18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śnieg w Turcji...

CoJaTamKurwaWiem • 2020-12-26, 23:41
Dobrze sk***ysynom tak- nikt Turasów nie lubi- zwłaszcza ostatnio.


baronturbina

2020-12-27, 16:22
SupremeLeader napisał/a:

Z twoją? Chciałbym, ale ona nie lubi rozmawiać z pełną buzią ty kaleko umysłowa.


Słuchaj głupi psie. A w zasadzie czytaj. Nie mam żony bo jestem gejem wiec ładnie dałeś się oszukać. Nie wypieraj się pedalstwa!!!

Noside

2020-12-27, 17:14
SupremeLeader napisał/a:

Ty wiesz że jesteś niedopie**olony? To jakiś twój pedalski fetysz? Czy poprostu marzy ci się opie**olic mu gałę? Nikt normalny nie wpie**ala wszędzie j***nych wstawek na temat halmana. Tobie gościu jakieś tryby poprzestawiało pod kopułką,
k***a halman to, halman tamto. Ty za ch*ja nie jesteś normalny.



Halman sam się wszędzie masowo wpie**ala i podkreśla, jaki to on wspaniały nie jest. Nawet Bogiem się nazywał. Nie dziw się ludziom, że go teraz gnoją z taką samą częstotliwością, jak się on sam próbował pucować :kawa:

SupremeLeader

2020-12-27, 20:21
baronturbina napisał/a:

Słuchaj głupi psie. A w zasadzie czytaj. Nie mam żony bo jestem gejem wiec ładnie dałeś się oszukać. Nie wypieraj się pedalstwa!!!



To dla tego zarywasz do halmana? Oszukać? A gdzieś ty pedale pisał że jesteś hetero??? Z góry niesłusznie założyłem że jesteś normalny -moja wina, pomyliłem się.

Rozjebie

2020-12-27, 21:29
baronturbina napisał/a:

Słuchaj głupi psie. A w zasadzie czytaj. Nie mam żony bo jestem gejem wiec ładnie dałeś się oszukać. Nie wypieraj się pedalstwa!!!



No i ładnie się popisałeś przed Halmanem, teraz każdy wie, ze koledzy Halmana są sodomitami

St...........on

2020-12-27, 23:25
SupremeLeader napisał/a:

Ty wiesz że jesteś niedopie**olony? To jakiś twój pedalski fetysz? Czy poprostu marzy ci się opie**olic mu gałę? Nikt normalny nie wpie**ala wszędzie j***nych wstawek na temat halmana. Tobie gościu jakieś tryby poprzestawiało pod kopułką,
k***a halman to, halman tamto. Ty za ch*ja nie jesteś normalny.



Obrońca uciśnionych się znalazł :amused:

sokol358

2020-12-28, 01:09
Polakow tez nikt nie lubi, halo. Nie czuj sie elitanie gamoniu

dynialol

2020-12-28, 17:14
Nasıl da parçalandı!

mrozek14

2020-12-31, 23:36
Co do Turasów to pomimo srogiego wpie**olu pod Wiedniem, to nigdy nie wykreślili ze swoich map Polski (podczas gdy Polska była pod rozbiorami) i za to mam do nich sentyment i ch*j