18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Smutny facet i dresiarz

conor • 2012-12-03, 14:59
Sprawdzone- nie było.

Na ławce w parku siedzi smutny facet, w ręku trzyma butelkę. Siedzi i tylko w nią patrzy. Siedzi tak godzinę. Nagle do jego ławki podchodzi dresiarz, rozwala się obok, zabiera facetowi flaszkę, wypija jednym łykiem zawartość i beka potężnie.
Smutny dotąd mężczyzna zaczyna płakać.
- Stary, nie becz, żartowałem - mówi zakłopotany dresiarz.
- Chodź, tu obok jest monopolowy, kupię ci nową flaszkę.
- Nie o to chodzi - tłumaczy mężczyzna. - Nic mi się nie udaje. Zaspałem i spóźniłem się na bardzo ważne spotkanie. Moja firma nie podpisała kontraktu, więc szef mnie wywalił. Wychodząc z firmy zobaczyłem, że ukradli mi samochód, więc wziąłem taksówkę do domu. Kiedy taksówka odjechała, zorientowałem się, że zostawiłem w niej portfel ze wszystkimi dokumentami. A w domu - co? W domu moja żona zdradza mnie z najlepszym przyjacielem! Postanowiłem więc popełnić samobójstwo. Przygotowałem sobie truciznę... i nagle przychodzi ciul, który mi ją wypija!! :ok***a:

porannakawa

2012-12-03, 15:23
i się człowieku dalej męcz. przynajmniej jeden dres mniej..

Admix

2012-12-03, 16:14
było to tutaj, tylko znaleść nie mogę, pewnie ch*jowo otagowane

lofix1

2012-12-03, 16:59
faktycznie może mieć koleś problem z poczuciem własnej wartości

ziutAss33

2012-12-03, 17:33
Było, kiepsko sprawdziłeś.

komandi

2012-12-03, 17:36
Też mi się wydaje że już to tutaj czytałem.

Bukka

2012-12-03, 17:41
regulamin ogry, "było"=link.

drzymek1906

2012-12-03, 17:41
Wydaje mi sie ze tego nie czytalem, pewnie nie h*jowo otagowane. :idzwch*j:

Me...........in

2012-12-03, 17:45
ojojoj zamiast te warny wstawiać to by k***a sprawdzili gdzie to jest -.-

rusofil

2012-12-03, 17:47
No proszę, uparłam się, by poprzeć twierdzenie, iż ten dowcip byl, przeszukalam Sadola i nie ma. Więc nie było. Ale że niestety ten dowcip był już na tylu stronach, że przerodził się w suchara, piwa nie dam.

Pyro25

2012-12-03, 19:04
Kawałów o truciźnie na sadolu już na pewno było i to niemało, ale takiego na bank nie

ba...........00

2012-12-03, 19:04
stare że ja pie**ole...

Sin_69

2012-12-03, 19:09
nie walcie w ch*ja i usuńcie te ostrzeżenia. to jest tak stare że moja babcia mi to opowiadała. to jest sadol czy mega-suchar?
to, że dowcip dobry, to swoja drogą, ale szynka przez 20 lat dzień w dzień. no k***a

Voit

2012-12-03, 19:26
ależ to przewidywalne

Plecionkarz

2012-12-03, 19:56
Na ławce w parku siedzi smutny facet, w ręku trzyma butelkę. Siedzi i tylko w nią patrzy. Siedzi tak godzinę. Nagle do jego ławki podchodzi dresiarz, rozwala się obok, zabiera facetowi flaszkę, wypija jednym łykiem zawartość i beka potężnie.
Smutny dotąd mężczyzna zaczyna płakać.
- Stary, nie becz, żartowałem - mówi zakłopotany dresiarz.
- Chodź, tu obok jest monopolowy, kupię ci nową flaszkę.
- Nie o to chodzi - tłumaczy mężczyzna. - Nic mi się nie udaje. Zaspałem i spóźniłem się na bardzo ważne spotkanie. Moja firma nie podpisała kontraktu, więc szef mnie wywalił. Wychodząc z firmy zobaczyłem, że ukradli mi samochód, więc wziąłem taksówkę do domu. Kiedy taksówka odjechała, zorientowałem się, że zostawiłem w niej portfel ze wszystkimi dokumentami. A w domu - co? W domu moja żona zdradza mnie z najlepszym przyjacielem! Postanowiłem więc popełnić samobójstwo.
-Tak się składa, że jestem królem Polski przebranym w dres by obserwować jak sobie radzi mój biedny lud. Tam za rogiem stoi moja kareta. Może pojedziesz ze mną i zostaniesz moim doradcą?
-Nie dzięki, posiedzę sobie tutaj jeszcze trochę.