18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Soczysty wpierdol od laski dla laski

Lam3rZ • 2010-05-20, 19:54
sadze iż nie jednemu by taka laska wpie**olila :D


pozeracz_kotow

2010-05-21, 14:44
Cytat:

I tak najprzyjemniejsze dla kobiety są sprawy jak masz głowie między jej nogami...


Ale cała tak aż po same uszy? ;) To od kobitki zależy, czy woli język, czy ptaka :P

Cytat:

Jak tak to nie pie**ol, że byś się złożył, bo to dla mnie trochu dziwne, by polecieć na ziemie po jednym kolanku.


Pooglądaj walki MMA. Nie raz było tak, że koleś dostał czystego buta, czy kolano i zjachał na glebę ;)

kudi88

2010-05-21, 15:42
nawet fajna dupa z niej ciekawa jaka mocna jest w łóżku i czy lubi anal jak tak to ją biorę!

Arystokrata

2010-05-21, 16:20
kicolek napisał/a:


Ale cała tak aż po same uszy? ;) To od kobitki zależy, czy woli język, czy ptaka :P


No tutaj to zależy od gustu, ale większość. :roll:

kicolek napisał/a:


Pooglądaj walki MMA. Nie raz było tak, że koleś dostał czystego buta, czy kolano i zjachał na glebę ;)


Tak, ale MMA to mięśnie i siła vs mięśnie i siła
To logika, że może być K.O.
Ale w ,,podwórkowych" walkach to jest zazwyczaj chudy wysoki vs chudy wysoki, ewentualnie tęgi vs tęgi, czy chudy vs tęgi.
Do koksów nikt nie staruje niemal, bo się boją ich klep, bo są zazwyczaj c*pkami, nie ,,fighterami" jak siebie sami nazywają.
Ja tylko raz widziałem jak koleś poleciał po kolanku, ale to dlatego, że źle stał.
Nie raz na treningu walczyłem z większy i cięższym, dostawałem cholernie mocne klepy, a stałem...Więc mnie nie przegadacie :mrgreen:

No chyba, że się bije amator vs amator, to nawet po placku ktoś zjedzie :mrgreen:
Takie rzeczy to też słyszałem, a na drugi dzień w kolorowej twarzy utrzymanej w kolorystyce granat-fiolet :szczerbaty:

pozeracz_kotow

2010-05-21, 22:33
Cytat:

No tutaj to zależy od gustu, ale większość. :roll:


Użyję tajnej broni - 15 lat masz, więc ta opinia skąd? Bo na pewno nie z autopsji, a tylko to jest wiarygodne w tej kwestii :P

Arystokrata

2010-05-22, 12:48
kicolek napisał/a:


Użyję tajnej broni - 15 lat masz, więc ta opinia skąd? Bo na pewno nie z autopsji, a tylko to jest wiarygodne w tej kwestii :P


Co Ty o mnie wiesz? ;-)