18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sonia i jej sztuczki

Da...........id • 2013-08-17, 12:57
Mój znajomy - koleś 35 lat o usposobieniu mocno zabawowym, ma tendencje do znajdowania sobie coraz to nowych, młodszych i niestety głupszych r*chadełek (koleżanek) ale znamy się bardzo długo i pomimo tego, że nie lubię takich kolesi to z nim świetnie się dogaduję i nie raz sobie pomagaliśmy.

Odwiedza mnie od czasu do czasu ale zawsze sam. W końcu kiedyś byłem u niego z żoną i mówimy mu, żeby przyprowadził którąś tam wybrankę swojego rozporka do nas, posiedzimy, pogadamy - ciul - może być śmieszne (nie, nie bawię się z żoną w swing itp. dziecko w drodze i szalone lata póki co minęły).
Któregoś weekendu przyjechał ze swoją lubą.

Już na wstępie mnie rozpie**olił jak ją przedstawił - Sonia - k***a, imię jak dla psa pomyślałem sobie po trzeźwemu jeszcze.
Wieczór się rozkręca - jedna flaszka, druga, we trójkę sobie rozmawiamy, śmiejemy się a Sonia, siedzi taka blondyna, coś koło 20 lat, słowem się nie odezwie, tylko co jakiś czas się wierci, przewraca oczami i chodzi szczać.
Pytam się kumpla czy suczka cieczkę ma, że tak do kibla lata, ten rozbawiony, wyluzowany z uśmiechem odpowiada, że prędzej sraczkę po tym Radlerze... no OK

Sonia wraca z kibla... a ja takim rozpływającym się wzrokiem
- Sonia, Sunia, jak ty właściwie się nazywasz?
- Sonia, ładnie nie?
- Tak se, miałem kiedyś psa co tak się nazywał (to kłamstwo bo nigdy bym nie nazwał psa w ten sposób). Powiedz mi Sunia - znasz jakieś sztuczki? Umiesz prać, sprzątać gotować?
- Obciągam (odpowiedziała z rozbrajającym uśmiechem).

Na to moja żona - Każda suka umie obciągać ale sztuczki wymagają wyższej inteligencji.

Ja z kumplem spadliśmy z krzeseł, Sonia na początku próbowała się śmiać ale po pewnym czasie stwierdziła, że źle się czuje i że chce wracać do domu.
Ja do kumpla mówię, niech ją puści bo i tak jest naj***ny i se dziś nie por*cha no i Sunia sama taksą wróciła do domu.

Kolega bardzo się nie przejął, stwierdził, że ich miłość i tak by pewnie nie wytrzymała próby czasu.

Aaaa no i z góry przepraszam wszystkie Sonie, imię jak imię, sytuacja taka była ;)

Da...........id

2013-08-17, 14:19
Nie wiedziałem, że tylu samotnych rudych tu jest :)

JESZCZE RAZ - uwierzcie, dziewczyna zasłużyła sobie na to.
Nie będę ze szczegółami pisał jak doszło do tej sytuacji, czego ja musiałem się nasłuchać i ile przemilczeć.
Pomyślcie tempaki - czemu 20 letnia dziewczyna bez szkoły i ambicji zadaje się z 35 latkiem z Porshe i domem z basenem?

A co do mojej żony no to fakt - plan miała iście piekielny, po 7 latach znajomości, 2 małżeństwa postanowiła złapać mnie na dziecko ;)

Ale fakt - pewnie większość "obrońców" pasowała by do naszej bohaterki, tylko nie wiem czy byście się jej spodobali.

Wybaczcie takie traktowanie ale chyba jestem za stary, żeby nawracać młode dziewczyny na dobrą drogę i uświadamiać je, że dupą i wyglądem dobrej kariery nie zrobią.

Wszelkie próby obrażenia mnie/nas wynikają nie z doświadczeń z kobietami ale chyba z ich braku.

W ogóle bardzo często zastanawiam się skąd bierze się ta frustracja i niczym nieuzasadniona nienawiść. Może to wyjaśnicie Panowie: SQT, Misiek_Krakow, erniii, Stew, Ulvar? Tak przeglądałem Państwa posty i jedyne co większość z Was potrafi to bezpodstawnie krytykować. Może coś od siebie napiszecie? Wytłumaczycie czemu oceniacie sytuację o której nie macie zielonego pojęcia i obrażacie ludzi, których na oczy nie widzieliście? Może to Wy właśnie jesteście takimi burakami, chamami i tchórzami bo robicie to co robicie? Może maść na ból dupy się skończyła?

erniii

2013-08-17, 14:29
Dafid napisał/a:


Nie będę ze szczegółami pisał jak doszło do tej sytuacji, czego ja musiałem się nasłuchać i ile przemilczeć.


Przed chwilą pisałeś, że się słowem nie odzywała to jak to jest?

Dafid napisał/a:

Pomyślcie tempaki


:amused:

Dafid napisał/a:

Wybaczcie takie traktowanie ale chyba jestem za stary, żeby nawracać młode dziewczyny na dobrą drogę i uświadamiać je, że dupą i wyglądem dobrej kariery nie zrobią.



Mam nadzieję, że będziesz miał córkę.

Dafid napisał/a:


W ogóle bardzo często zastanawiam się skąd bierze się ta frustracja i niczym nieuzasadniona nienawiść. Może to wyjaśnicie Panowie: SQT, Misiek_Krakow, erniii, Stew, Ulvar? Tak przeglądałem Państwa posty i jedyne co większość z Was potrafi to bezpodstawnie krytykować. Może coś od siebie napiszecie? Wytłumaczycie czemu oceniacie sytuację o której nie macie zielonego pojęcia i obrażacie ludzi, których na oczy nie widzieliście?



