18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny wypadek na torze Sepang w Malezji.

RB28DET • 2011-10-23, 11:35
Pierwsze okrążenie na torze Sepang w Malezji, nagle dochodzi do uślizgu motoru na którym podąża Marco Simoncelli, tracąc kontrole nad rozpędzoną maszyną, wpada pod koła dwóch rozpędzonych za nim motocykli rywali. Oba motocykle przeciwników uderzają w ciało upadającego Simoncelliego. Uderzenie drugiej maszyny (którą prowadził V.Rossi) jest tak silne że aż zrywa kask z głowy poszkodowanego zawodnika co zdarza się naprawdę rzadko na wyścigach torowych.


Gu...........99

2011-10-23, 17:17
Pener666 napisał/a:


przestań bo zaraz zaczną znicze wklejać w komentarzach



Mularz napisał/a:



Dokładnie, nie ma w tym nic śmiesznego. Jednak śmierć była prawdopodobnie szybka i bezbolesna. Na pewno jest mu teraz lepiej.

[*]



Jedno dziecko neo już jest
:homer:

"Na pewno jest mu teraz lepiej."

Lepiej? Gdzie ma k***a być mu lepiej? W kostnicy? Bo chyba nie mówimy o aniołkach, które tylko pie**olnięte babcie widziały?

plugnplay

2011-10-23, 17:19
androgenius napisał/a:

Kolejny ch*jek na pierdzącym motorku wkomponował się w podłoże i będzie tuczył robaczki. Piwo ode mnie :)



no teraz to wzbudziłeś szacun wszystkich tutaj obecnych w tym temacie
komuchu

RiP

2011-10-23, 17:24
Cytat:

Jedno dziecko neo już jest
:homer:

"Na pewno jest mu teraz lepiej."

Lepiej? Gdzie ma k***a być mu lepiej? W kostnicy? Bo chyba nie mówimy o aniołkach, które tylko pie**olnięte babcie widziały?



Jeden gim-ateista też już jest :idzwch*j: .

Pan Mularz

2011-10-23, 17:28
Gurgul99 napisał/a:





Jedno dziecko neo już jest
:homer:

"Na pewno jest mu teraz lepiej."

Lepiej? Gdzie ma k***a być mu lepiej? W kostnicy? Bo chyba nie mówimy o aniołkach, które tylko pie**olnięte babcie widziały?



Skoro nie istnieje, to chyba nie jest mu źle?
Chyba, że weźmiemy pod uwagę reinkarnacje i przyjmiemy, że urodził się ponownie gdzieś w afryce. Wtedy faktycznie, nie jest mu teraz lepiej.
I nie obrażaj katolików.

Gu...........99

2011-10-23, 17:55
RiP napisał/a:



Jeden gim-ateista też już jest :idzwch*j: .



Przez ponad 2000 lat istnienia tego zabobonu, ma ktoś jakiś namacalny dowód na istnienie "tego czegoś"?

Pan Mularz

2011-10-23, 18:15
Gurgul99 napisał/a:



Przez ponad 2000 lat istnienia tego zabobonu, ma ktoś jakiś namacalny dowód na istnienie "tego czegoś"?



2000 lat istnienia czego? Jakiego zabobonu?
Tego czegoś, czyli czego?
(Domyślam się o co ci chodzi, ale tak dla ścisłości pytam)

pakicito

2011-10-23, 18:23
mógł wybrać szachy jako sport

Gu...........99

2011-10-23, 18:25
Mularz napisał/a:



2000 lat istnienia czego? Jakiego zabobonu?
Tego czegoś, czyli czego?
(Domyślam się o co ci chodzi, ale tak dla ścisłości pytam)



Chodzi o to kółko rybackie założone dawno temu. Taki mądry facet i nie skojarzył?

kurdeusunalem

2011-10-23, 18:32
No to chyba trzeba teraz mówić, ze jak nakrycie z głowy spadł to martw człek jest. A tak BTW.- Czapki z głów i pogratulować dobrej jazdy

Tyler.

2011-10-23, 18:44
Gurgul99 napisał/a:



Przez ponad 2000 lat istnienia tego zabobonu, ma ktoś jakiś namacalny dowód na istnienie "tego czegoś"?




Po co się czepiasz ludzi, chcą wietrzyć to niech wierzą. Połowa praw fizyki jest oparta na wierze, jeśli teoretyczne modele w przybliżeniu dają przewidywany wynik. To taka teoria po pewnym czasie staje się Prawem. Np. ze największa prędkość to prędkość światła w ośrodku jakim jest próżnia może zostać za kilka lat obalone przez ostatnie odkrycia. Albo jak kiedyś sądzili prąd płyną z "+" do "-" a to sie okazało pomyłką i połowę książek musieli wymienić(Czy jakoś tak). Gdyby nie ta wiara w teorie to teraz byś w jaskini ogień wzniecał i nie odchodził daleko od niej bo bałbyś się ze spadniesz z krawędzi świata.


Jeszcze masz czelność obrażać ludzi bo siedzisz bezpieczny po drugiej stronie monitora, nie zdziwiłbym się jakbyś był popychadłem


PS: Kiedy ten wypadek miał miejsce?

magikp1

2011-10-23, 18:51
i tak by kiedyś umarł..

grzesiekpl88

2011-10-23, 18:52
ja pier*ole, owszem szkoda człowieka ale sadol to nie miejsce dyskusji o religii, zabobonach i innych pierdołach, jak się komuś chcę stawiać świeczkę w komencie to niech lepiej zapier*ala na cmentarz postawić prawdziwy znicz, a Ci którzy dyskutują o religii niech się umówią na kółko różańcowe.

RmX

2011-10-23, 18:55
Idź pan w ch*j, ateiści znowu uderzają...
Co was tak bulwersuje?

Pan Mularz

2011-10-23, 18:55
Gurgul99 napisał/a:



Chodzi o to kółko rybackie założone dawno temu. Taki mądry facet i nie skojarzył?



Oczywiście, że skojarzył. Przecież napisałem, że domyślam się o co ci chodzi. Chciałem cię tylko skłonić do jaśniejszego formułowani myśli.

Gurgul99 napisał/a:


Przez ponad 2000 lat istnienia tego zabobonu, ma ktoś jakiś namacalny dowód na istnienie "tego czegoś"?



O tak, namacalnych dowodów na istnienie chrześcijaństwa jest cała masa. Do wyboru, do koloru :-D

nanab

2011-10-23, 19:02
I dobrze-jednego kozaka który kupił sobie chąde i myślał że jest fajny mniej. Zapie**alał jak głupi to ma, dobrze że nie wpakował się po drodze w jakiś samochód bo mógłby zabić kogoś poza sobą.
A co do waszych bożków, gwiazdorów i innych krasnoludków to jak jakiś istnieje i nie jest p*zdą to niech jebnie mnie w tej chwili piorunem. I...? Nic. Widać żaden z nich nie istnieje albo po prostu jest p*zdą... Więc idźcie lepiej posłuchać radia ma ryja albo pooglądać tv trwam i dawajcie na tacę-benzyna drożeje a maybachy palą jej sporo...