18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Soczysty wpierdol od laski dla laski

Lam3rZ • 2010-05-20, 19:54
sadze iż nie jednemu by taka laska wpie**olila :D


Cnx

2010-05-20, 23:05
Nie widzicie, że poszło o spodnie ? Pewnie laska szukała cały dzień po galerii a w parku spotkała drugą w tych samych :roll:

Yekatenties - przestań k***a juz pie**olić kocopoły bo jak na 31 lat to dałeś się ładnie podejść.

pozeracz_kotow

2010-05-20, 23:08
A ja mam 90 kg z hakiem, 183 wzrostu, ch*ja nie mierzyłem, bo nie czuję takiej potrzeby i nie sądzę, żeby jakaś dresiarska kacapska k***a była w stanie jebnąć mi z kolana w ryj, czy też z czegokolwiek innego. A teraz napie**alajcie na mnie 60 kilogramowe gimbusiki.

PS
UÅ‚atwiÄ™ Wam, jestem spasiony. :*

patgaw

2010-05-20, 23:13
Yekatenties napisał/a:


dodam że mój (ptak)ma 25 cm



juz to dodawales :emo:


a filmik jakis taki dziwny nawet jak na rosje.
tamta wiedziala pewnie ze zara dostanie partyzanta to dalej rece w kieszeni trzymala i sobie spokojnie stala.

Ye...........es

2010-05-20, 23:16
kicolek napisał/a:

A ja mam 90 kg z hakiem, 183 wzrostu, ch*ja nie mierzyłem, bo nie czuję takiej potrzeby i nie sądzę, żeby jakaś dresiarska kacapska k***a była w stanie jebnąć mi z kolana w ryj, czy też z czegokolwiek innego. A teraz napie**alajcie na mnie 60 kilogramowe gimbusiki.

PS
UÅ‚atwiÄ™ Wam, jestem spasiony. :*


cała prawda...ptaka nie mierzyłem tak strzeliłem ale co prawda to prawda cycaty cwe* dałby sie pobic ruskiej "kobiecie" a reszta podjęła temat fjuta ,wagi itp.
cóż za nalesniki
and fuck your's pussy like this...
a co do kropek....(pie**ol się obrzympało)

krl_

2010-05-20, 23:16
Yekatenties napisał/a:

jejku sie czepiliscie wagi mej...najpierw mnie traf w ta szczęke
dodam że mój (ptak)ma 25 cm i pytanko do was cyklop28 i yoshi jak trzymasz "pętko"gdy sikasz?dwoma palcami czy cała ręką?



kolega chyba jakis niedowartosciowany? 2 razy post o swoim "łał mega wielkim" ptaku... hm

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-05-20, 23:21 ]
a koleżanka umie czytać po czerwonemu czy też chce krawacik za offtop?

chmielu666

2010-05-20, 23:20
rotttt napisał/a:

ciekawe czy łóżko też tak dobrze opanowała jak wpie**alanie


tia a za brak orgazmu u niej własne ząbki byś zjadł

xkxkxkxkxk

2010-05-20, 23:28
Włos długi, rozum krótki.

malaj32

2010-05-21, 03:03
lubie takie ostre :evil: :mrgreen:

BÃ...........³g

2010-05-21, 07:55
k***a :-/ a już miałem pisać o rozmiarze swojego penisa...

Widać że kobieta silna, dobra alternatywa dla tego całego naszego żałosnego emo.
Wypuścić ją na polskie ulice i niech pobawi się z naszą płaczliwą młodzieżą.

zonk

2010-05-21, 08:04
nie zmienia to faktu że leje się jak baba

DaKuz

2010-05-21, 08:14
Ruska patologia.....

marcin9002

2010-05-21, 10:11
Yekatenties - Po co nam k***a wiedzieć jak wielkiego masz ptaka? Chcesz się pochwalić komuś to idź do burdelu (Twoja jedyna szansa na "wyrwanie")
Poza tym nawet jeśli miałbyś 25cm to i tak gówno to znaczy. Średnia głębokość pochwy to około 10cm. Tak więc z swoimi 25cm nawet połowy nie włożysz, chyba że odwiedzisz jedną z pań z burdelu, wtedy może 3/4 wejdzie. Tak więc TRZYMRYJ!

do filmiku: Russia, I love it ;)

Arystokrata

2010-05-21, 14:36
Lam3rZ napisał/a:


dostal bys z kolanka w morde to nawet przy 150kg bys sie zlozyl :P


Przepraszam, że się spytam.
Czy Ty kiedyś dostałeś z kolanka w mordę?
Jak tak to nie pie**ol, że byś się złożył, bo to dla mnie trochu dziwne, by polecieć na ziemie po jednym kolanku.
Dla mnie jest to wręcz abstrakcja, choć to może przez zj***ne środowisko w którym się wychowywałem. :-D

A jak nie to nie przewiduj za kogoś. Jeden się złoży po jednym jak źle stanie, a drugi dostanie serie i dalej będzie stał (jak się wyrwie :szczerbaty: ).

cyklop28 napisał/a:


A wiesz, ze Ci co chwalą się wielkością ptaka to zazwyczaj wyolbrzymiają?


Tu siÄ™ zgodzÄ™.
Coś czuje, że sobie mierzył od jąder + kilka cm do przedłużenia sobie fiuta, przez co mu taki wynik wyszedł xD

A jak ma 25 cm, to nie ma się czym chwalić, bo za duży to przej***ne równie bardzo jak za mały.
Widać, że nigdy nagiej kobiety nie widział... :facepalm:

Info dla Ciebie Yekatenties:
I tak najprzyjemniejsze dla kobiety są sprawy jak masz głowie między jej nogami...
Tylko my lubimy tak bardzo,,pchać" dysmózgu.

Ech...
Nie ma to jak forumowy napinacz...czemu ewolucja sobie jeszcze z takimi nie poradziła? :-/