18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smaczna rybka

~Velture • 2017-04-21, 17:04
Ehhh...
(tłumaczone luźno a źródło na dole)


Pracownik fabryki włożył sobie w dupę półmetrowego węgorza wierząc, że wyleczy go z zatwardzenia.





Pewien gość z chin wsadził sobie w kakaowe oko węgorza aby pozbyć się zaparcia.
Pojechał do szpitala i narzekał na bóle brzucha ale przyczyny nie wyjaśnił.
Chirurdzy byli zaskoczeni znajdując w jego brzuchu węgorza.



Według telewizji Guangdong, Liu (nasz bohater) zawitał do szpitala twierdząc, że ma zatwardzenie. Lekarze potwierdzili tę diagnozę i zalecili pobyt w szpitalu na leczenie.
Liu jednak odmówił i postanowił sięgnąć po pradawną metodę radzenia sobie z tym problemem i wsadził sobie pie**olonego węgorza w dupsko aby oczyściło mi tu odbytnicę.


No niestety ale węgorz wsadzony doodbytniczo zaczął powodować ogromny ból brzucha a nasz Liu trafił do szpitala po raz drugi.
Lekarze zbadali go i stwierdzili dziurę w dwunastnicy.
Byli w szoku kiedy odkryli tego j***nego węgorza w dupsku skośnego.
Rybka miała ok pół metra naszej miary albo jak kto woli 1,64 stopy miary upośledzonej i ważyła ok ćwierć kilograma.
Znaleziono u niego jeszcze srakę i resztki żarcia.

Reasumując wychodzi na to, że pradawne metody wkładania sobie węgorza w tyłek nie są tak skuteczne jak obecne środki przeczyszczające.

Węgorz był martwy w momencie wyjmowania ale nie jest jasne czy był żywy w trakcje wkładania.


Więcej info w linku poniżej.
Źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4424570/Man-puts-1-64ft-long-eel-anus-treat-constipation.html

natking

2017-04-21, 21:58
Zajebisty opis. A tak w ogóle to ni ch*ja nie wierzę w tę ściemę z zatwardzeniem.

t3tsu

2017-04-21, 22:49
a węgorza nikt nie pożałuje?

Gwandolin

2017-04-21, 23:02
krzyks napisał/a:



Sperma i jajko mają ten sam składnik: białko

Co wybierasz? Bo ja jednak jajko... kurze, żeby nie było niedomówień 8-)



Ja pie**olę, co za ignorancja. Lepiej wybierz spermę, prosto ze źródła, to może choć przez chwilę będzie w tobie coś inteligentnego.

nurgiel

2017-04-21, 23:11
Ależ oczywiście, chciał tylko wyleczyć zatwardzenie. Był taki jeden, co też chciał wyleczyć zatwardzenie, tylko że za pomocą słoika.

JezTuptajacyNoca

2017-04-21, 23:33
Bo tego węgorza miał przytrzymać za dupę i po chwili wyciągnąć, a tak to zj***ł po całości. :amused:

PERKUN

2017-04-21, 23:50
Prawdziwy sadol po zrobieniu kilku pętelek przerabia węgorza na kulki analne.

rai87

2017-04-22, 00:38
chrucik napisał/a:



ten kwejkowy plebs dołączył do tego grona (sad) przed tobą więc morda. Ta rozj***na k***a wypycha nażelowane dildo przez totalnie rozj***ny odbyt za pomocą "turgoru". Proponuję tobie połknąć balon i zobaczysz czy go wysrasz cwaniaczku.
Tymczasem zapraszam na wykłady z fizjologii zwierząt.



Skoro mierzymy się miarą dołączenia do grona sadoli to witam was moje drogie kwejki.
Dość szydery, czas na lekcje biologii. Efekt turgor z tego co mi wiadomo występuje raczej u roślin, gdyż komórki eukariotyczne zwierząt nie są w stanie magazynować tak dużej ilości wody, aby to zjawisko mogło zaistnieć. Pomijam też tutaj fakt, że takie zjawisko nie mogłoby nastąpić w ludzkich jelitach. To co robi Hotkinki jest jak najbardziej możliwe i nie związane z perystaltyką jelit, gdyż takie dlido sięgnie wyłącznie do okrężnicy zstępującej poprzez odbytnice i okrężnicę esowatą, w których ruchy perystaltyczne nie występują, a same jelito jest dość ciągliwe.

Ziben19

2017-04-22, 08:16
Skoro tłumaczyłeś to na luźno to znaczy, że węgorz pomógł?

Shadownik

2017-04-22, 13:00
Bronek, ty to masz pomysly chlopie :amused:

LuzaQ

2017-04-22, 13:58
Ja zawsze sobie składam węgorza w dupe jak mam zatwardzenie i działa

chrucik

2017-04-22, 18:38
rai87 napisał/a:



Skoro mierzymy się miarą dołączenia do grona sadoli to witam was moje drogie kwejki.
Dość szydery, czas na lekcje biologii. Efekt turgor z tego co mi wiadomo występuje raczej u roślin, gdyż komórki eukariotyczne zwierząt nie są w stanie magazynować tak dużej ilości wody, aby to zjawisko mogło zaistnieć. Pomijam też tutaj fakt, że takie zjawisko nie mogłoby nastąpić w ludzkich jelitach. To co robi Hotkinki jest jak najbardziej możliwe i nie związane z perystaltyką jelit, gdyż takie dlido sięgnie wyłącznie do okrężnicy zstępującej poprzez odbytnice i okrężnicę esowatą, w których ruchy perystaltyczne nie występują, a same jelito jest dość ciągliwe.




Kod:
Turgor lub ciśnienie wewnątrztrzewne odnosi się do zdolności narządów do zajmowania możliwie jak największej przestrzeni. Jest to możliwe dzięki odpowiedniej elastyczności tkanek trzewnych, reakcjom naczyniowym (zwiększony lub zmniejszony przepływ krwi) oraz objętości powietrza wypełniającego narządy.
Ciśnienie wewnątrz jam ciała jest sumą wszystkich ciśnień wewnątrztrzewnych i ciśnienia panującego pomiędzy narządami trzewnymi.
To ciśnienie wywołuje nacisk na narządy, fiksując je względem siebie. W rezultacie w jamie brzusznej znajdziemy znaczny nadmiar ciśnienia, który zostaje wyrównany poprzez podciśnienie w klatce piersiowej. Granicę między opisanymi różnicami ciśnienia wyznacza przepona. Dlatego też narządy znajdujące się w sąsiedztwie przepony są pod stałym wpływem ciśnienia. To pokazuje nam w jak dużym stopniu ciśnienie wpływa na utrzymywanie narządów trzewnych.

źródło: http://www.fizjopassion.pl/ruch-narzadow-ale-jak/

BlanX

2017-04-22, 23:08
Cytat:

sobie pie**olonego węgorza w dupsko aby oczyściło mi tu odbytnicę.



Słowa kluczowe...
Za materiał własny-piwerko!