18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smaczna rybka

~Velture • 2017-04-21, 17:04
Ehhh...
(tłumaczone luźno a źródło na dole)


Pracownik fabryki włożył sobie w dupę półmetrowego węgorza wierząc, że wyleczy go z zatwardzenia.





Pewien gość z chin wsadził sobie w kakaowe oko węgorza aby pozbyć się zaparcia.
Pojechał do szpitala i narzekał na bóle brzucha ale przyczyny nie wyjaśnił.
Chirurdzy byli zaskoczeni znajdując w jego brzuchu węgorza.



Według telewizji Guangdong, Liu (nasz bohater) zawitał do szpitala twierdząc, że ma zatwardzenie. Lekarze potwierdzili tę diagnozę i zalecili pobyt w szpitalu na leczenie.
Liu jednak odmówił i postanowił sięgnąć po pradawną metodę radzenia sobie z tym problemem i wsadził sobie pie**olonego węgorza w dupsko aby oczyściło mi tu odbytnicę.


No niestety ale węgorz wsadzony doodbytniczo zaczął powodować ogromny ból brzucha a nasz Liu trafił do szpitala po raz drugi.
Lekarze zbadali go i stwierdzili dziurę w dwunastnicy.
Byli w szoku kiedy odkryli tego j***nego węgorza w dupsku skośnego.
Rybka miała ok pół metra naszej miary albo jak kto woli 1,64 stopy miary upośledzonej i ważyła ok ćwierć kilograma.
Znaleziono u niego jeszcze srakę i resztki żarcia.

Reasumując wychodzi na to, że pradawne metody wkładania sobie węgorza w tyłek nie są tak skuteczne jak obecne środki przeczyszczające.

Węgorz był martwy w momencie wyjmowania ale nie jest jasne czy był żywy w trakcje wkładania.


Więcej info w linku poniżej.
Źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4424570/Man-puts-1-64ft-long-eel-anus-treat-constipation.html

Aw3s0m3

2017-04-21, 17:08
Do dupy z takim węgorzem :D

Essent

2017-04-21, 17:11
Z pedalstwa na pewno go nie wyleczy :kawa:

tranzystor

2017-04-21, 17:40
Velture napisał/a:

Pracownik fabryki włożył sobie w dupę półmetrowego węgorza wierząc, że wyleczy go z zatwardzenia.



Może nie wiedział, że to musi być węgorz elektryczny.

gustav665

2017-04-21, 17:41
Węgorz jest jak apap- czasem zadziała czasem nie
Polecam Minoga se wsadzić do dupy - taki Panadol Forte

~Velture

2017-04-21, 18:09
@up
Apap i panadol mają ten sam składnik czyli paracetamol... ch*jowy dowcip jest ch*jowy.

chrucik

2017-04-21, 18:14
Gdyby ten idiota chodził do szkoły to by wiedział jak działają jelita i że niemożliwe jest wysranie długiej rzeczy... Ruch perystaltyczny czy tam robaczkowy....

krzyks

2017-04-21, 18:17
Velture napisał/a:

@up
Apap i panadol mają ten sam składnik czyli paracetamol... ch*jowy dowcip jest ch*jowy.



Sperma i jajko mają ten sam składnik: białko

Co wybierasz? Bo ja jednak jajko... kurze, żeby nie było niedomówień 8-)

~Velture

2017-04-21, 18:25
krzyks napisał/a:



Sperma i jajko mają ten sam składnik: białko

Co wybierasz? Bo ja jednak jajko... kurze, żeby nie było niedomówień 8-)


Śmiem szczerze wątpić w twój wybór.

cucho

2017-04-21, 18:27
Piwko za własne... :ok:

Moby_Dick

2017-04-21, 19:04
Myślał, że go analnie "popieści", a potem gejek sie tłumaczył, że niby zatwardzenie.

Ra...........hi

2017-04-21, 19:57
chrucik napisał/a:

Gdyby ten idiota chodził do szkoły to by wiedział jak działają jelita i że niemożliwe jest wysranie długiej rzeczy... Ruch perystaltyczny czy tam robaczkowy....



Ja, dr. Ratoshi, pozwole sobie obalić twoją jakże niedorzeczną teorię ty niedouczony, kwejkowy plebsie.

Przewinąć do 7.00 ;-)

chrucik

2017-04-21, 21:15
Ratoshi napisał/a:



Ja, dr. Ratoshi, pozwole sobie obalić twoją jakże niedorzeczną teorię ty niedouczony, kwejkowy plebsie.

Przewinąć do 7.00 ;-)



ten kwejkowy plebs dołączył do tego grona (sad) przed tobą więc morda. Ta rozj***na k***a wypycha nażelowane dildo przez totalnie rozj***ny odbyt za pomocą "turgoru". Proponuję tobie połknąć balon i zobaczysz czy go wysrasz cwaniaczku.
Tymczasem zapraszam na wykłady z fizjologii zwierząt.

Protadeusz

2017-04-21, 21:18
Najbardziej szkoda tego węgorza. Co on był winien, żeby go pakować w dupę i skazywać na męki?