18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sokół jedzie hejterom, a Pono to zasadniczo pierdoli...

maciek-z-klanu • 2010-09-24, 14:35
Zasadniczo chciałem powiedzieć, że ta historia ma związek i zasadniczo pie**ole :hitler:

PinkRose

2010-09-26, 00:37
W sumie ja to pie**olę bo można było obejrzeć tylko pierwsze 45 sekund.

reszta się powtarza.

msl

2010-09-26, 01:24
Wypowiedzi na miarę tępego żula spod śmietnika...

Mourning Birth

2010-09-26, 01:49
Sokół utonął w k***ach, pono pie**oli, ogólnie powiedzieli do kamery to co ja mam ochote powiedzieć im.

myjdupe

2010-09-26, 02:04
ale z was pojebusy przeciez oni to dla beki

MatthewC

2010-09-26, 03:04
jak nie macie co mówić to wypie**alajcie i nie odzdzywajcie sie wogóle !!

Kov

2010-09-26, 09:40
dobitnie prezentują poziom elokwencji durniów z hipa hopa ;]

Baza

2010-09-26, 11:51
elokwencja durniów z hip hopa mogła by zawstydzić całą Twoją rodzine ziom. oczywiście nie o wyżej pokazany przykład mi chodzi.

Matuch90

2010-09-26, 11:52
k***a dwa śmiecie się odezwały o poziomie intelektu niższym niż puszka po paprykarzu szczecińskim.
Wypie**alać kmioty. Wypowiedzi tak samo inteligentne, jak te wasze przygwizdy.

lubie_w_cycki

2010-09-26, 12:54
Poziom wypowiedzi naprawdę niski.. ale mało kto mądrze się wypowiada będąc ciągle naćpanym. Matuch90, Baza, myjdupe i reszta pedałów którzy bronią ich mądrości po obejrzeniu tego nagrania wypie**alajcie na YouTube tam macie swoje wspólne grono wzajemnej adoracji w którym można tylko wypowiadać się pozytywnie i besztać każdą osobę która ma odmienne zdanie, tam jest wasze miejsce.

p.s

Bierzcie się w aucie geje.

Hitler

2010-09-26, 15:05
Tych 2 ziomali dało się ztrollowac.

Matuch90

2010-09-26, 16:30
lubie_w_cycki >> przecież to ty (jak sam o sobie piszesz) lubisz w cycki ! Więc dlaczego wyzywasz innych od pedałów, skoro sam siedzisz przed komputerem, ty spasiona męska świnio i lubisz jak ktoś cię ładuje w spasione, zapocone męskie cycki.
No i do kogo ty k***a startuje ?? No do kogo zjebie ??

myjdupe

2010-09-26, 17:33
lubie_w_cycki napisał/a:

Poziom wypowiedzi naprawdę niski.. ale mało kto mądrze się wypowiada będąc ciągle naćpanym. Matuch90, Baza, myjdupe i reszta pedałów którzy bronią ich mądrości po obejrzeniu tego nagrania wypie**alajcie na YouTube tam macie swoje wspólne grono wzajemnej adoracji w którym można tylko wypowiadać się pozytywnie i besztać każdą osobę która ma odmienne zdanie, tam jest wasze miejsce.

p.s

Bierzcie się w aucie geje.



Zaloze sie, ze poza 'w aucie' nie slyszales zadnego kawalka wojtka sokola albo moze i slyszales ale jestes tepym ch*jem i nie mozesz zrozumiec o czym nawijal albo ewentualnie robil to za szybko albo ostatecznie j***l cie w ryj i dlatego go nie trawisz bo zagral z toba w gre zwana lodem gdzie punkty naliczane sa klaszczac jajami o brode ( masz ja tak wyprofilowana od ku*asow, ze sam nazwales ja cyckami - "lubie w cycki"). ch*j ci w ryj niedojebie

Bl...........er

2010-09-26, 17:39
:offtopic: Powiem krótko koniec tej rozmowy :offtopic:

Matuch90

2010-09-26, 19:43
Przepraszam bardzo, skoro ja dostaje ostrzeżenie za odpowiedź na zaczepkę pana, który lubi jak się go ten tego w cycki, to ja bardzo uprzejmie proszę, żeby on też dostał.
W końcu kazał się nam (mi i innym użytkownikom) brać w aucie, nazywając nas "gejami"
Bardzo proszę o przykładne ukaranie tego kmiota, który ledwo co na forum się zarejestrował, a już ubliża stałym bywalcom.

Lumpy1

2010-09-28, 13:07
a Poniedziałek odpowiada na wszystkie pojazdy...


Pjona hejterzy :)