zrobiłeś z tego aferę i będziesz mi tłumaczył co oznacza słowo k***a??? I ty wiesz, dlaczego ja się do tumana zrażam?? Jebnij sobie baranka na uspokojenie.

Jako, że jesteś na tyle ograniczony, by tylko się wytrząsać i krzyczeć, pragnę tylko zauważyć, że kultura osobista nie ma żadnego związku z polityką, a tym bardziej poglądami.

Notabene jakie to jest wszystko zabawne. Jedna frakcja niby ślepo idzie za telewizją (i tym podobnym durnym schematycznym przykładom), druga frakcja zaś udaje wielce oświeconych i jest przeciwnikiem frakcji pierwszej. Z tym, że niczym się tak na prawdę nie różnicie oprócz ideologii. Takie same z was świnie, w waszych kręgach znalazłaby się taka sama ilość złodziei i kłamców co w obecnych strukturach politycznych.

Inteligencja w obecnych czasach powinna Ci podpowiedzieć, że nie warto robić z siebie pajaca i tracić czas na niskich lotów bluzgi i jechanie na rząd i premiera. Weź się do roboty, a jak chcesz coś zmieniać, to zmieniaj na poziomie. Bo za plebsem pójdzie tylko inny plebs, a póki co jest go na szczęście mniej niż normalnych ludzi.

Mr.Drwalu

2012-10-24, 20:42
@up

Ja pie**ole :-/ Masło maślane.. rozpisałeś się o oczywistej oczywistości...

ritu4l

2012-10-24, 21:33
hihihihi idiota.

Garbatyx

2012-10-24, 21:35
Zero faktów, nazwisk... rzucanie pustymi ogólnikami

suchy945

2012-10-24, 21:51
Otwórzcie oczy k***y a nie sobie nawzajem w komentarzach wrzucacie. Tak nic nie wskóramy kretyni.