18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smoluch ubogaca komunikację miejską

Jesse.Pinkman • 2021-11-27, 16:53
Jeśli opis nie kłamie to u szwabków.

saves

2021-11-27, 17:48
W kraju pochodzenia, dostałby strzał w pysk. Za marnowanie materiału na cegły.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-11-27, 18:13
To teraz wecie, czemu większość tam popiera to, że Polska nie chce dzikusów z afryki wpuszczać??
Gdyby jeszcze nie wpuszczali dzikusów z upainy, gruzji, azerbejdżanu....

tfujdiler

2021-11-27, 19:07
Zajebiste jest to uSA

jjuice

2021-11-27, 21:57
j***na dzicz!

Mzimu

2021-11-27, 22:51
k***a, jaki upadek cywilizacji zachodniej! Na naszych oczach się to odbywa, dzień po dniu, coraz gorzej, niebezpieczniej i brudniej. Paryż, Londyn, Berlin, Wiedeń - przecież to były perły europejskie, a teraz nie odróżnisz ich od Bombaju. Kilkaset lat podbojów poszło w p*zdu. Wytrzymajmy jeszcze trochę tego naporu dziczy na wschodzie kraju, a będziemy tu mieli bezpieczną przystań dla resztek cywilizacji. I ch*ja nam wtedy może zrobić Bruksela.

Folur

2021-11-27, 23:04
a w Polsce za to białe dzikusy się nie myją i jeżdżą autobusami w których jebie i bez szczania na podłogę

maniu_1962

2021-11-28, 00:42
Ej chwila. On tym papierem wycierał dupę czy ręce? :-/

Tuco

2021-11-28, 01:39
Mam wielką nadzieję, że gdyby jednak to ścierwo do nas się wbiło, to mimo naszych wewnętrznych różnic, wszyscy jak jeden mąż zadbamy o godność Ojczyzny. Plując na twarz lewactwu, ogniem i mieczem, czy choćby gołą pięścią. Jakkolwiek, byle dotkliwie pokazać tym zwyrodnialcom, że naszych kobiet bić jak Szwedom nie będą, ani srać na skwerach i deptakach.
Zawsze byłem pokojowy, nie mam nic do ludzi potrzebujących, którzy zamiast marnotrawić pomoc, sami zaczynają o siebie dbać, ale jak mi k***a na mojej ulicy ktoś coś wspomni, że jego kultura etniczna powinna na niej dominować, to nie ręczę za siebie.
I tak jak wspominam na początku tego komentarza - jesteśmy braćmi. Długo trwa próba naszej cierpliwości, ale w godzinie W, mimo zwad i niesnasek, obyśmy wszyscy za jednego, tak jak ja jeden za Was wszystkich.

Sława i chwała Rzeczypospolitej! Na pohybel ruskim zdrajcom i ich czarnym kundlom!

sothis

2021-11-28, 02:11
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To teraz wecie, czemu większość tam popiera to, że Polska nie chce dzikusów z afryki wpuszczać??
Gdyby jeszcze nie wpuszczali dzikusów z upainy, gruzji, azerbejdżanu....



Od ukrów się odpie**ol. Pracują? Pracują. Robią tam, gdzie naszym się nie chce. Więc co Ci się k***a nie podoba? Że nie są elita intelektualna? Oni mają kopać rowy czy inne takie, a nie zachwycać mnie swoim wewnętrznym bogactwem. A jak Ci powyższe nie pasuje, to konsekwentny bądź i przeciwdziałaj, zaczynając od siebie - Idź kopać rowy za ch*jowa stawkę.

No i druga sprawa - robiłem w UK 'na zmywaku', było tam ze mną pewnie ze 100 innych Polaków. Myślisz, że to były ostoje kultury i elity intelektualne? Otóż nie, nie były. I zapewniam Cię, że było mi wstyd za nich.

rafiu

2021-11-28, 06:33
Wziąłbym go za mordę i wytarzał w szczochach niczym szczeniaka który zleje się na podłogę.

RmX

2021-11-28, 09:03
Wyobrażacie sobie co by już nasza cywilizacja osiągnęła gdyby nie te Jamale i Ahmedy? Już nie tylko hamują rozwój a cofają gorzej jak religia.

BambiPMT

2021-11-28, 10:14
Folur napisał/a:

a w Polsce za to białe dzikusy się nie myją i jeżdżą autobusami w których jebie i bez szczania na podłogę



No bitch plis. Idź se czarne pęto opie**ol zamiast się tu nimi zachwycać. Pewnie zeżarł byś to gówno po murzynu.

martils

2021-11-28, 10:49
Folur napisał/a:

a w Polsce za to białe dzikusy się nie myją i jeżdżą autobusami w których jebie i bez szczania na podłogę



Wolisz jednak żeby j***ło od srania ? Czy urzeka cię widok srającej małpy ?

KFCnigget

2021-11-28, 11:38
RmX napisał/a:

Wyobrażacie sobie co by już nasza cywilizacja osiągnęła gdyby nie te Jamale i Ahmedy? Już nie tylko hamują rozwój a cofają gorzej jak religia.



historia Unii Europejskiej to świetny przykład takiego biblijnego buntu, budowanie wieży Babel itp. z początku idea jest szczytna, ale później gówno wypływa na wierzch i widać co się kryje pod tymi maskami, z raju zrobią piekło, zapie**alaj na pasożytów którzy chcą wszystko rozpie**olić albo traktować innych jak swoje zabawki do zaspokajania ich najgorszych żądz :)