18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć komuchą

rrdzony • 2013-09-12, 11:13
...czy co się dzieje jak ludzie z trudem kończacy podstawówkę biorą się za politykę.

Cytat:

- Idąc rano do pracy przez park na Cytadeli zauważyłem, że ktoś oblał czerwoną farbą pomniki na cmentarzu żołnierzy radzieckich oraz na terenie parku - pomnik z płaskorzeźbą żołnierzy pod obeliskiem, tablicę upamiętniającą marszałka Czujkowa. Ktoś napisał pod nią: "Śmierć komuchą". Farbą pomalowano też pomnik przy wejściu do Muzeum Uzbrojenia.


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14587309,_Smierc_komucha___Atak_czerwona_farba_na_cmentarz.html




PS. Tak dla przypomnienia:



Kupa_w_majtkach

2013-09-12, 11:22
Jak nie ma się do czego przypie**olić, przypie**ol się do ortografii ^^. Niech spływa do polityki i religii. Amen.

@Down
I ch*j. Niektórzy może i są hipokrytami ale mówienie, że wszyscy narodowcy są niedouczeni to demagogia.

ja...........ax

2013-09-12, 11:24
@up posmaruj zwieracze, i uświadom sobie jedno jak się mienisz prawdziwym Polakiem i obrońcą wszystkiego co polskie wszystkich o innych poglądach wyzywasz od zdrajców, k***a jesteś zobligowany do mówienia poprawnie i pisania poprawnie

Prometheus_Coprophagus

2013-09-12, 11:28
Kupa_w_majtkach, jeśli ktoś uważa się za obrońcę polskości, powinien znać także (kwantyfikujący ową polskość) polski język. W przeciwnym wypadku wychodzi na prymitywnego buraka, który próbuje być fajny, a sam nie za bardzo wie o czym pie**oli. ;)

zarpion

2013-09-12, 11:29
nie rozumię tego bulu dópy

~Bronisław Komoruski

remi1982

2013-09-12, 11:55
Jakiemu płytkiemu baranowi przeszkadza pomnik poległych żołnierzy ? Rozumiem walkę z obecnym ustrojem, rządem, politykami, ale na ch*j oblewać farbą pomnik ? Skoro tak bardzo chce walczyć z systemem to mógł/mogli pie**olnąć farbą w cyrk na wiejskiej. Odsiedzieli by po dwa latka i mogli się nazywać więźniami politycznymi, którzy próbowali walczyć z ustrojem. Dla mnie to jest dokładnie taka sama sytuacja, kiedy pojeb pomaże rozkład jazdy autobusu, bo ma akurat w kieszeni mazak który mu mama kupiła, a potem stoi ciul i nie wie o której autobus jedzie. To, że ktoś ma prawicowe lub lewicowe poglądy, nie musi oznaczać automatycznie, że jest debilem. Ale wyjątki zdarzają się wszędzie.

sz...........an

2013-09-12, 12:22
ONR to taki odpowiednik ruchu palikota tylko z drugiej strony.

Kupa_w_majtkach

2013-09-12, 15:56
Szafa_Srająca napisał/a:

Kupa_w_majtkach, jeśli ktoś uważa się za obrońcę polskości, powinien znać także (kwantyfikujący ową polskość) polski język. W przeciwnym wypadku wychodzi na prymitywnego buraka, który próbuje być fajny, a sam nie za bardzo wie o czym pie**oli. ;)



Nie masz racji. Takie błędy świadczą tylko o nieznajomości ortografii ( tak jest to wstyd) ale na pewno nie świadczy o tym, że ktoś nie wie o czym mówi.

r-Eddit:

Jednak jakby nie patrzeć to nie można brać na poważnie kogoś, kto afiszując pewne hasła popełnia takie gafy....tak było np. w przypadku naszego prezydenta niestety.

Ork.Fajny

2013-09-12, 16:19
Szafa_Srająca napisał/a:

Kupa_w_majtkach, jeśli ktoś uważa się za obrońcę polskości, powinien znać także (kwantyfikujący ową polskość) polski język. W przeciwnym wypadku wychodzi na prymitywnego buraka, który próbuje być fajny, a sam nie za bardzo wie o czym pie**oli. ;)


Paru psorów z biotechnologii UWr pisze gorzej od mnie i wali wielkie buble. To znaczy że są gorszym typem człowieka, mniej wartym ode mnie...? Nie sądzę... Więc nie pie**ol jeden z drugim w kategoriach ' nieważne co mówisz, ortografia to jedyna rzecz jaka cię określa'.

remi1982 napisał/a:

Jakiemu płytkiemu baranowi przeszkadza pomnik poległych żołnierzy ? Rozumiem walkę z obecnym ustrojem, rządem, politykami, ale na ch*j oblewać farbą pomnik ?