To Ty obrażasz jakąś dupe w internatach i nam mówisz, że umiemy tylko krytykować? Ogarnij się gościu bo jesteś stary i głupi.
A jeśli mowa o sytuacji, jeśli uważasz że nic o niej nie wiemy, to po co ją w ogóle tu opisywałeś? Liczyłeś na poklepywanie po plecach od buraków takich jak Ty? Przecież oni też nie znają sytuacji.

Darjurz

2013-08-17, 14:30
Dafid aż specjalnie się zalogowałem :) dobrze zrobiłeś! Jeśli się sama nie szanuje to czego ma oczekiwać od innych, a Ci którzy krytykują to pewnie w życiu z takimi nie mieli do czynienia. To ja coś od siebie dodam: moja była miała wujka hulakę :D typowy cinkciarz po 50, dorobił się w rajchu potem rentka i z powrotem za euraski żyć u nas. Ma dość duży dom a że sam mieszka to robi imprezy "młodzieżowe". Jakiś czas temu na taką imprezę przyszła dziewczyna o ksywie Meduza, on zaciekawiony podbijał do niej chamskimi tekstami aż w końcu poszła z nim na górę. Z tego co opowiadał to w życiu nikt mu tak jajec nie wyssał a najlepsze beka że była tak wychowana że po zrobieniu laski powiedziała "Dziękuję Panie Andrzeju" :D

2m...........ad

2013-08-17, 14:34
ja nie potraktowałbym tak drugiego człowieka chodźby nie wiem co robił i jak się szmacił. Żal mi ludzi, którzy myślą, że tak można :kawa:

Da...........id

2013-08-17, 14:44
erniii a teraz bez ściemy - tak z ręką na sercu - ile masz na prawdę lat? ;)
I czy mam Ci przypomnieć za co warny dostałeś?

Nie, nie było 2 pytania - powiedz proszę tak szczerze, bez internetowej buty i cwaniactwa - ile masz lat?

erniii

2013-08-17, 14:47
Nie wiem jakie to ma znaczenie w całej sprawie, ale jestem niewiele młodszy od Ciebie.

Ptoon

2013-08-17, 14:50
20 letnia dziewczyna to w 90% przypadków jeszcze dziecko. Jak wiadomo dawanie dupy nie ma nic wspólnego z inteligencją i robić to może każdy. Ale dwóch starych chłopów znęcających się nad 15 lat młodszą dziewczyną i to jeszcze nad dziewczyną, która jest gościem w zupełnie nowym towarzystwie? Chamstwo, buractwo i żulerka, niezależnie od tego jakim k***iszczem ona by nie była.

Lares86

2013-08-17, 14:58
Jesteś z żoną chem i ch*j ci w dupe kawałek meteorytu, a twojej żonie ejca w odbytnice zs kawałkami buteli po tatrze.

kamil.hasta

2013-08-17, 15:00
Ptoon ma racje. pie**olone patole z was.

In...........eo

2013-08-17, 15:01

Sarkos

2013-08-17, 15:04
Aj tam, rzeczy należy nazywać po imieniu. Jeśli laska nie ma nic do zaoferowania poza swoim ciałem, to nie jest warta nic. Żadnego szacunku, wziąć to co daje i wyrzucić jak się znudzi. Miałem styczność z takimi właśnie "r*chadełkami" ale na szczęście szybko mi się to znudziło.

cycek01

2013-08-17, 15:10
Gość pisze przecież, że sobie zasłużyła. Co wy, czytać nie umiecie? Wielce obrońcy moralności. k***y na redtubie idźcie nawracać.

JA...........or

2013-08-17, 15:21
Takie buraki jak ty ze swoja zonka to nie powinny schodzic z pola kartofli.
Totalny brak honoru w 3 osoby jechac mlodej dziewczynie, w swoim domu gdzie ona przyszla w gosci.
'Prosze nie miejcie dzieci albo przynajmniej wezcie sobie mame malej Madzi jako opiekunke na pelen eetet.
Pozatym te wasze zarty byly zalosne.
Reasumujac i formujac wnioski koncowe stwierdzam: jestes klasycznym burakiem, chamem, gnojem i malym zakompleksionym polaczkiem.

MałeYo

2013-08-17, 15:36
Tia, dziewczyna młoda i głupia, dała się uwieść jakiemuś zarobionemu typkowi, być może liczyła, że w ten sposób wyrwie się z biedy i marazmu. Opisałeś ją Dafidzie mało szczegółowo, dopiero w trakcie obrony w komentarzach dodajesz coraz to nowsze rewelacje na temat Sonii (swoją drogą to k***a co za kretynem trzeba być, żeby się komuś do imienia czy nazwiska przypie**alać, co ona się sama tak nazwała czy jak?) abyś przez porównanie wypadł coraz lepiej. A to co ja wyczytuje z tej historii wygląda mniej więcej tak: 3 ludzi w średnim wieku z wątpliwą moralnością (jeden typek podrywa małolaty na hajs, drugi zaprasza je na popijawy i tam się na nich wyżywa i na koniec rodzynek - jego żona, która toleruje jego kumpla i ciśnie po dziewczynie), wyżej wymienieni zapraszają obcą dziewczynę na obcy jej grunt, tam się upijają i poniżają dziewczynę o dekadę młodszą. I potem lider stawki opisuje to w internecie i szuka poklasku... Sadistic sadisticiem ale nawet tutaj takie buractwo będzie napiętnowane.

Fiszu92

2013-08-17, 15:37
Moj pies faktycznie sie nazywa Sonia i tez jest suka, rudą suka. :krejzi: