18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smoluch ubogaca komunikację miejską

Jesse.Pinkman • 2021-11-27, 16:53
Jeśli opis nie kłamie to u szwabków.

Mzimu

2021-11-28, 11:45
sothis napisał/a:

Od ukrów się odpie**ol. Pracują? Pracują. Robią tam, gdzie naszym się nie chce. Więc co Ci się k***a nie podoba? Że nie są elita intelektualna? Oni mają kopać rowy czy inne takie, a nie zachwycać mnie swoim wewnętrznym bogactwem. A jak Ci powyższe nie pasuje, to konsekwentny bądź i przeciwdziałaj, zaczynając od siebie - Idź kopać rowy za ch*jowa stawkę.
No i druga sprawa - robiłem w UK 'na zmywaku', było tam ze mną pewnie ze 100 innych Polaków. Myślisz, że to były ostoje kultury i elity intelektualne? Otóż nie, nie były. I zapewniam Cię, że było mi wstyd za nich.



ukry już dawno nie pracują za ch*jową stawkę. Nie są dla nich dostępne stanowiska managerskie wyższego szczebla, dokładnie tak samo dla dla Polaków w UK. Poza tym nie ma różnicy.

Folur

2021-11-28, 12:04
Bambrych napisał/a:

No bitch plis. Idź se czarne pęto opie**ol zamiast się tu nimi zachwycać. Pewnie zeżarł byś to gówno po murzynu.



Tępy ch*ju. Zdążyłeś dziś na potobus?

purunkpustunk

2021-11-28, 12:11
Później to wszystko zeżarł? W nagrodę za takie uczynki powinni jako mandat dostawać zeżarcie tego na rynku w Starachowicach co sami wydalili w miejscu publicznym.

mlecz1323

2021-11-28, 12:36
człowiek chciał pomóc... a wyszło jak wyszło. Niekrtorzy pewnie są wporządku, ale bardzo duży procent reputacje narodu robi. Niestety- takie czasy.

jozue

2021-11-28, 13:08
a chińskie matki przebierają obsrane dzieci na stole w restauracji, co kraj i co za kolor to obyczaj, zrozumcie to

Budrys2000

2021-11-28, 14:52
Projekt "Wszyscy równi", finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu "Kapitał ludzki".

sothis

2021-11-28, 16:30
Mzimu napisał/a:

ukry już dawno nie pracują za ch*jową stawkę. Nie są dla nich dostępne stanowiska managerskie wyższego szczebla, dokładnie tak samo dla dla Polaków w UK. Poza tym nie ma różnicy.



Na budowie, gdzie robi znajomy mają gorsze stawki i ch*jowsze rzeczy do roboty. Co swoją drogą uważam, za przejaw ch*jowego zarządzania, bo wzbudza poczucie bycia dymanym u ukrów.
A jak jest gdzie indziej? Pewnie zależy

to...........10

2022-04-15, 18:18
Tuco napisał/a:

Mam wielką nadzieję, że gdyby jednak to ścierwo do nas się wbiło, to mimo naszych wewnętrznych różnic, wszyscy jak jeden mąż zadbamy o godność Ojczyzny. Plując na twarz lewactwu, ogniem i mieczem, czy choćby gołą pięścią. Jakkolwiek, byle dotkliwie pokazać tym zwyrodnialcom, że naszych kobiet bić jak Szwedom nie będą, ani srać na skwerach i deptakach.
Zawsze byłem pokojowy, nie mam nic do ludzi potrzebujących, którzy zamiast marnotrawić pomoc, sami zaczynają o siebie dbać, ale jak mi k***a na mojej ulicy ktoś coś wspomni, że jego kultura etniczna powinna na niej dominować, to nie ręczę za siebie.
I tak jak wspominam na początku tego komentarza - jesteśmy braćmi. Długo trwa próba naszej cierpliwości, ale w godzinie W, mimo zwad i niesnasek, obyśmy wszyscy za jednego, tak jak ja jeden za Was wszystkich.
Sława i chwała Rzeczypospolitej! Na pohybel ruskim zdrajcom i ich czarnym kundlom!



Nie zesraj się, bohaterze. Ilu przemocowców już doprowadziłeś do pionu?