Ci polegli żołnierze to AGRESORZY w trakcie drugiej wojny światowej, których rosyjskie wydanie folksdojczów uhonorowało w latach nie-Polski zwanej PRL i III RP. Ten pomnik powinien zostać zburzony zmielony i przekazany do Moskwy w postaci tego pyłu.

sa...........os

2013-09-12, 17:31
Większość tych ruchów narodowych tworzą zakute łby, które myślą że im wartościowość wzrośnie, jak będą dużo pie**olić o patriotyzmie. Szkoda tylko że na pie**oleniu się kończy, a jak już coś robią, to szkodzą. Ale do kogo ja to piszę. Wielu tu nie widzi nawet różnicy między pojęciami "nacjonalizm" a "patriotyzm".
Można wiele pozytywnego robić, jak ktoś czuje potrzebę. Działać w wolontariatach, zatrudnić się w hospicjum. Ale to zbyt skomplikowane i pracochłonne, więc lepiej łazić po mieście z transparentem, drzeć p*zdę i strzelać racami.
Przytoczę jeszcze jeden przykład. Jadę sobie zwiedzić jeden z podkrakowskich fortów, a tam jebnięty sprejem brzydki, koślawy napis 'NOP'. Oto jak k***a nasi (nie)dzielni patrioci szanują zabytki. Czyny, nie słowa świadczą o ludziach...

A co do dyskusji o ortografii... Błędy zdarzają się każdemu i nie ma co się wstydzić, no ale jebnąć błąd na transparencie i nim wymachiwać w kilku chłopa, to już jest debilizm wtórny.

Prometheus_Coprophagus

2013-09-12, 17:49
Ork.Fajny napisał/a:

Paru psorów z biotechnologii UWr pisze gorzej od mnie i wali wielkie buble. To znaczy że są gorszym typem człowieka, mniej wartym ode mnie...?



A stwierdziłem gdziekolwiek, że radzenie sobie z ortografią określa wartość człowieka? Nie. Przeczytaj jeszcze raz moją pierwszą wypowiedź w tym temacie - tym razem ze zrozumieniem i nie przypisuj mi wypowiedzi, których autorem nie jestem.

remi1982

2013-09-12, 17:55
Ork.Fajny napisał/a:


Ci polegli żołnierze to AGRESORZY w trakcie drugiej wojny światowej, których rosyjskie wydanie folksdojczów uhonorowało w latach nie-Polski zwanej PRL i III RP. Ten pomnik powinien zostać zburzony zmielony i przekazany do Moskwy w postaci tego pyłu.


Nie wiem czy jesteś świadom swoich słów, ale pie**olisz głupoty. Osobiście posiadam prawicowe poglądy i brzydzę się tzw. "lewactwem". Ale na całe szczęście, nie mam oczu zalanych prawicowym bełkotem który króluje w dzisiejszych mediach, a którym Ty jesteś zaślepiony. Pomnik wystawiono chłopom którzy biegli na czołgi z widłami. Mam szacunek do tych czerwonoarmistów, choćby z tego względu, że poświęcili życie w imię jakiejś idei. A Ty siedź przed kompem i dalej zgrywaj patriotę z Bożej łaski. Jak już kiedyś napisałem, robiąc coś takiego, nie dziwmy się ciapatym którzy niszczą groby Naszych żołnierzy poległych pod Tobrukiem.

Ork.Fajny

2013-09-12, 17:55
Szafa_Srająca, oczywiście że stwierdziłeś. Jasno dałeś do zrozumienia że te śmieszki z transparentem to głupcy. A głupców nie należy słuchać to stara zasada obowiązująca na całej planecie naszej.

Prometheus_Coprophagus

2013-09-12, 18:44
Ork.Fajny napisał/a:

Jasno dałeś do zrozumienia że te śmieszki z transparentem to głupcy



Wyjaśnię (jak małemu dziecku) istotę mojej wypowiedzi: jeśli pan/pani X uważa się za obrońcę polskości, powinien/powinna ową polskość zachowywać między innymi przez szacunek dla języka ojczystego i znajomość tegoż języka - podobnie jak ktoś, kto się uważa za miłośnika matematyki powinien (aby nie wyjść na idiotę) umieć dodawać.

Daj mi znać, kiedy nauczysz się czytać ze zrozumieniem.

kroplowa

2013-09-12, 18:51
Ork.Fajny, ale oni już nie żyją.. Czego by nie zrobili to oni już nie żyją. Żadne usuwanie pomników tego nie zmieni, a jedynie będzie odebrane jako tuszowanie historii.