18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śnieg w Turcji...

CoJaTamKurwaWiem • 2020-12-26, 23:41
Dobrze sk***ysynom tak- nikt Turasów nie lubi- zwłaszcza ostatnio.


Heliar

2020-12-26, 23:45
Trenują w bobslejach na olimpiadę zimową

baronturbina

2020-12-26, 23:47
Do Pana autora wrzuty! Jeżdżę zawodowo do ciapatych i na Bałkany i AFG.... mimo śniegu lepiej sobie radzą niż tata Halmana!!!!! Nie będzie to „ale urwał” ale
....... śnieg w Turcji jest jak... jak śnieg w Turcji... hahahah

SupremeLeader

2020-12-27, 00:21
baronturbina napisał/a:

Do Pana autora wrzuty! Jeżdżę zawodowo do ciapatych i na Bałkany i AFG.... mimo śniegu lepiej sobie radzą niż tata Halmana!!!!! Nie będzie to „ale urwał” ale
....... śnieg w Turcji jest jak... jak śnieg w Turcji... hahahah



Ty wiesz że jesteś niedopie**olony? To jakiś twój pedalski fetysz? Czy poprostu marzy ci się opie**olic mu gałę? Nikt normalny nie wpie**ala wszędzie j***nych wstawek na temat halmana. Tobie gościu jakieś tryby poprzestawiało pod kopułką,
k***a halman to, halman tamto. Ty za ch*ja nie jesteś normalny.

bedek3

2020-12-27, 00:32
No po tej akcji na pewno padnie ich gospodarka, wojsko pójdzie się j***ć, i jebnie turystyka :D

Dupaapud

2020-12-27, 00:33
ja bardzo lubie turków. porządni ludzie

ans83[Ż]

2020-12-27, 02:10
Dupaapud napisał/a:

ja bardzo lubie turków. porządni ludzie



Ja też turków lubię. Spoko i wyluzowani jak mało kto.

Gwardek

2020-12-27, 03:21
Źle stanął i go tłuką...

Pralpunkt

2020-12-27, 03:26
Bardziej mi to wygląda na Bytom ulica Olimpijska (koło stadionu Poloni) a Turasów jebac za podejście do Kurdow którzy przelewają krew w walce z ISIS

RadosnyRabarbar

2020-12-27, 09:23
SupremeLeader napisał/a:

Ty wiesz że jesteś niedopie**olony? To jakiś twój pedalski fetysz? Czy poprostu marzy ci się opie**olic mu gałę? Nikt normalny nie wpie**ala wszędzie j***nych wstawek na temat halmana. Tobie gościu jakieś tryby poprzestawiało pod kopułką,
k***a halman to, halman tamto. Ty za ch*ja nie jesteś normalny.



Halman pewnie wychodzi z założenia, że nie ważne jak mówią, ale ważne, że mówią. Skoro sam Halman nie spina się o to to nie rozumiem o co ci chodzi.

baronturbina

2020-12-27, 10:22
SupremeLeader napisał/a:

Ty wiesz że jesteś niedopie**olony? To jakiś twój pedalski fetysz? Czy poprostu marzy ci się opie**olic mu gałę? Nikt normalny nie wpie**ala wszędzie j***nych wstawek na temat halmana. Tobie gościu jakieś tryby poprzestawiało pod kopułką,
k***a halman to, halman tamto. Ty za ch*ja nie jesteś normalny.


Myśle ze musisz o mnie z żoną pogadać.

SupremeLeader

2020-12-27, 10:36
baronturbina napisał/a:

Myśle ze musisz o mnie z żoną pogadać.



Z twoją? Chciałbym, ale ona nie lubi rozmawiać z pełną buzią ty kaleko umysłowa.

Grze

2020-12-27, 11:12
Jak mawial klasyk : „Ale urwal!”

kiwson

2020-12-27, 12:10
RadosnyRabarbar napisał/a:

Halman pewnie wychodzi z założenia, że nie ważne jak mówią, ale ważne, że mówią. Skoro sam Halman nie spina się o to to nie rozumiem o co ci chodzi.



To jest pewnie jego drugie konto i sam siebie propsuje :l