18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sokół vs. Fan

i-like-zombie • 2010-03-02, 01:04
Moda na Peje trwa !



"Będę brał cię, w aucie..."

:amused:

Abruel

2010-03-02, 15:44
To jakieś Hip-polo prawdziwego Hip-Hopu w Polsce nie ma to jest żenujące żeby fana, widza czy kim on tam jest napie**alać na scenie.

Davaj_Nalivaj

2010-03-02, 17:04
Synek Synek bo jak ja cie pie**olnę...

ps. zdarzenie z peją było później... zmień opis...

Matuch90

2010-03-02, 17:37
Dla mnie to banda prostaków i baranów. Śmieszą mnie te poj***ne dzieci z blokowisk.
"Liczę do trzech, a jak ci wypie**olę na ryj.. " Buahahahahaha

Stefn666

2010-03-02, 19:00
ludzie w publice nie mysla wogole sami za siebie.. ktos ma do typa problem to wszyscy dra morde "zajebiemy go"... ludzie nasz swiat kontrolowany jest przez idiotow.. przez takich jak oni starsze osoby boja sie wyjsc na ulice.. dlaczego? bo oni zachowuja sie jak pie**olone zwierzeta... i to jp.. co to wgl ma za sens? ciekawe czy cala publika ma na swoich kontach na nk focie z jp... Cholera jasna niech te drechy zasrane wkoncu przejza na oczy... i wroca do normalnosci... co za pojechani ludzie.. ten koles co wskoczyl na scene jest o wiele lepszy do wokalisty biorac pod uwage ich przekonania i autorytety bo SAM wyskoczyl przeciw wszystkim i nie narobil w gacie...

jestem rasista jeżeli chodzi o cały ten cyrk z JP, drechów i dzieci im podobne..

xoludus

2010-03-02, 21:25
Stefn666 wiec, idz po prostu na dzielnie powiem to tym zlym dresom i moze cos zmienisz. Od narzekania to sie nic nie zmieni, jak kazdy zrobi tak to moze po 19 nie bedziesz sie bal wyjsc z domu;)

sagitalis

2010-03-02, 21:47
Stefan666 myślę że wszyscy "drą mordę" bo przyszli na koncert, a tutaj jakiś gościu wyskakuje i przeszkadza wykonawcy i/lub publiczności ( to chyba logiczne co się dzieje). Zgadzam się z Tobą ,że hasła typu "śmierć frajerom", "jp100%", "HWDP" są idiotyzmem który bardzo szybko się rozprzestrzenia wśród ludzi którzy muszą kogoś "j***ć" żeby żyć :)
A ten człowiek , który całą sytuację wywołał ,nie jest odważny tylko głupi. Jak jeden człowiek może okazywać brak swój brak szacunku tak wielu i nie liczyć się z konsekwencjami i jaki mu cel przyświecał (może chciał być największym kozakiem na dzielnicy bo...).Wyobraź sobie ,że ktoś chce zniszczyć wszystko na co pracowałeś przez kilka lat (albo nie pracowałeś tylko po prostu to masz i nie chcesz stracić) to jakbyś się zachował ?

Google

2010-03-02, 23:44
Nie rozumiem, nie podoba mi się kapela, gatunek, maryjafm ojca moherowych beretów to nie słucham.

necrofallus

2010-03-03, 00:53
spoko, koncert jak koncert, Axl Rose też by pewnie komuś kto wbiegł na scenę przypierniczył... skończcie z tą bezsensowną kłótnią który gatunek muzyki jest lepszy. O gustach się nie dyskutuje.

Emilka Nekrofilka

2010-03-03, 14:16
Mattias1 napisał/a:

Sokół .. gaasz ... skąd oni biorą tak debilne nickname'y ??



Matias to taki śledź. Co jest bardziej debilne. Śledź czy Sokół?

Stefn666

2010-03-03, 19:00
xoludus.. nie zrozumiales mnie.. ja mowilem o starszych osobach.. kiedys ty tez bd stary.. zastanow sie na d tym.. starsze osoby wymagaja szacuku chocby dlatego ze maja wiecej lat i sa doswiadczeni w kazdej dziedzinie napewno lepiej od ciebie.. na przyklad twojego dziadka dzieci, mają juz dzieci (czyli ciebie) gdy ty dopiero zaliczales(napewno byłeś z tego dumny, a dziadek twoj w tym momencie osiagnal dwa razy wiecej)... ale tego pewnie tez nie zrozumiesz :p sagitalis napisalem ze koles jest odwaznym, wobec przekonań i autorytetow tych dresow czy kim tam jest ta publika i on sam..

** ...w każdej dziedzine dotyczącej życia i relacji międzyludzkich(żebys sie nie czepiał że w bieganiu jesteś lepszy od dziadka czy cos)

Scorpio_SIC

2010-03-03, 21:52
paczek1262 napisał/a:

k***a, scorpio_SIC, rap to nie tylko Peja i Popek i JP. Dla mnie rap znaczy trochę więcej niż "elo". Dobry hip hop to przede wszystkim podziemie: Enson, Smarki Smark, Muflon, 3-6, Zeus, Green, Gres, Wiciu i nie podziemie: OSTR, Eldo, Pezet, Łona. Ci, których wymieniłem nie mają tekstów: "Firma Prosto na sto procent", mają takie teksty, których ty byś pewnie nie zrozumiał. Jeśli się wie jakiego rapu słuchać to można wiele zyskać.


Znaczy, że mam od dzisiaj zacząć słuchać tego jak to jeden z drugim raperem narzekają, że się im nie powiodło, opowiadają jak to w Polsce się żyje do dupy, itp? To jak się w Polsce żyje to każdy widzi i nie musi do tego słuchać jakiegoś biadolenia przy "wypaśnym" bicie.
Rozumieniem tekstów to mnie rozwaliłeś.. tam nie ma co do rozumienia, wszystko jest wyłożone, zero jakiegokolwiek przesłania. Tak więc zostanę przy piosenkach rockowych ;)

szarpifiut

2010-03-03, 22:22
Teraz do zrobienia utworu wystarczy komputer i losowe słowa które się rymują. "Bo to jest na topie i boje odbiegać od ustalonych standardów" - nikt się do tego nie chce przyznać.


Ci "wielcy muzycy" nie wiedzą nawet jak nuta wygląda...

sagitalis

2010-03-18, 23:34
Stefan 666. Mimo wszystko twierdzę że między odwaga a głupotą jest pewna różnica. A motywów tego gościa nie znamy - więc trudno będzie stwierdzić kto ma rację. Co do reszty Twojej wypowiedzi to się zgadzam. Pozdrawiam